Otocell Araç Takip Sistemi

Otocell araç takip sistemi, araç filonuz üzerinde tam kontrol sağlamanıza imkan vererek para ve zaman tasarrufu yapmanızı sağlar. Şirket araçlarınız için avantajlı araç takip anlaşması yapmak için OfisPaneli'ne başvurabilirsiniz.

ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek sizlere araç takip sistemleri konusunda destek veren Otocell, tasarruf etmenizi sağlayan en önemli yazılımları icra etmektedir. Kendisini “aktif bir çözüm üretim merkezi” olarak niteleyen firma, araç filonuzu kontrol altına almanızı sağlar. İş verimliliğini ve performansını arttırmaya yarayan araç takip sistemleri konusunda çalışmalara imza atan firma sayesinde, araçlarınızı 7 gün 24 saat kontrol edebilir, gereksiz kullanım ve telefon trafiğinin önüne geçerek nakitten ve zamandan tasarruf edebilir aynı zamanda herhangi bir arıza durumunda araçlara anında müdahale etme şansını da edinebilirsiniz. Otocell Araç Takip Sistemleri, araç filonuzun takip edilmesini sağlayarak güvenli sürüşün de yolunu açar. Sürücüleri de denetleyen bu sistem sayesinde araçlarınızın başına bir şey gelmesine en baştan engel olursunuz. Firma araç takip sistemleri konusunda sürekli olarak kampanya düzenleyerek bütçenize de katkıda bulunur.

Siz de şirket araçlarınız için avantajlı araç takip anlaşması yapmak için hemen OfisPaneli’nden teklif alabilirsiniz: www.ofispaneli.com/blog


Otocell Araç Takip

Image
otocell-arac-takip

Otocell Araç Takip Sistemlerinin merkezi Adana’da bulunmaktadır. Her türlü ziyaret ve gönderileriniz için bu adresi kullanmanız yeterli olacaktır. Ayrıca müşteri hizmet numarasını arayarak da aklınızdaki tüm soruların cevabını alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için https://otocell.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Zahit Akdağ Bulvarı Zümrüt Apt. No: 11 Çukurova / ADANA
Telefon Numarası: 0 322 459 50 77
E-Mail: info@otocell.com.tr
Facebook: https://www.facebook.com/otocellaractakip/
Twitter: https://twitter.com/otocellturkiye


Otocell Müşteri Destek

Araç Takip Sistemleri hizmeti satın almak istiyorsanız, aklınızdaki tüm soruları Otocell’i arayarak sorabilirsiniz. Müşteri hattı sizlere takip sistemleri konusunda her türlü bilgiyi verebilmektedir. 7 gün 24 saat size destek sağlayan firmadan ürün bilgileri, hizmet bilgileri ve fiyat bilgileri alabilirsiniz. Bunun yanı sıra cihaz ve yazılım arızları konusunda da bu numarayı arayarak destek almanız mümkün olacaktır.


Otocell Müşteri Destek: +90 322 459 50 77

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA