Omsa Araç Takip Sistemi

Omsa Araç Takip Sistemi özellikleri ve iletişim bilgileri. Şirket araçlarınız için uygun fiyata araç takip sistemi kullanmak için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Araç takip sistemleri, araç sahibi şirketlerin zamandan ve nakitten tasarruf etmesini sağlayan uygulamaların başında gelmektedir. Omsa Araç Takip Sistemi müşterilerine web tabanlı bir araç takip uygulaması sunmaktadır. Bu sistem sayesinde şirketler filolarında bulunan tüm araçların kontrolünü tek bir elden sağlar. Araç takip sistemleri müşterilerine diledikleri gibi raporlama hizmeti de sunmaktadır. Bu raporlama sayesinde işlerin verimliliğini arttıracak şekilde planlamalar yapılabilir. Omsa Araç takip sistemleri web tabanlı uygulamalardır ve müşterilere filolarında bulunan tüm araçları tek bir elden denetlemesini sağlar. Bu denetleme işlemi için ihtiyaç olan tek şey ise internettir. Tablet, mobil akıllı cihazlar ve kişisel bilgisayarlar üzerinden 7 gün 24 saat araç takibi yapılabilmektedir. Araç takip sistemleri verileri uydulardan alır ve kullanıcısının hizmetine sunar.


Omsa Araç Takip

Image
omsa-arac-takip

Çalışmalarına 1995 yılında Bursa’da başlayan Omsa Araç Takip, kurulduğu günden bu zamana müşterilerine araç takip sistemleri konusunda hizmet sağlamaktadır. Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip eden Omsa Araç Takip Sistemi, hem Türkiye’ye hem de Avrupa’ya hizmet götürmektedir.

Detaylı bilgi için http://www.omsatakip.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Omsa İletişim Bilgileri

OMSA Araç Takip Sistemleri, Bursa’nın Osmangazi ilçesinden tüm Türkiye’ye hizmet sağlamaktadır. Firmaya ulaşmak istiyorsanız merkez binasının bulunduğu adresi ziyaret etmeniz ya da telefonla aramanız yeterli olacaktır.
OMSA Araç Takip Sistemleri Merkezi Adresi: Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Menekşe Sk. No : 03 Osmangazi / BURSA
Telefon numarası: +90 (224) 444 66 72
Fax numarası: +90 (224) 261 16 61
E-Mail: info@omsatakip.com
Satış desteği için e-mail: satis@omsatakip.com


Omsa Çağrı Merkezi

OMSA Araç Takip Sistemleri, çağrı merkezi ile müşterilerine yazılımlar ve cihazlar konusunda detaylı bilgi vermektedir. Aklınıza takılan her türlü konuyu çözüme kavuşturabilmek için size verdiğimiz telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Firma bu numara ile cihaz servisi, hizmet satışı, bilgilendirme ve çözüm önerileri üretme hizmetlerini müşterilerine sağlamaktadır.


Omsa Çağrı Merkezi: +90 (224) 444 66 72


Omsa Yetkili Servis Noktaları

Omsa Araç Takip Sistemleri, firma olarak sizlere servis hizmeti de sağlamaktadır. Yazılım ya da cihaz konusunda destek istiyorsanız firmanın yetkili noktalarına ulaşmanız yeterli olacaktır. Servis noktalarının adresleri ve numaraları için yetkili servis noktaları sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA