Yöntem Araç Takip

Sunduğu paketler ve çözümler ile birçok özelliği içerisinde barındıran Yöntem Araç Takip Sistemleri, şirket araçlarının takibinde en büyük yardımcınız olmaya aday.

ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Teknolojinin ilerlemesi hayatımızın birçok noktasını etkilemeyi başarmıştır. Bilindiği üzere şirketler, filolarını takip etmeyi ciddi manada önemserler. Bunun sebebi ise gerekli kontrolleri yapmak, acil müdahale etmek ya da işleri kolaylaştırmaktır. Hal böyle olunca da devreye araç takip sistemleri girmiştir.

Yöntem Araç Takip Kimdir?

Şirketlerin ve bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2007 yılında İstanbul’da kurulan Yöntem Araç Takip, ilklere imza atan bir firma olmuştur. 2010 yılında ise Türkiye’nin köklü iletişim operatörü Avea ile anlaşma yapan Yöntem Araç Takip, yaptığı faaliyetler ile gücüne güç katmıştır. Bu zamana kadar birbirinden farklı ödüllere layık görülen Yöntem Araç Takip, İstanbul ve İzmir şubelerinden Türkiye’nin 81 iline hizmet vermektedir.

Image
yontem-arac-takip

Yöntem Araç Takip Sistemi Avantajları

Araç takip konusu oldukça ciddi bir iştir. Sistemlerin kaliteli olması, hizmetlerin düzgün işleyişi ve birbirinden farklı özelliklerin olması önemlidir. Yöntem Araç Takip’te bulunan imkanlardan bahsedecek olursak;

ATS Teknolojisi

Bütün araçlar ile uyumlu olarak çalışabilen ATS, veri alma ve gönderim yapmak için gerekli mekanizmaya monte edilmektedir. Kullanılan teknoloji sayesinde araç, GPS anteni, web yazılımı ve GSM sinyalleri ile takip edilmektedir. Ürünler ise ISO 14001, ISO 9000 ve ISO 27001 sertifikalarına sahiptir.
İlave Birimler

  • Acil durumlarda motor bloke birimi
  • Sürücü kimlik okuma birimi
  • Alarm pedalı ya da butonu
  • Kapı sensörü
  • Isı sensörü
  • CANbus

 

GTS Teknolojisi
Toplu taşıma araçlarındaki en büyük sorunlardan birisi de süre ve takiptir. Ancak bu teknoloji sayesinde artık sorun ortadan kalkmaktadır. GTS sayesinde farklı farklı duraklara giden araçlar takip edilir ve süreleri de analiz edilir. Bu sayede kontrolü çok daha kolay olmaktadır.

Kamera Teknolojisi

Araçlara yerleştirilen kameralar sayesinde hiçbir anı kaçırmayacaksınız. İsterseniz kameraları On-Line (Canlı) bir şekilde izleyebilir ya da uzaktan bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Ayrıca bu kameralar tamamen darbelere ve dış etkenlere dayanıklı üretilmiştir. Bunun yanı sıra harici depolama araçları ile de Off-Line bir şekilde yedek almanız mümkündür.

Telemetri

Özellikle soğuk hava depolarına ait gıda taşıyan araçlar için önemli bir teknoloji olarak karşımıza çıkmaktadır. İmalathanenizdeki ve aracınızdaki gaz, basınç, nem ve sıcaklık gibi değerleri istediğiniz yerden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için https://www.yontemizleme.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Yöntem Araç Takip İletişim Kanalları

Şirketin İstanbul, Kadıköy’de bulunan şubesini inceleyebilir ve aşağıda yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz.
Adres: Orjin İş Merkezi, Eğitim Mah Adım Sok: No :18 Büro No:24 Hasanpaşa /Kadıköy
Telefon: 0216 545 94 16
Fax: 0 216 545 03 11

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA