Sadetek Araç Takip Sistemi

Sadetek araç takip sistemleri hakkında genel bilgiler, iletişim bilgileri ve çağrı merkezi telefon numaraları. Şirket araçlarınıza araç takip sistemi için online fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Özel araç takip sistemi anlaşmaları ile şirketinize ait olan tüm araçların takibini web tabanlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmet sayesinde aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan gönül rahatlığı ile işlerinizi halletmeniz mümkün olacaktır. Bu konuda hizmet veren çok sayıda firma vardır. Bu firmaların arasında yer alan Sadetek, gelişmiş bir araç takip sistemini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. İzmir menşeili bir firma olan Sadetek Takip Sistemleri, maliyetlerinizi azaltarak verimliliğinizi arttırma fırsatını sizlere sağlamaktadır. Öte yandan en uygun fiyatlı araç takip sistemleri hizmetlerine ulaşmak için OfisPaneli’nin verdiği hizmetlere de göz atmalısınız. Böylece şirketinize ait olan araç filonuzu rahatlıkla kontrol etmenize fırsat veren araç takip sistemleri sayesinde tasarruf etmeniz de mümkün olacaktır.


Sadetek Araç Takip Sistemleri

Image
sadetek-arac-takip

Sadetek, kurulduğu günden bu zaman müşterilerine araç takip sistemi yazılımları hakkında hizmet sağlamaktadır. Dilediğiniz hizmeti paketler halinde sizlere sunan firma istediğiniz hizmeti uygun fiyatlarla vermektedir. Sadetek, starter kit, standart kit, Pro V6 takip kiti, Can Bus araç takip kiti gibi paketler adı altında hizmet satışını yapmaktadır.

Daha fazla bilgi için https://www.sadetek.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Sadetek İletişim Bilgileri

Sadetek Araç Takip Sistemleri, İzmir’in Narlıdere İlçesi’nden 7 gün 24 saat tüm Türkiye’ye hizmet sağlamaktadır. Firmayla iletişime geçebilmek ve bilgi almak için iletişim adresine ya da numarasına ulaşmanız yeterli olacaktır. Bu iletişim bilgileri ile dilerseniz hizmet satın alabilir dilerseniz de hizmetler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


Sadetek Araç Takip Sistemleri Merkezi Adresi: SADETEK Takip Sistemleri San. Tic. A.Ş. Altıevler Mah. Vakıf Sok. No:8 Narlıdere İZMİR

İletişim: 0 532 131 0 131


Sadetek Çağrı Merkezi

Sadetek Araç Takip Sistemleri çağrı merkezi ile sizlere her türlü konuda yardımcı olmaktadır. 7 gün 24 saat kesintisiz destek sağlayan firma bu çağrı merkezi numarasıyla müşterilerinin sorularını yanıtlamakta, servis ve montaj hizmeti de vermektedir. Sadetek ayrıca web sayfası üzerinden canlı sohbet ile de müşterilerinin sorularını yanıtlamaktadır.


Sadetek Çağrı Merkezi : +90 532 131 0 131

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA