Shell Akaryakıt Pompa Fiyatları, Akaryakıt Türleri

Shell akaryakıt pompa fiyatları başlığı altında, Shell dünyasının sizlere sunmuş olduğu fiyat listesini, akaryakıt türlerine göre bulabilirsiniz. Avantajlı pompa fiyatlarından yararlanmak için ise OfisPaneli'nden hemen teklif alabilirsiniz.

AVANTAJLI AKARYAKIT ANLAŞMASI YAP

Güncel Shell Akaryakıt Pompa Fiyatları

Shell akaryakıtta güncel fiyatları takip etmesine rağmen, il ve ilçeler arasında fiyat farklılığı gösteren bir sisteme sahiptir. Aslında Shell’in müşteri memnuniyetine verdiği önemden dolayı, müşterilerini en üst seviyede mutlu etmeyi amaçlar ve bu amacını fiyatlarda göstermeyi sürdürür. Akaryakıt fiyatlarında büyük oranda, araç sahibi olan herkesin kesesine hitap etmeyi sürdürür. İlçeler arasında liste fiyat farklılığı da bundan dolayıdır. Bazı ilçelerde fiyatların 0,10 Kr. da olsa oynadığını görürüz. Aslında ilçe fiyat farkı olarak değil de, akaryakıt pompa fiyatları, mazot, benzin, LPG’de farklılık gösterdiği de söylenebilir. Shell akaryakıt istasyonlarında bulabileceğiniz yakıtlar ise; Shell FuelSave kurşunsuz 95 / Diesel, Shell V Power, Shell V Power Nitro, Shell Auto Gas LPG. Bildiğiniz her benzin çeşidinde fiyat farklılığı mevcut. Shell’in akaryakıt pompa fiyatları listesine aşağıda bulunduğunuz ili seçerek ulaşabilirsiniz.


Shell Akaryakıt Türleri

Shell bir çok yönden araç sahiplerine akaryakıt hizmeti vermektedir. Aracınızın yakıt türüne göre her türlü yakıtı bünyesinde bulunan akaryakıt istasyonlarında bulabilirsiniz. Shell İstasyonları yazımızda detaylı bilgililere ulaşabilirsiniz. Shell dünyasının Shell güvencesi kapsamında sattığı akaryakıtları güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Shell FuelSave Kurşunsuz 95

Shell’in en ekonomik benzini Shell FuelSave Kurşunsuz 95 ile yakıttan tasarruf etmeniz mümkün. Tüm benzinli araçlar için uygundur ve ilk damladan itibaren tasarruf etmenize yardımcı olur. Shell’in en ekonomik benzinidir ve verimlilik arttırıcı formül içerir. Ayrıca Motoru temiz tutmak için geliştirilmiş, tortu ve kurum birikimini önlemek için geliştirilmiştir.

Shell FuelSave Diesel

Shell’in dizel araçlar için geliştirdiği yakıt türüdür. Kısa veya uzun vadeli yolculuklar için, yakıt tasarrufu sağlamak için üretilmiştir. Shell’in en ekonomik benzini Shell FuelSave Kurşunsuz 95 ile yakıttan tasarruf etmeniz mümkün. İlk damladan itibaren yakıt tasarrufu etmenize yardımcı olur. Shell’in en ekonomik dizelidir. Verimlilik Arttırıcı formül içerir. Verimli ateşleme ve yanma sağlar. Motor verimliliğini arttırır. Araç için daha bir çok özelliğe sahip olan Shell FuelSave Diesel yakıtı tüm dizel araç kullananların tercihi.

Shell AutoGas LPG

LPG’li (tüplü) araç sahiplerinin tercihidir. Yüksek kaliteli Shell AutoGas LPG Her dolumda aynı yüksek kaliteyi sunar. Çift filtreden geçirildiği ve EN 589 Standartlarına sahip olduğu için temiz bir yakıttır. Sektör standartlarının üzerinde, düzenli bakım ve kalibrasyonu yapılan pompalar aralığı ile dolum yapılır. Böylece paranızın tam karşılığını alırsınız. Güvenliğe çok önem veren Shell aynı zaman AutoGas LPG’yi çevre dostu olarak tasarlamıştır. C, NOx, SOx, ve partikül yayımının düşük olması nedeniyle temiz ve çevreci bir yakıttır.

Shell V-Power Nitro +

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz ve Shell V-Power Nitro+ Diesel gelişmiş teknolojiyle yüksek performans sunmak üzere formüle edilmiş üstün kaliteli bir yakıttır. Sürtünme düzenleyici içeriğini de %25 oranında artırılmış. Sürtünme düzenleyici kritik önem taşıyan motor parçalarındaki sürtünmeyi azaltmak ve tekerleklere daha fazla güç iletmek üzere tasarlanmıştır.


En avantajlı fiyatlardan Shell istasyonlarından akaryakıt alabilmek için OfisPaneli ile akaryakıt anlaşması yapabilirsiniz. Hemen başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz.


 

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA