Mobility Araç Takip Sistemi

Mobility araç takip sistemi ile şirket araçlarınız üzerinde tam kontrol sağlayabilir ve para/zaman tasarrufu yapabilirsiniz. Avantajlı araç takip sistemi teklifi için hemen OfisPaneli'ne başvurabilirsiniz.

ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Sizlere kesintisiz ve gerçek zamanlı takip imkanı sunan Mobilty Araç Takip, GPS tabanlı SVTS Nano hizmeti ile müşterilerinin işlerini kolaylaştırmaktadır. Akıllı araç takip sistemi ile, araç durdurma özelliği, araçlar şu anda nerede, araçların işe başlama ve bırakma saatleri, kara kutu özelliği, veri güvenliği, anlık konum izleme, sürücülerin performansları, araçların yaktığı yakıt, gittiği kilometre, duraklama süresi gibi birçok konuda bilgi almanız mümkündür. Mobiliyt Araç Takip, bu özellikleri ile firmanızın tasarruf etmesini de sağlar. Mobilty Araç Takip, araç ve personellerin güvenliğini 24 saat sizlere bildirmekte, şoförlerin araç kullanım performansını ölçmekte ve araç arızalarını takip etme şansı sunar.


Mobility Araç Takip

Image
Mobilty Araç Takip

Mobility Araç Takip Sistemi firmasının merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Bilgi almak ya da hizmet satın almak için bu adresi ziyaret ederek yüz yüze görüşmelerde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra her türlü gönderi için bu adresi kullanmanız da mümkün.
Adres: Merkez Mahallesi, Çavuşbaşı caddesi. İtri Sokak. No: 2 / Kat: 2 Çekmeköy – İSTANBUL
Telefon 1: +90-216-471-88-44
Telefon 2: +90-216-471-88-68
Web sitesihttp://www.mobility.com.tr/
E-Mail: info@mobility.com.tr


Mobility Müşteri Hizmetleri

Mobility Araç Takip Sistemi, müşterilerine destek olma amacıyla çağrı merkezi hattından 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Araç takip sistemleriyle alakalı her konuda bilgi edinmek için bu numarayı tuşlamanız yeterli olacaktır. 0 216 471 88 44 numaralı telefonu arayarak hizmet satın alabilir, satın aldığınız hizmet hakkında bilgi edinebilir hatta arızalarla alakalı yardım da isteyebilirsiniz. Araç takip sistemleri, hizmetleri ve fiyat konusunda bilgi almak için telefonu arayarak yetkili biriyle görüşmeniz yeterli olacaktır. Müşteri destek hattıyla hem müşterilerine hem de müşteri adaylarına destek sağlayan ve bilgi veren firma, ücret konusunda da sektörde tüm müşterilerinin bütçesini düşünerek hareket etmektedir. Fiyat ve yazılım hakkında bilgi almak için çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra cihaz ve yazılım arızaları ile alakalı olarak aklınıza takılan her şeyin cevabı da müşteri destek hakkında sizinle buluşacaktır.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA