Nova Araç Takip

Araç takip sistemleri sizin ihtiyacınıza ve taleplerinize göre değişiklik göstermektedir. Özellikle şirketler için filo takibi, kaybolmaları önlemek için yönetim ve üst düzey güvenlik teknolojilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Nova Araç Takip sistemleri ile şirket araçlarınız üzerinde tam kontrol sağlayabilirsiniz.

ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Nova Araç Takip Kimdir?

Antalya’nın Muratpaşa İlçesi’nde yenilikçi çözümler sunmak amacıyla yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Nova Araç Takip Sistemi, başarılı bir projenin ürünü olarak ortaya çıkmıştır. AR-GE ve üretim çalışmaları ile çeşitli ödüllere de layık görülen Nova Araç Takip Sistemi, sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Image
nova-arac-takip

Nova Araç Takip Sistemleri

 

İhtiyacınız olan alana uygun olarak takip sistemleri ve teknolojik çözümler üretilmiştir.

 

Araç Takip Sistemi
Güçlü işlemci yazılımı, dış etkenlere olan dayanıklılığı ve güç yönetimi yapısı ile araç takibi yapmaktadır. Bu sistem sayesinde araçları uzaktan takip edebilir, adres, kilometre, hız gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca bunun yanı sıra hız sınırı, duraklama, rölanti alarmları kurabilir, bölge giriş-çıkış alarmları da belirleyebilirsiniz.

 

Isı Kontrol Sistemi

Üretim yaptığınız tesisin, soğutma sistemlerinin ya da gıda taşımacılığı yapan nakliye araçlarının ısılarını uzaktan kontrol edebilirsiniz. Sistemin kurulması halinde alt ve üst ısı değerleri belirlenebilmektedir. Ayrıca olağandışı durumlarda da yine doğrudan bildirim ve SMS desteği verilmektedir.

 

Uzaktan Kontrol Birimi
Evinizdeki bir eşyayı, ısıtıcıyı, soğutucuyu ya da otopark bariyerini açmak için bu sistem kullanılmaktadır. Yapmanız gereken tek şey SMS ya da arama ile cihazı aktif konuma getirmek. Cihaz gelen komut sonrası motoru çalıştırabilmekte, otopark bariyerini açabilmekte ya da toprağa gömülü bir nem sensörünü tetikleyerek sulama sistemlerini çalıştırabilmektedir. Hemen hemen hayatınızın her alanında ihtiyacınızı görecek bir sistemdir.

 

Araç İçi Sistemleri
Son dönemde özellikle toplu taşıma araçlarında yaşananlar dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra araçlarınızın durumunu uzaktan kontrol etmek ve canlı olarak da izlemek faydalı olabilmektedir. Araç içi sistemleri sayesinde anlık olarak araçlarınızın kameralarına erişebilir, kayıt yapabilirsiniz. Ayrıca internete bağlı olmadan da kaydetme seçeneği bulunmaktadır.

 

Sürücü Tanıma Sistemi
Araç çalınma ya da personel karışıklığı önlenmenizi sağlayan bir sistemdir. Araca yerleştirilen bir parça sayesinde tanıma sistemi kurulmakta ve farklı kişiler tarafından araç çalıştırılmamaktadır. Bu da güvenlik açısından oldukça faydalıdır.
Ayrıca belirlenen vardiya şekillerinde de personellerin yanlış araçlara binmesi bu teknoloji sayesinde önlenebilmektedir.


Nova Araç Takip İletişim Bilgileri

Adres: Kızılsaray Mah. 100. Yıl Bulv. 78. Sok. K. İbrahim ÖZEN Apt. No:17/1 Büro Kat No:7 Muratpaşa / ANTALYA
Telefon: +90 242 244 90 90
Telefon 2: +90 850 885 17 80
Gsm: +90 536 338 04 24
E-Mail: info@novaaractakip.com

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA