Seyir Araç Takip

Günümüzde filo ve şirket yöneticileri, bütün araçlara hakim olmak, tasarruf etmek ve kârlılığı arttırmak için çaba göstermektedir. Bir faaliyetten tam olarak tasarruf edilmesi ise ancak düzenli bir kontrol ile sağlanabilmektedir. Seyir Araç Takip Sistemleri ise sizlere sunduğu yenilikçi teknolojileri ile bu aşamada çözüm ortağınız olabilmektedir.

ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Seyir Araç Takip Kimdir?

Kocaeli’nin Derince İlçesi’nde kurulan Seyir Araç Takip, özellikle GSM, GPRS ve GPS gibi sistemleri kullanarak takip ile kontrol konusunda AR-GE çalışmaları gerçekleştirmiştir. Uzun yıllardır hizmet veren Seyir Araç Takip, bu süreçte referanslarını da arttırmayı ihmal etmemiştir.


Seyir Araç Takip Sistemleri

Firmanın içerisinde sadece araç takip, kontrol ve raporlama sistemi kullanılmaktadır. Araca yerleştirilen bir cihaz sayesinde kolaylıkla uzaktan kontrol işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca gittiği bölgeyi belirleyebilir, aracın rölantide çalışmasını engelleyebilir ya da olası bir durumda acil olarak müdahale edebilirsiniz. Geçmişe dönük raporlama sistemleri sayesinde de sürekli olarak kontrol altında tutmayı başarabilirsiniz.

Image
seyir-arac-takip

Sunulan Çözümler Nelerdir?

Bu sistem sayesinde birçok konuda avantaj sağlamanız da mümkündür. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak;
Planlı Bakım Onarım İşlemleri
Özellikle filo araçlarının kontrolü ciddi manada zor olmaktadır. Her araç için ayrı bir kontrol ve raporlara mekanizması kullanmak ise fazladan iş gücü demektir. Ancak araç takip sistemleri sayesinde bu zorluk ortadan kalkmaktadır. Sistemde planlanan ve planlanmamış bakım onarım işlemlerinin hepsi gösterilmekte, takip edilmektedir.

Güvenlik Önlemlerinin Arttırılması
Filo araçları için bu durum çok daha fazla önem arz etmektedir. Güvenli ve emniyetli bir sürüş bütün araç sahiplerinin asgari ihtiyaçları arasında bulunmaktadır. Araç takip sisteminde ise hız durumları, sollama, güzergâh belirlemesi gibi işlemler yapılabilmektedir. Bu durumda ise kaza oranları en aza indirgenebilir ve emniyetli bir sürüş elde edilebilmektedir.

Yakıt Maliyetlerinin Azaltılması
Araçlar için en büyük gider akaryakıt olarak görülmektedir. Hal böyle olunca da yakıt kontrolü yapmak ve raporlandırmak önemlidir. Normal şartlarda yakıtları kontrol etmek zordur. Bunun sebebi ise şehir içi ve şehir dışı derken farklı farklı raporlama tekniklerinin kullanılmasıdır. Ancak araç takip sistemi sizlere bu noktada yardımcı olmakta ve yakıt maliyetlerini azaltmaktadır.

İş Verimliliğinin Artması
Yukarıdaki etkenlerin hepsi iş gücünü arttıran ve işlerin aksamasına yol açan detaylardır. Araç takip sisteminin kullanılması halinde iş gücü en aza inecek ve çalışanlarınızın verimliliği artacaktır. Ayrıca yaptığınız tasarruflar ile de gücünüze güç katmaya devam edeceksiniz.

 

Detaylı bilgi için https://www.seyirmobil.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Seyir Araç Takip İletişim Bilgileri

Adres: Deniz Mah. Petrol Ofisi Cad. No:14 41900 Derince / KOCAELİ
Telefon: +90 850 200 08 60
Telefon 2: +90 262 239 77 77
Faks: +90 262 239 77 70

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA