UPS Yurt Dışı Kargo Hizmetleri Hakkında Her Şey OfisPaneli’nde!

UPS Yurt Dışı Kargo ile ilgili merak ettiklerinizi OfisPaneli’nde bulabilir, aynı zamanda şirketinizin kargo giderlerini minimize edecek yurt dışı kargo teklifini OfisPaneli anlaşmalı firmalardan hemen isteyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO TEKLİFİ İSTE

UPS Kargo yurt dışı hizmetleri kapsamında dünyanın 220 ülkesine gönderi taşımakta ve belirtilen adreslere teslim etmektedir.

Image
ups-yurtdisi-kargo

UPS Kargo Yurt Dışı Hizmetler

UPS Kargo yurt dışı hizmetleri, UPS tarafından dünyanın birçok yerine sunulan kargo taşımacılığı hizmetleridir. İhtiyacınıza göre farklı seçeneklere sahip olan UPS Kargo, aciliyeti bulunan ve ertesi gün sabah 09:00’dan önce Avrupa’nın birçok iş merkezine, New York ve New Jersey’e teslim edilmesi gereken uluslararası gönderileriniz için UPS Express Plus hizmeti sunmaktadır. Gönderilerin, belirtilen adreslere, belirtilen saatte ulaştırılamaması durumunda para iadesi yapılmaktadır. Kanada ve Asya’daki önemli iş merkezlerinin olduğu lokasyonlara ise ikinci iş günü 09.00’dan önce teslimat gerçekleştirilmektedir.
UPS Express hizmeti ise Avrupa Birliği içerisindeki birçok konuma ertesi iş günü sabah 10.30’dan önce; New York ve New Jersey’e ertesi iş günü 12.30’dan önce; Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki şirketlerin büyük bir kısmına ikinci iş günü 10.30 veya 12.00’ye kadar teslimat gerçekleştirmektedir. Asya’daki belirli bölgelere ise 2-3 iş günü içerisinde ulaşılmaktadır.

Bir başka UPS Kargo yurt dışı hizmeti olan UPS Worldwide Express Freight hakkında bilgi almak için: https://www.ups.com.tr/page2.aspx?pid=171
UPS Express Saver hakkında bilgi almak için: https://www.ups.com.tr/page2.aspx?pid=169
UPS Expedited hizmeti için ise: https://www.ups.com.tr/page2.aspx?pid=170
linklerini kullanarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

UPS Kargo Yurt Dışı Gönderi Takip

UPS Kargo yurt dışı gönderi takip işlemi, UPS Kargo tarafından sunula online hizmetler kapsamında yer almaktadır. UPS Kargo web sitesinde sol tarafta yer alan panelde “yurt dışı” yazan bölmeye kargo takip numaranızı yazarak yurt dışı gönderi takip işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
UPS Kargo Yurt Dışı Gönderi Takip için: https://www.ups.com.tr/default.aspx

UPS Yurt Dışı Kargo Ücretleri

UPS Yurt dışı kargo ücretleri online olarak anında hesaplanabilmektedir. UPS Kargo tarafından resmi web sitesi aracılığıyla sunulan bu hizmet kapsamında gönderinize ait bilgileri girerek UPS Kargo yurt dışı fiyatlarını hemen öğrenebilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse; Türkiye’den Amerika Birleşik Devletleri’ne gönderilecek bir zarfı göz önünde bulunduralım. Express seçeneği ile göndereceğimizi varsayalım. Bu durumda ödeyeceğimiz tutar KDV hariç yaklaşık 95 $ civarında olacaktır.

UPS Kargo yurt dışı ücret hesaplama için: https://www.ups.com.tr/Page.aspx?pid=7
İlgili sayfada “Hedef” yazan kutucuktan kargonuzu göndereceğiniz ülkeyi seçmeniz gerekmektedir. Ardından zarf, doküman, koli/paket seçeneklerinden hangisi gönderi türünüzü belirtiyorsa onu seçmelisiniz. Son olarak gönderinizin boyut ve ağırlık bilgilerinden hangisi veya hangileri isteniyorsa ilgili kutulara yazarak “Hesapla” butonuna tıklayıp gönderinizin ne kadara mâl olacağını anında öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA