Horizont Araç Takip Sistemi

Horizont araç takip sistemi, gelişmiş teknolojisi ile araç takibi ve filo yönetimini şirketler için en kolay hale getirmektedir. Avantajlı araç takip sistemi fiyatları için hemen OfisPaneli'nden teklif alabilirsiniz.

ARAÇ TAKİP TEKLİFİ AL

Araç takip sistemleri, şirketlerin zamandan ve nakitten tasarruf etmesini sağlayan en önemli uygulamalardan birisidir. Horizont Araç Takip sistemleri müşterilerine web tabanlı bir araç takip sistemi uygulaması sunmaktadır. Bu sistem sayesinde filonuzda bulunan tüm araçların kontrolünü tek bir elden sağlayabilirsiniz. Horizont Araç Takip Sistemleri size, araçlarınızı 7 gün 24 saat boyunca takip etme imkanı, araçlarınız için rota belirleme imkanı, sürücüleri denetleme, araçlarınızın iş dışında kullanılıp kullanılmadığını denetleme, gereksiz yakıt kullanımı ve telefon trafiğinin önüne geçme gibi avantajlar sağlamaktadır. Horizont sayesinde araçlarınızdaki en ufak hasarı bile zamanında tespit ederek, problem büyümeden anında müdahale edebilirsiniz. Böylece araçlarınızın bakım ve tamir maliyetleri de düşer.
Araç takip sistemi uygulamaları tüm şirketlerin mutlaka satın alması gereken bir hizmettir. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporlarla araçlarınızı en iyi nasıl kullanabileceğinizi planlayarak verimliliği de arttırma imkanına erişirsiniz.

Eğer siz de şirket araçlarınız üzerinde tam kontrol sağlamak istiyorsanız hemen OfisPaneli’ne başvurabilirsiniz.


Horizont Araç Takip

Image
horizont-arac-takip

Horizont Araç Takip Sistemleri, İzmir merkezli bir firmadır. Eğer araç takip sistemi hizmetleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız firmanın adresine bir ziyaret düzenlemeniz yeterli olacaktır. Eğer ziyaret için vaktiniz yoksa firmadan telefon yoluyla da bilgi edinebilirsiniz.

Detaylı bilgi için https://www.horizont.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Horizont Araç Takip İletişim Bilgileri:
Adres: 1376 Sok. No: 3 / AF Boran Plaza, Halkapınar/İzmir
Telefon Numarası: (0 232) 458 20 06
E-mail: info@horizont.com.tr
Web Sitesi: https://www.horizont.com.tr/

Çalışma Saatleri:
Haftaiçi – 09:00 – 22:30
Cumartesi – 09:00 – 18:00
Pazar – Kapalı


Horizont Müşteri Destek Hizmetleri

Eğer sizler de araç takip sistemleri konusunda bilgi edinmek istiyorsanız, Horizont’a telefonla ulaşmanız mümkündür. Müşterilerine sürekli olarak destek olan firma bu numaradan arıza konusunda da destek sunmaktadır. Bunun yanı sıra firmadan fiyat konusunda da bilgi almanız mümkündür.


Horizont Çağrı Merkezi: +90 232 339 60 03

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA