Uydutek Araç Takip Sistemi

Uydutek araç takip firması hakkında detaylı bilgiler ve iletişim numaraları yer almaktadır. Araç takip firmalarından teklif almak için bize başvurabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Uydutek Araç Takip sistemleri, sizlere filonuzda yer alan tüm araçları takip etme imkanı sunmaktadır. Bu araçları tek bir elden 7 gün 24 saat denetleyerek şirketinizin verimlilik oranını da arttırabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile beraber hayatımıza giren araç takip sistemlerinin tümü, şirketlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kolaylıkların başında ise nakitten ve zamandan tasarruf etmek gelmektedir. Araçların konumlarının uydu üzerinden belirlenmesi üzerine kurulu olan araç takip sistemi web tabanlı olarak çalışmaktadır.


Uydutek Araç Takip Sistemi Özellikleri

1998 yılında Turpak Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri Ticaret Aş. Adı altında Hollandalı yatırımcılar ve Türk girişimciler ortaklığında kurulan firma, o zamandan bu güne kaliteli araç takip sistemi hizmeti sağlamaktadır. Araç takip sistemleri araçlarınızın iş dışında kullanılıp kullanılmadığını, nerede olduğunu ve arıza geçirip geçirmediğini öğrenmenizde oldukça faydalı yazılımlardır. Eğer araç takip sistemleri konusunda bilgi edinmek istiyorsanız Uydutek Araç Takip sistemlerinin web sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://www.uydutek.com.tr/


Uydutek İletişim Bilgileri

Uydutek Araç Takip Sistemleri İstanbul’dan tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Aklınıza takılan tüm konularda bilgi edinmek ya da hizmet almak için firmanın merkez adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
Adres: TURPAK Elektromanyetik Yakıt İkmal Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. Vatan Cad. Ortadoğu İş Merkezi No:2 Kat:4 Çağlayan 34403 İSTANBUL
Telefon numarası: 0 212 315 41 00
Faks numarası: 0 212 315 41 01
E-posta: info@uydutek.com.tr

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA