İzlemnet Araç Takip Sistemi

İzlemnet araç takip sistemi, İzlemnet çağrı merkezi ve iletişim bilgileri sayfada yer almaktadır. Şirket araçlarınız için uygun fiyata araç takip anlaşması yapmak için OfisPaneli'ne başvurabilirsiniz.

ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Araç takip sistemleri, teknolojinin hayatımıza iyice yerleşmesi ile birlikte her şirket tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Filodaki araçların masraflarını azaltan ve çalışanların daha verimli olmasını sağlayan bu sistemi uygulayan birçok firma bulunmaktadır. İzlemnet Araç Takip Sistemi de İstanbul merkezli bir firma olup, tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktadır. Şirketlerin bütçesine katkıda bulunan bu uygulama sayesinde patronlar işlerini rahat rahat halledebilmektedir.

Firmalara kâr ettiren ve güvenliği sağlayan bu sistemler hakkında daha geniş bilgi ve hizmet almak için OfisPaneli’nden hemen teklif alabilirsiniz: www.ofispaneli.com/arac-takip-sistemi/


İzlemnet Araç Takip Sistemleri

Image
izlemnet

İzlemnet uzun yıllardır, birçok araç takip sistemi hizmeti veren firmaya bu konuda yazılım desteği sağlamıştır. İşin başarısını göz ardı edemeyen firma daha sonra alınan bir kararla şirket bünyesinde araç takip sistemleri hizmeti vermeye başlamıştır. Firma genel olarak, Rent a Car araç takip sistemi, minibüs takip sistemi, taksi takip sistemi, yazılım desteği, servis takip sistemi, filo takip sistemi ve araç takip sistemi gibi hizmetler vermektedir.

Detaylı bilgi için https://www.izlemnet.com/adresini ziyaret edebilirsiniz.


İzlemnet İletişim Bilgileri

İzlemnet Araç Takip Sistemleri, İstanbul Ataşehir’de bulunan merkez binasından hizmet vermektedir. Firmaya ulaşmak için verilen adrese ya da telefon numarasına ulaşmanız yeterli olacaktır.
İzlemnet Araç Takip Sistemleri Merkezi Adresi: Örnek Mah. Fehmi Tokay Sokak Göztepe Plaza No:12/7 Ataşehir / İstanbul
Telefon numarası: 0216 470 00 46
Faks numarası: 0216 470 00 46
E-mail: info@izlemnet.com


İzlemnet Çağrı Merkezi

İzlemnet Araç Takip Sistemleri, müşterilerine doğrudan ya da telefonla destek vermektedir. Cihaz ya da yazılımlarla alakalı sorularınız, hizmet satın almak ya da sadece bilgi alma amacıyla çağrı merkezi numarasını aramanız yeterli olacaktır.


İzlemnet Çağrı Merkezi: +90 216 470 00 46

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA