DHL Yurt Dışı Kargo Hakkında Merak Ettikleriniz OfisPaneli’nde!

DHL Yurt Dışı Kargo ile ilgili birçok bilgiyi OfisPaneli’nde bulabilir, ayrıca şirketinizin kargo giderlerini düşürecek fiyat teklifini OfisPaneli anlaşmalı firmalardan hemen alabilirsiniz!

ÜCRETSİZ KARGO TEKLİFİ İSTE

Uluslararası taşımacılık firması olan DHL, dünyanın 220 ülkesine350 bini aşkın çalışanıyla müşterilerinin lojistik ihtiyaçlarını efektif bir şekilde karşılamaktadır.

Image
dhl-kargo

DHL Yurt Dışı Kargo Ücretleri

DHL yurt dışı kargo ücretleri, kargonun hangi ülkeler arasında gönderileceğine, çıkışının yapılacağı şehre ve varacağı ülkenin hangi şehrine iletileceği gibi bilgilere göre farklılık göstermektedir. DHL, sunduğu online hizmetler kapsamında yurt içi ve yurt dışı gönderilerin hem ücret hem de teslimat süresi bilgilerinin internet üzerinden kolayca öğrenilmesine olanak sunmaktadır. Kargo ücretlerinin ve teslimat süresi bilgilerinin kullanıcılar tarafından kolayca öğrenilmesini sağlayan sistemler, müşteri memnuniyeti açısından önem taşımaktadır.
DHL, yurt dışı kargo fiyatlarına, bazı özel durumlarda, diğer kargo şirketlerinde olduğu gibi ek ücretler uygulamaktadır. Bu özel durumlar, taşınan maddenin türüne veya gönderileceği ülkenin tehlikeli bir ülke olması gibi durumlara bağlı olmaktadır.


Söz konusu ek ücretler içinhttp://www.dhl.com.tr/tr/express/shipping/shipping_advice/surcharges.html

DHL Yurt Dışı Kargo Fiyat Hesaplama Nasıl Yapılır?

DHL Yurt dışı kargo fiyat hesaplama işlemi DHL tarafından sunulan online hizmetler kapsamında yer almaktadır. Bu sistemi kullanarak örnek bir hesaplama yaparsak; İstanbul’dan Amerika Birleşik Devletleri’nin New Jersey eyaletine gönderilecek olan 20x20x20 boyutlarında ve 1 kg ağırlığındaki bir paket,

  • Gönderinizi Siz Bırakın hizmeti ile gün sonuna kadar iletilmek üzere 74,99 Euro’ya;
  • Online Gönderi hizmeti ile gün sonunda iletilmek üzere 101 Euro;
  • Kurye Kaydı ile evinizden veya ofisinizden alınarak gün sonunda iletilmek üzere 122,94 Euro’ya belirttiğiniz adrese gönderilmektedir.

Fiyatlar, gönderim saatinize de bağlı olmakla birlikte, iletilmesini istediğiniz zamana göre de değişmektedir. Örneğin söz konusu gönderinin kapınızdan alınmasını ve öğlen 12.00’dan önce adrese teslim edilmesini talep ediyorsanız, DHL yurt dışı kargo gönderi fiyatı 133 Euro’ya çıkmaktadır. DHL’nin sunduğu online sistemi kullanarak, açılan sayfadaki ilgili kısımlara gönderinin nereden gönderileceğini ve nereye gönderileceğini ülke ve şehir olarak girip, alt taraftaki kısma da gönderinizin boyut ve ağırlık bilgilerini girdikten sonra fiyat al butonuna tıklayarak gönderinizin ne kadara mal olacağını anında hesaplayabilirsiniz.

DHL yurt dışı kargo fiyat hesaplama için: https://goo.gl/LCaQzq

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA