Polar Araç Takip Sistemi

Polar Araç Takip Sistemi, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi takip, kontrol ve yönetim sistemleri oluşturmaktadır. Şirketin araç takip, servis çağrı ve bilgilendirme, durak takip ve kontrol gibi sistemleri bulunmaktadır.

ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Polar Teknoloji Kimdir?

Polar Teknoloji Geliştirme Merkezi San. Tic. A.Ş., 1998 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Web tabanlı sistemler, GSM, GPRS ve GPS konularında uzmanlaşan Polar Teknoloji; AR-GE çalışmaları da sürdürmekte, donanım ve yazılım geliştirmesi yapmaktadır. Ayrıca şirketin Ankara’nın farklı noktalarında da şubeleri bulunmaktadır.

Image
polar-arac-takip

Polar Araç Takip Teknolojilerinde Hangi İmkanlar Var?

Her geçen gün yenilikçi çalışmaları ile ürün ve hizmet hacmini genişleten Polar Teknoloji, takip – kontrol ve yönetim konusunda çeşitli imkanlar sunmaktadır.

Araç Takip ve Yönetim Sistemi

Şirket tarafından sunulan özelliklerden birisi de araç takip ve yönetim sistemidir. Bu teknolojinin avantajlarından bahsedecek olursak;

  • Aracın konumu ve harita bilgisi hakkında verilere anlık olarak ulaşabilirsiniz.
  • Araçlara hız limiti, rölanti süresi limiti, savrulma, durma, ani kalkma, ani durma ve kilometre gibi sınırlar da belirleyebilirsiniz.
  • Araç için çalışma ve mesai saatleri tercih edebilirsiniz.
  • Takip sisteminin kurulduğu araçlar ile ilgili detaylı bir bilgi ve raporlama sistemi kullanılmaktadır.
  • Muayene, ceza ve sigorta ödemesi gibi durumların hatırlatma işlemleri de yapılabilmektedir.
  • Bunun yanı sıra uzaktan kontrol ile mail, SMS ve komut gönderebilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için https://www.polarteknoloji.com/vitrin/Arac-Takip-Kontrol-ve-Yonetim-Sistemi.html adresini ziyaret edebilirsiniz.


Servis Çağrı ve Bilgilendirme Sistemi

Okul servisleri uzun yıllardır ailelerin ve çocukların yardımına koşmaktadır. Ancak hem servis hem de öğrenci açısından bazı takipsizlikler ortaya çıkabilmektedir. Bu sistem sayesinde hem öğrenci servis hakkında bilgi alabilir hem de servis ile öğrenci arasındaki iletişim arttırılabilir. Tarafların kaliteli bir hizmet alması için oluşturulmuştur.


Durak Takip ve Kontrol Sistemi

Toplu taşıma araçlarında (otobüs, minibüs ve midibüs) en çok yaşanılan sorunlar arasında geç kalma ya da durak güzergahından çıkma yer almaktadır. Ancak bu sistem sayesinde artık toplu taşıma araçları takip edilmekte ve durak saatleri de oluşturulmaktadır. Artık araçlar tek bir noktadan kontrol edilebilir.


Polar Teknoloji İletişim Bilgileri

Oğuzlar Mahallesi Çetin Emeç Bulvarı 1364 Sokak No:6/4 Balgat – Çankaya / Ankara
Telefon: +90 312 285 27 37
Faks: +90 312 285 27 14
E-posta: polar@polarteknoloji.com


Siz de şirket araçlarınızda araç takip sistemi kullanarak para ve zaman tasarrufu yapmak istiyorsanız OfisPaneli’nden hemen araç takip teklifi alabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA