Sürat Kargo Yurt Dışı Hizmetleri Hakkında Her Şey OfisPaneli’nde!

Sürat Kargo yurt dışı hizmetleri ile ilgili merak ettiklerinizi OfisPaneli’nde bulabilir, aynı zamanda şirketiniz için en avantajlı yurt dışı kargo teklifini OfisPaneli anlaşmalı firmalardan hemen alabilirsiniz!

ÜCRETSİZ KARGO TEKLİFİ İSTE

Sürat Kargo, dünyanın 250 noktasına küresel standartlarda kargo taşımacılık hizmetleri sunmakta ve yurt dışı hizmetleri kapsamında birçok avantaj sağlamaktadır. Bu hizmetler kapsamında hava yolu, deniz yolu ve kara yolu ile taşımacılık gerçekleştirmektedir.

Image
surat-kargo

Sürat Kargo Yurt Dışı Gönderi Hizmetleri

Sürat Kargo, Sürat Express ile yurt dışı gönderilerin hızlı ve güvenli bir şekilde, belirtilen adrese teslim etmektedir. Uluslararası gönderiler için yurt dışı kargo özel hizmetleri bulunan Sürat Kargo, bu kapsamda saat garantili teslimat gerçekleştirmektedir. Buna göre; Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Uzakdoğu ülkelerinin iş dünyası açısından önem arz eden bölgelerine gitmesi gereken dosyaları, teslim alınan günden 1 iş günü sonra, Sürat Kargo ile anlaşılan saatte alıcıya teslim edilmektedir.
Ayrıca ithalat gerçekleştirilecek durumlarda, dünyanın dört bir yanındaki kişilerden size gelecek kargoları teslim alıp, Türkiye’deki adresinize ulaştırarak tarafınıza teslim etmektedir.

Bu hizmetlerin yanı sıra, aciliyeti bulunmayan gönderiler için daha uygun fiyatlardan çözüm üretebilmek adına, Ekonomik Express hizmeti sunmakta ve gönderilerinizi dünyanın birçok yerine 3 ila 6 gün arasında, diğer tarifelerine kıyasla daha ekonomik fiyatlardan ulaştırmaktadır.

Sürat Kargo yurt dışı karo hizmetleri kapsamında hava kargo hizmeti de sunmakta ve gönderilerinizi adresinizden alarak dünyanın tüm havalimanlarına ulaştırmaktadır. Bu hizmet kapsamında kapıdan kapıya, kapıdan havalimanına, havalimanından kapıya ve havalimanından havalimanına gibi seçenekler bulunmaktadır.
Kara yolu ile de karadan nakliye gerçekleştiren Sürat Kargo, yurt dışında belirttiğiniz adrese veya gümrüğe gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmektedir.

Deniz yol ile de ülkemizin coğrafi konumunun avantajlarından faydalanan Sürat Kargo, tüm dünya ülkeleri limanlarına, limanlardan ithalat / ihracat / transit ve taşımalar konusunda küresel standartlarda lojistik hizmetler sunmaktadır.

Sürat Kargo Yurt Dışı Fiyatları Nasıl Öğrenilir?

Sürat Kargo yurt dışı fiyat hesaplama işlemi, Sürat Kargo tarafından sunulan online hizmetler kapsamında yer almamaktadır. Sürat Kargo yurt içi gönderiler için, online olarak anında sorgulama yapılabilmekte ve yurt içi gönderi fiyatları anında öğrenilebilmektedir ancak bu durum yurt dışı gönderiler için geçerli değildir. Sürat Kargo şimdilik bu hizmeti sunmamaktadır. Ancak müşteri memnuniyeti açısından büyük önem taşıyan bu hizmetin, bir süre sonra Sürat Kargo tarafından da sunulması mümkündür.

Yurt dışı gönderilerinizin fiyatını öğrenmek için Sürat Kargo şubelerinden veya çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Sürat Kargo Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0850 202 0 202

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA