Turpak Araç Takip Sistemi

Turpak Araç Takip Sistemi'nin sunmuş olduğu özellikler, Turpak iletişim bilgileri yer almaktadır. Araç takip sistemi fiyat teklifi almak istiyorsanız OfisPaneli'ne ulaşabilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİ AL

Araç filonuzu 7 gün 24 saat kontrol altında mı tutmak istiyorsunuz? O halde araç takip sistemlerinden yararlanmak sizin için oldukça mantıklı. Tüm araç takip sistemleri sizlere ve şirketinize büyük faydalar sağlarken, tasarruf etmenize de olanak yaratacaktır.
İşinize yarayacak olan araç takip sistemlerinden birisi olan Turpak da, müşterilerine 7 gün 24 saat web tabanlı takip hizmeti sunmaktadır. İş dışı yapılan tüm seyahatlerin önüne geçen bu sistemler, yakıttan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Turpak Araç Takip Sistemleri, 24 saat boyunca mesai başlangıcı ve bitişi ile alakalı raporlama sunmakta ve bu sayede araçlarınızın nerede, ne zaman neler yaptığı konusunda bilgilenmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.


Turpak Araç Takip Sistemi Özellikleri

Image
turpak-arac-takip

Turpak araç takip sistemini satın aldığınız takdirde şu gibi avantajları firmanıza sağlayacaktır:

  • 7 gün 24 saat kontrol: Araç takip sistemleri araç filonuzun 7 gün 24 saat her yerden denetim altında olmasını sağlamaktır.
  • Etkin yakıt tasarrufu: Yüksek hız, gereksiz çalışma, ani frenleme, rölantide çalışma gibi yakıt düşmanı olan tüm eylemlerin kontrol edilmesini sağlayarak tasarruf etmenize yardımcı olur.
  • Bakım masrafları azalır: Araç takip sistemleri sayesinde araçlarda yaşanan ufak problemler büyümeden evvel müdahale edilebilir olmaktadır. Bu nedenle bakım masrafları konusunda da tasarruf sağlanır.
  • Sürücüler verimli hale gelir: Araç takip sistemleri sayesinde sürücüler güvenli sürüş kurallarına uyarak daha verimli çalışır.
  • İletişim giderleri azalır: Sürücülerin anlık olarak bilgilendirmek için yaptığı telefon görüşmeleri ortadan kalkacağı için iletişim giderlerinde de düşüş yaşanır.

Araç takip sistemleri konusunda uygun fiyatlara kaliteli hizmet almak istiyorsanız OfisPaneli’nin anlaşmalı olduğu şirketlerden teklif alabilirsiniz; www.ofispaneli.com/arac-takip-sistemi/


Turpak İletişim Bilgileri

Turpak Araç Takip Sistemlerinin merkezi, İstanbul’da bulunmaktadır. Tüm ziyaretleriniz ve gönderileriniz için bu adresi kullanmanız mümkündür.
Adres: Vatan Cad. Ortadoğu İş Merkezi No:2 Kat:4 Çağlayan/İstanbul
E-Posta: turpakinfo@turpak.com.tr
Telefon: +90 212 315 41 00
Faks: +90 212 315 41 01
Çağrı Merkezi: 0850 6000 877

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA