OfisPaneli Ayrıcalığı ile Araç Takip Sistemleri

OfisPaneli kullanıcılarına özel araç takip anlaşması ile en avantajlı koşullarla araç takip sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yaptığınız anlaşma sonucunda araçlarınızı panelinizde görüntüleyebilir, anlık, günlük, haftalık ya da aylık raporlara ulaşabilir, şirket araçlarınızın kullanımını kontrol altına alabilirsiniz.

 

indirimli kargo anlaşması

Anlaşmalı Araç Takip Firmaları

OfisPaneli’nin araç takip hizmeti için tedarik anlaşması yaptığı şirketler

devtakip-logo

Dev Takip

Dev Takip, araç takip sistemleri alanında Türkiye’nin önde gelen, ve yenilikçi bakış açısıyla ayrışan şirketidir. Araç takip sistemleri ile tüm Kullanıcılar iş veriminde artış, kazanç, teknoloji ve güven unsurlarını bir arada bulur.

Araç Takip Anlaşması Süreçleri

Sadece 30 saniye içerisinde indirimli araç takip anlaşması talebinizi iletebilirsiniz.

Aşağıdaki “Araç Takip Teklifi İste” butonuna tıklayarak sürece başlayabilirsiniz. OfisPaneli ekibi en kısa sürede sizinle uygun araç takip teklifini paylaşacaktır.

Araç Takip Teklifi İste

OfisPaneli danışmanızın ilettiği sözleşme ve evrakları doldurarak OfisPaneli’ne iletin. OfisPaneli ekibi sizin için belgelerinizi tedarikçi firmaya iletsin ve akaryakıt anlaşmanız tamamlansın.

Anlaşma süreciniz tamamlandıktan sonra taşıt tanıma sistemi mantajınızı yaptırın. Avantajlı koşullarla yakıt alımına ve giderlerinizi düşermeye hemen başlayın.

Araç Takip Anlaşması Hakkında Sık Sorulan Sorular

Araçlarımı nasıl takip edeceğim?

Anlaşmanızı tamamladıktan ve cihazlarınızın montajını gerçekleştirdikten sonra mobil uygulamadan giriş yaparak araçlarınızın konumlarını raporlamaya başlayabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Avatar

    Ahmet Atken

    Bilgi almak istiyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir