OfisPaneli Ayrıcalığı ile Araç Takip Sistemleri

OfisPaneli kullanıcılarına özel araç takip anlaşması ile en avantajlı koşullarla araç takip sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yaptığınız anlaşma sonucunda araçlarınızı panelinizde görüntüleyebilir, anlık, günlük, haftalık ya da aylık raporlara ulaşabilir, şirket araçlarınızın kullanımını kontrol altına alabilirsiniz.

 

indirimli kargo anlaşması

Neden Araç Takip Sistemi?

OfisPaneli ile 60 saniyede en avantajlı koşullarla araç takip sistemi kullanmaya başlayın.

Panelden Takip

Panelinizin içerisinde araçlarınızin durumlarını görüntüleyebilir, rota bilgisini ve tüketim değerlerini raporlayabilirsiniz.

Para tasarrufu

Araçlarınızı kontrol altına alarak, gereksiz yakıt tüketimi ve kötü kullanıma bağlı yıpranmaları önleyebilirsiniz. Araç takip sistemleri sayesinde aracınızın bakım onarım düzenini takip edebilir ve verimli hale getirebilirsiniz.

Yakıt tasarrufu

İş dışı kullanımların önüne geçerek gereksiz yapılan kilometreleri azalttığınız gibi, araç takip sistemleri sayesinde ani hızlanma ve yavaşlamalar, aşırı hız yapılması gibi sorunlardan kaynaklanan yakıt tüketiminin önüne geçebilirsiniz.

Zaman tasarrufu

Araçlarınızı takip ederek, iş dışındaki kullanımlarını azaltabilir, işe başlama ve bitirme zamanlarını kontrol altna alabilirsiniz.

Güvenli sürüş

Kontrolünüz altındaki araçların hız kurallarına uymasını sağlayabilir, ani hızlanma ve yavaşlamaları, savrulmaları önleyerek güvenli sürüş sağlayabilirsiniz.

Anlaşmalı Araç Takip Firmaları

OfisPaneli’nin araç takip hizmeti için tedarik anlaşması yaptığı şirketler


devtakip-logo

Dev Takip

Dev Takip, araç takip sistemleri alanında Türkiye’nin önde gelen, ve yenilikçi bakış açısıyla ayrışan şirketidir. Araç takip sistemleri ile tüm Kullanıcılar iş veriminde artış, kazanç, teknoloji ve güven unsurlarını bir arada bulur.

Araç Takip Anlaşması Süreçleri

Sadece 30 saniye içerisinde indirimli araç takip anlaşması talebinizi iletebilirsiniz.

Aşağıdaki “Araç Takip Teklifi İste” butonuna tıklayarak sürece başlayabilirsiniz. OfisPaneli ekibi en kısa sürede sizinle uygun araç takip teklifini paylaşacaktır.

Araç Takip Teklifi İste

Sözleşmenizi doğrudan internet üzerinde doldurun. Sözleşmenizin bir çıktısını işletme belgelerinizle beraber OfisPaneli’ne iletin. OfisPaneli ekibi sizin için belgelerinizi tedarikçi firmaya iletir ve anlaşmanızı tamamlar.

Avantajlı koşullarla araç takip sisteminizi kullanmaya ve tasarruf yapmaya hemen başlayın. Şirket araçlarının konum ve kullanım bilgilerini anlık olarak raporlayın.

Araç Takip Anlaşması Hakkında Sık Sorulan Sorular

Araçlarımı nasıl takip edeceğim?

Anlaşmanızı tamamladıktan ve cihazlarınızın montajını gerçekleştirdikten sonra panelinize internetten veya mobil uygulamadan giriş yaparak araçlarınızın konumlarını raporlamaya başlayabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Ahmet Atken

    Bilgi almak istiyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir