Lacivert Araç Takip Sistemi

Lacivert araç takip sistemi, GPRS ile uydudan aldığı görüntüleri eş zamanlı olarak bilgisayarınıza aktaran ve 7/24 takip edebilmenizi sağlayan firmadır. Şirket araçlarınız için indirimli araç takip anlaşması yapmak için OfisPaneli'nden teklif alabilirsiniz.

ARAÇ TAKİP BAŞVURUSU YAP

Lacivert Araç Takip Sistemleri ile firmanızın tüm araç filosuna tek bir elden hakim olmanız mümkündür. Bu sayede araçlarınızı verimli bir şekilde kullanma imkânı da elde etmiş olursunuz. Lacivert araç takip sistemleri ile araçlarınızı 7 gün 24 saat izleyebileceğiniz için hem gereksiz kullanımın önüne geçerek yakıttan hem de telefon trafiğinden kurtularak zamandan tasarruf edersiniz. Lacivert Araç Takip sistemleri bunun yanı sıra, araçların ve sürücülerin performanslarında artış sağlar. Takip edildiğini bilen sürücüler işlerini daha düzgün gerçekleştirirler. Sürücüler araçları güvenli bir biçimde kullanırlar. Buna bağlı olarak kaza yapma olasılığı da oldukça düşer. Elde olan araçlarla mümkün olduğunca daha çok iş yapılması sağlanır. Araçların performansı düşmez. Herhangi ufak bir soruna anında müdahale edileceği için büyük problemler de araç takip sistemi sayesinde engellenmiş olur.

 

Bu hizmetlerin tümünü, ayrıcalıklı fiyatlarla kullanabilmek için hemen OfisPaneli’nden teklif alabilirsiniz.


Lacivert Araç Takip

Image
lacivert-arac-takip

İstanbul Merkezli olan Lacivert Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri, İkitelli’de hizmet vermektedir. Ziyaretleriniz ve her türlü gönderiniz için bu adresi kullanmanız mümkündür.
Adres: Deposite AVM 2. Ada A Blok 407 İkitelli – İstanbul
Telefon Numarası: 0 212 639 84 66
Web Sitesi: http://www.ototakipsistemleri.com/


Lacivert Müşteri Destek Hizmetleri

Lacivert araç takip sistemi şirketin tüm araçlarını uydu görüntüleri sayesinde ülke, il, ilçe, semt, mahalle ve sokak düzeyinde görüntülenmesini sağlamaktadır. Bu araçların konum, kontak, hız, kilometre ve yakıt verilerine araç takip sistemi ile kolay bir biçimde ulaşma imkanı bulabilirsiniz. İşte bu noktada eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, firmanın müşteri destek hattını aramanız yeterli olacaktır. Deneyimli çalışanlar bu konuda sizlere anında çözüm önerisi üretecektir. Bunun yanı sıra ürün ve hizmetler hakkında bilgi edinmek için de bu numarayı tuşlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA