Güncel Shell Akaryakıt Pompa Fiyatları

Shell akaryakıtta güncel fiyatları takip etmesine rağmen, ilçeler arasında fiyat farklılığı gösteren bir sisteme sahiptir. Aslında Shell müşteri memnuniyetin everdiği önemden dolayı, müşterilerini maximum seviyede mutlu etmeyi amaçlar ve bu amacını fiyatlarda göstermeyi sürdürür. Akaryakıt fiyatlarında büyük oranda, araç sahibi olan herkesin kesesine hitap etmeyi sürdürür. İlçeler arasında liste fiyat farklılığı da bundan dolayıdır. Bazı ilçeler 0,10 Kr. da olsa oynadığını görürüz. Bu genelde o ilçede yaşayan araç sahiplerinin genel ekonomik yaşantısından kaynaklı fiyat indirimleridir. Aslında ilçe fiyat farkı olarak değil de, akaryakıt pompa fiyatları, mazot, benzin, lpg’de farklılık gösterdiği de söylenebilir. Shell akaryakıt istasyonlarında bulabileceğiniz yakıtlar ise; Shell FuelSave kurşunsuz 95 / Diesel, Shell V Power, Shell V Power Nitro, Shell Auto Gas LPG. Bildiğiniz her benzin çeşidinde fiyat farklılığı mevcut. Shell’in akaryakıt pompa fiyatları listesine aşağıdaki vermiş olduğumuz linkten ulaşabilirsiniz.

shell-akaryakit-pompa-fiyatlari

Detaylı bilgi için: http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/fuels/fuel-pricing.html

Shell Akaryakıt Türleri

Shell bir çok yönden araç sahiplerine akaryakıt hizmeti vermektedir. Aracınızın yakıt türüne göre her türlü yakıtı bünyesinde bulunan akaryakıt istasyonlarında bulabilirsiniz. Shell İstasyonları yazımızda detaylı bilgililere ulaşabilirsiniz. Shell dünyasının Shell güvencesi kapsamında sattığı akaryakıtları güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
Shell FuelSave Kurşunsuz 95
Shell’in en ekonomik benzini Shell FuelSave Kurşunsuz 95 ile yakıttan tasarruf etmeniz mümkün. Tüm benzinli araçlar için uygundur ve ilk damladan itibaren tasarruf etmenize yardımcı olur. Shell’in en ekonomik benzinidir ve verimlilik arttırıcı formül içerir. Ayrıca Motoru temiz tutmak için geliştirilmiş, tortu ve kurum birikimini önlemek için geliştirilmiştir.

Shell FuelSave Diesel

Shell’in dizel araçlar için geliştirdiği yakıt türüdür. Kısa veya uzun vadeli yolculuklar için, yakıt tasarrufu sağlamak için üretilmiştir. Shell’in en ekonomik benzini Shell FuelSave Kurşunsuz 95 ile yakıttan tasarruf etmeniz mümkün. İlk damladan itibaren yakıt tasarrufu etmenize yardımcı olur. Shell’in en ekonomik dizelidir. Verimlilik Arttırıcı formül içerir. Verimli ateşleme ve yanma sağlar. Motor verimliliğini arttırır. Araç için daha bir çok özelliğe sahip olan Shell FuelSave Diesel yakıtı tüm dizel araç kullananların tercihi.

Shell AutoGas LPG

LPG’li (tüplü) araç sahiplerinin tercihidir. Yüksek kaliteli Shell AutoGas LPG Her dolumda aynı yüksek kaliteyi sunar. Çift filtreden geçirildiği ve EN 589 Standartlarına sahip olduğu için temiz bir yakıttır. Sektör standartlarının üzerinde, düzenli bakım ve kalibrasyonu yapılan pompalar aralığı ile dolum yapılır. Böylece paranızın tam karşılığını alırsınız. Güvenliğe çok önem veren Shell aynı zaman AutoGas LPG’yi çevre dostu olarak tasarlamıştır. C, NOx, SOx, ve partikül yayımının düşük olması nedeniyle temiz ve çevreci bir yakıttır.
Shell V-Power Nitro +
Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz ve Shell V-Power Nitro+ Diesel gelişmiş teknolojiyle yüksek performans sunmak üzere formüle edilmiş üstün kaliteli bir yakıttır. Sürtünme düzenleyici içeriğini de %25* oranında artırılmış. Sürtünme düzenleyici kritik önem taşıyan motor parçalarındaki sürtünmeyi azaltmak ve tekerleklere daha fazla güç iletmek üzere tasarlanmıştır.

Güncel Shell Benzin Fiyatları

Shell yakıt fiyatları diğer tüm akaryakıt şirketlerinde olduğu gibi serbest rekabet piyasasına göre düzenlenmektedir. Hangi yakıt türünün ne kadar tutara satıldığını belirten bu fiyatlar, bireysel veya şirket sahiplerinin araçları için istedikleri zaman ulaşabilmeleri için Shell tarafından online olarak yayınlanmaktadır. Shell akaryakıt fiyatları, akaryakıt satış işleminin olduğu istasyonun konumuna göre farklılıklar gösterebilmektedir. Bu farklılıkların en büyük sebebi ise söz konusu Shell şubesinin bulunduğu mevki ile alakalıdır. Akaryakıt nakliye vb. işlemlerden dolayı ortaya çıkan ekstra maliyetler Shell akaryakıt fiyatları üzerinde doğrudan rol oynamaktadır. Bu durum tüm akaryakıt şirketleri için geçerlidir. Bazen de o bölgede yaşayan insanların bütçelerine baz alarak da hesaplana bilmektedirler. Serbest piyasaya göre belirlenen tutarları, EPDK tarafından getirilen tavan ve taban fiyatları arasında dilediği tutarı verebilirler.
Shell yakıt fiyatlarını öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayarak, ilgili panelden şehir seçtikten sonra ara butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.
Shell yakıt fiyatları için tıklayınız : http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/fuels/fuel-pricing.html

shell-benzin-fiyatlari

Shell Benzin

Shell istasyonları, müşterilerini her daim mutlu etmek ve onların her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermektedir. Aracınızın her türlü yakıt ihtiyacınızı karşılayacağınız Shell istasyonları, fiyatlar konusunda da müşterilerini mutlu etmek istiyor. Bir çok benzini bünyesinde bulunduran Shell istasyonları, aracınız için en iyisini düşünüyorlar. Shell güvencesi kampanyasıyla benzin satışlarını gerçekleştiren bu istasyonlara güvenle aracınızı teslim edebilirsiniz. Shell bünyesinde 5 çeşit akaryakıt bulundurmaktadır. Bunlar; Shell FuelSave kurşunsuz 95, Shell FuelSave Diesel, Shell V-Power, Shell V-Powert Nitro+ ve Shell AutoGas LPG. Aracının kullandığı yakıta göre her istasyonunda, istediğiniz yakıtı tercih edebilir güvenle kullanabilirsiniz.
Shell Güvencesi için tıklayınız : http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/fuels/fuel-assurance.html

Shell Nitro Benzin Fiyatı

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz ve Shell V-Power Nitro+ Diesel gelişmiş teknolojiyle yüksek performans sunmak üzere formüle edilmiş üstün kaliteli yakıtlardır. Shell V-Power Nitro+, Shell’in Kurşunsuz ve dizel performans yakıtlarının yeni neslidir. Özel formülü ile motorunuza etki ederek motor parçalarını korumak ve temizlemek için tasarlanmıştır. Böylece her dolumda motorunuzu yeni gibi hissedersiniz. Her yakıt firmasında olduğu gibi, bu yakıt ve diğer yakıt türleri de Shell’ de de bulunduğunuz konuma göre farklılık gösteriyor. Yukarıda vermiş olduğumuz linkten bulunduğunuz konuma göre istediğiniz yakıtın fiyatını bulabilirsiniz. En Yakın Shell İstasyonları konumuza bakarak da size en yakın Shell istasyonları görebilir, yakıtınızın fiyatını öğrenebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Güncel Shell Motorin Fiyatları

Shell dünyası araç sahiplerinin her türlü akaryakıt ihtiyacını karşılamak için istasyonlarını donatmıştır. EPDK tarafından belirlenen tavan ve taban fiyatları arasında, serbest piyasanın getirmiş olduğu rekabet ile birlikte mazot yakıtlarında fiyat belirtmektedir. KDV dahil ve KDV hariç fiyatlar olarak istasyonlarda yer alan tabelalarda ve Shell’ in internet sitesinde fiyatlar verilmiştir. İstasyonun bulunduğu ile, ilçeye göre değişen fiyatlar, akaryakıt ihtiyacını gidermek isteyen müşterilere en uygun fiyatı vermeyi amaçlar. Mazot – motorin fiyatları hemen her gün veya her hafta değiştiğinden dolayı resmi olarak güncel bir liste sizlere veremiyoruz.

Mazot fiyat listesine buradaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz : http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/fuels/fuel-pricing.html (bağlantıya tıklayarak, bulunduğunuz ilçeyi seçerek hangi ilçede mazot fiyatı ne kadar öğrenebilirsiniz.)

Shell Mazot Litre Fiyatı

Shell mazot litre fiyatları yukarıdaki bağlantıda, Shell bünyesinde olan platformda açık bir şekilde belirtilmiştir. Son dönemde oluşan olaylar nedeni ile mazota her ne kadar zam yapılmasa da Shell müşterilerinin memnuniyeti için EPDK’nın vermiş olduğu tavan ve taban fiyat arasında en uygun olanını uygulamaya çalışmaktadır. İstasyonlar ve mazotların kalitesine bakıldığı zaman, aynı zaman mazotların ve diğer akaryakıtların Shell Güvencesi kapsamında olması mazot litre fiyatlarının serbest piyasaya göre normal olduğu görülmektedir. Mazot litre fiyatları, istasyona gittiğiniz zaman, girişteki tabelada yazan tutar cinsinden hesaplanır, KDV dahil tutar olarak hesaplanır.

Shell Mazot

Shell bilim insanları tarafından geliştirilen mazot, dizel motorlu araçların kullanması için yapılmıştır. Shell güvencesi altında hizmete sunulan bu yakıt çeşidi olan mazot, normal yakıtlara göre fiyatlarında biraz daha ucuz olup, araçların daha uzun yol gitmesini sağlayan bir yakıt türüdür. Ham petrolün damıtılması ile oluşan mazot, dize araç kullanan insanların tercih ettiği bir yakıt türüdür. Shell mazot fiyatlarında serbest piyasayı baz alarak vermiş olduğu fiyatlarda müşterilerinin bu tercihlerinde yanılmadıklarını göstererek, onların yakıt giderlerini kendi çıkarları doğrultusunda aza indirmeyi amaçlıyor. Dizel araç kullanan bir çok insan tercihi olan Shell mazotları, fiyatları göz önüne alındığı zaman da diğer akaryakıt şirketlerinin arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Güncel Shell Dizel Fiyatları

Shell istasyonlarının en çok satış yapan yakıtı Shell dizel yakıtları fiyatları, dizel motorlu araç sahiplerini istasyonlara çekmeyi başarıyor. Serbest piyasanın getirmiş olduğu rekabeti göz önüne aldığımızda dizey fiyatlarının normal piyasaya göre ve kalitesine bakıldığı zaman normal olduğunu, tavan fiyattan verilmediğini görmekteyiz. EPDK tarafından belirlenen taban ve tavan fiyatlar arasında araç kullanıcılarına verilen fiyatlarda, KDV dahil ve KDV hariç tutarların göz önüne alındığı zaman Shell dizel fiyatlarının makul olduğunu görüyoruz. Shell, kendi internet sitesinden veya mobil üzerinden sunduğu sistem ile kullanıcılarını çok yormadan fiyat listesini vermiş olup, En Yakın Shell İstasyonları’ na yönlendirmeyi başarmıştır. En hızlı şekilde hizmet vermeyi amaçlayan Shell, dizel fiyatlarında da en uygun fiyatı vererek müşterilerini her yönden mutlu etmek istiyor.

Shell FuelSave Diesel Fiyatları

Shell FuelSave Diesel, dizel motorlu araçlar için geliştirilmiş ve yakıt tasarrufu sağlan bir yakıt türüdür. Shell bünyesinde yer alan bilim adaları tarafından geliştirilen bu yakıt, dizel motorlu araç sahiplerinin en çok tercih ettikleri yakı türüdür. Dizel fiyatları göz önüne alındığı zaman piyasadaki en ucuz dizel akaryakıtlarından biri olduğu söylenebilir. İlk damladan itibaren, hem fiyatı olarak hem uzun mesafe yol kat etmeden tasarruf sağlayabilirsiniz. Shell FuelSave Diesel, Shell’ in geliştirmiş olduğu yakıtlarından, en tasarruflusudur. Hem kullanış bakımından hem de diğer akaryakıt istasyonlarının dizel fiyatları bakımından aradaki farkı göreceksiniz.

Shell V-Power Nitro+ Dizel Fiyatları

Shell V-Power Nitro+ dizel, dizel araçların kullandığı dizel yakıtların performans yakıtlarının yeni neslidir. Özel formülü ile motorunuza etki ederek motor parçalarını korumak ve temizlemek için tasarlanmıştır. Böylece her dolumda motorunuzu yeni gibi hissedersiniz. Shell’ in teknik ortağı ferrari ile birlikte geliştirilen bu yakıt, motorunuzun kapasitesini arttırarak, daha uzun, daha iyi performans ve daha az tutarla yol almanızı sağlıyor. Kullanış bakımından fiyatları oldukça uygun olan Shell V-Power Nitro+ Dizel fiyatları kullanıcıları mutlu ediyor. Bir çok dizel motorlu araç sahipleri, uzun yol için yakıt tasarrufunu ve maliyetlerini düşünerek bu yakıtı tercih ediyor.

Güncel Shell LPG Fiyatları , Shell Otogaz Fiyatları

Shell dünyasının, LPG’li araçlar için geliştirdiği Shell AutoGas’ı geliştirmiştir. Her dolumda aynı yüksek kaliteyi sunar. Çift filtreden geçirildiği ve EN 589 Standartlarına sahip olduğu için temiz bir yakıttır. Shell’in her yakıtında uyguladığı Shell Güvencesi ile AutoGas’da Shell’in güvencesi altındadır. Yakıt türlerinin en ucuzu olan LPG, fiyat olarak da Shell’de uygun. EPDK’nın vermiş olduğu tavan ve taban fiyatlarına bakarak, serbest piyasanın vermiş olduğu tutar doğruluğunda, piyasaya göre Shell’de müşteri memnuniyeti için fiyatlarını makul düzeyde tutmaktadır. Shell lpg ve otogaz fiyatlarını Shell’in resmi internet sitesinde veya istasyonlarında yer alan tabelalardan öğrenebilirsiniz.

 

shell-lpg-otogaz

Shell Otogaz

Shell otogazlar LPG’li araç sahiplerinin kullanmış oldukları yakıt türleridir. Shell istasyonlarından temin edebileceğiniz bu yakıt türleri, ucuz olması nedeni ile çok tercih ediliyor. Shell otogazlarında, pompa işlemi ile dolum gerçekleşir. Otogaz fiyatlarında EPDK’nın belirlemiş olduğu fiyatların arasında yer alır. Çok kullanışlı ve az yakması nedeni ile fiyatlarında artış beklense de aslında fiyatları benzin ve dizele göre çok daha uygundur. Çoğu akaryakıt istasyonlarında satışa sunulsa da, çoğu zaman iyi randıman alınmaz. Shell istasyonlarında Shell Güvencesi kapsamına girdiği için otogazlarda da güvenceye girer. Sektör standartlarının üzerinde, düzenli bakım ve kalibrasyonu yapılan pompalar aralığı ile dolum yapılır. Böylece paranızın tam karşılığını alırsınız. Ayrıca Shell otogaz da, Shell’in diğer yakıtlarda da olduğu gibi çevrecidir. Yakıtların buna göre yeniden düzenlenmesi hem kullanıcıların hem de çevreye duyarlılığı arttırıyor. C, NOx, SOx, ve partikül yayımının düşük olması nedeniyle temiz ve çevreci bir yakıttır.

Şirketinizin kullanmış olduğu araçlarda akaryakıt giderlerini düşürmek için OfisPaneli ile iletişime geçebilir, şirketiniz büyümesinde katkı sağlayacak avantajlı tekliflerden yararlanabilirsiniz.

Güncel Shell Motor Yağı Fiyatları

Shell motor yağı fiyatları, cinsine, litresine ve aracına göre değişkenlik gösteriyor. Aynı zamanda hem motosiklet hem de araba için farklı yağlar kullanıldığı için kendi içinde de fiyatlar farklılık gösteriyor. Aracınız için en uygun motor yağlarını bulabilir ve serbest piyasaya göre ucuz ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz. Ekonomik açıdan, litre cinsine göre farklılık gösteren fiyatlar, e-ticaret üzerinde satış yapan bir çok site tarafında da kullanıcılara sunulmuştur. Fiyat farklılığı gösteren bu siteler, kendi satışlarını arttırmak için serbest piyasa içinde kar elde etmek için çeşitli fiyatlarla karşınıza çıkarlar. Aynı cinsten, aynı litreye sahip bir ürünü farklı sitelerde farklı fiyatlarda bulabilirsiniz. Shell bünyesine ait olmayan çoğu site, Shell ile anlaşma yapmadan, oradan satın alıp motor yağı satışlarını gerçekleştirmektedirler.

Shell Motor Yağları

Shell Madeni Yağlar, bir numaralı küresel madeni yağ tedarikçisidir ve 70 yıllık inovasyon geçmişine sahiptir. Dünyanın en iyi üreticilerinden bazıları fabrikalarındaki yeni araçlar için ilk dolum motor yağı olarak Shell’i tercih etmektedir.
İhtiyaçlarınız veya uygulamanız ne olursa olsun, Shell sentetik ve yüksek performans ürünleri dahil olmak üzere, eksiksiz bir madeni yağ portföyü sunmaktadır. Üstün yağlarımızın, motorunuzu temizleyerek ve koruyarak motorunuzun performansını nasıl geliştirdiğini ve ömrünü uzattığını göreceksiniz.
Motor yağları aracınız için en önemli yakıt türlerinden biridir. Kalitesi iyi olması ve yüksek performans göstermesi önemlidir. O yüzden Shell motor yağları çoğu kullanıcının tercihi oluyor.

shell-motor-yagi-fiyatlari

Shell Dizel Motor Yağları Fiyatları

Shell dünyası, tek tür araç değil bütün araçlar için motor yağı üretmiştir. Shell, Helix motor yağları ailesine dizel araçlar için de uygun bir motor yağı üretmiştir. Benzinde olduğu gibi motor yağlarında da fiyat farklılıkları göstermektedir. Dizel araçların, benzinli araçlara göre çalışma farklılıklarından dolayı, daha fazla sürtünme yaşarlar. Bu yüzden motor yağlarına diğerlerinden daha çok ihtiyaç duyarlar. Serbest piyasanın sunmuş olduğu motor yağları fiyatlarında da ihtiyaca maliyeti normalden ya fazla ya da düşük olmaktadır. Yaptığımız araştırmalara göre serbest piyasanın parçası olan e-ticaret veya kuruluşlar üzerinde de çok fazla fiyat farklılığı göstermektedir. Shell istasyonlarında bulunan marketlerde motor yağlarını bulabilir, aracınız için uygun motor yağını alabilirsiniz. Soğuk havalara göre ve motorunuzun çalışma süresine göre yağ çeşitlerini bulabilirsiniz. Fiyatları üzerinde her ne kadar serbest piyasa da olsa Shell’ in dizel araçlar için getirmiş olduğu fiyatlar geçerliliğini korumakta ve kendi ürünleri kendi belirlediği fiyatta piyasaya sürmektedir.