Total Taşıtmatik, Yakıtkart Plus ve Avantajları

Şirket araçlarınızın akaryakıt alımına ilişkin tasarruf sağlamak, indirimli, kontrollü ve limitlerini kendinizin belirlediği bir sisteme dahil olmak çok kolay. OfisPaneli üzerinden hemen ücretsiz teklif isteyin, akaryakıt alımlarınızı avantajlı bir fırsata çevirin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Total yakıtmatik; araç filosuna sahip olan kurumsal firmaların güvenle faydalanabileceği, internet ve bilgisayar kontrollü akaryakıt kontrol ve filo yönetim sistemidir. Total yakıtmatik diğer bir ifade ile araçların km hesabını kolay ve güvenli bir şekilde yakıt alım anındaki zamana göre takip eden akıllı bir otomasyon sistemidir. Total yakıtmatik kullanıcıları her 10 günde bir gönderilen planlı raporlar sayesinde şirketin hangi aracına, hangi istasyondan, ne zaman, ne kadar akaryakıt alındığını, kaç km yaptığını ve hangi türde akaryakıt satın aldığını da bildirmektedir. Öte yandan tüm bu kalemler her ay düzenli olarak Total tarafından rapor edilmektedir.

Total Yakıtmatik Nedir?

Kurumsal firmaların araç filoları için akaryakıt denetimi ve aynı zamanda filo yönetim sistemidir. Total yakıtmatik istasyonlarda nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapmadan, fiş ya da fatura almaya gerek kalmadan yakıt alımını sağlayan öte yandan dolum bilgilerini ve taşıt tüketim bilgilerini elektronik ortamda raporlayan filo yönetim sistemidir.
Kurumsal firmalar internet ve bilgisayardan kolayca yönetilebilen bu sistem sayesinde araç akaryakıt limitlerini kendileri belirleyerek yakıt tüketimini kontrol altına almaktadırlar. Ayrıca bu konuda Total’İn sunduğu Yakıtkart Plus sistemi ile de kurumsal firmalar çok daha kazançlı ve avantajlı konuma gelmektedirler.

Image
total-yakitmatik

Artık şirket araçlarınıza dilediğiniz akaryakıt istasyonlarından, aracınızdan inmeden, nakit kullanımına ihtiyaç duymadan, faturaya gerek kalmadan yakıt almanızı otomatik olarak sağlayabileceğiniz bir sistem var. Üstelik taşıt dolum bilgileri ile isteğe bağlı olarak, belirlenen limitler dahilinde akar yakıt alımı yapabilir, bu bilgileri elektronik ortamda dilediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

 

Yakıtmatik ile Filo Müşterilerinin Kazandığı Avantajlar

Yakıtmatik özellikle şirket sahibi ile araç kullanıcıları arasında meydana gelen olasılıkları ortadan kaldıran sistem olarak öne çıkmaktadır. Böylece suiistimallerin önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Akaryakıt tüketimi konusunda oluşabilecek anlaşmazlıkları ortadan, kaldıran sistem oldukça güvenlidir. Yakıtmatik sistemi beraberinde onlarca kolaylıklar da sağlamaktadır. Ayrıca yakıtmatik sistemi online bağlantı ile merkeze bağlı olduğu için tüm işlemler için limit kontrolleri anında ekrandan takibi yapılabilmektedir.

 • Yakıtmatik günümüz teknolojisinde akıllı akaryakıt gider kontrolü sağlamaktadır.
 • Kolay yönetilebilir, güvenli bilgi akışı sağlanmasında doğrudan yardımcı olur.
 • Sonuçları ve alım işlemlerinin adım adım takip edilesi ve raporlanmasını sağlar.
 • İşletmelerin en çok dert ettiği zaman kavramı ve paradan tasarrufu sağlar.
 • Filo ve yakıt yönetimini olabildiğince kolay bir hale getirir.
 • Üstelik kredi kartı, banka kartı, kimlik, kart gösterme, kendini tanıtma çabası, fatura bekleme gibi sorunları tamamen ortadan kaldırır.

İşletmenizin ya da sahip olduğunuz araç filonuz için vakit kaybetmeden hemen OfisPaneli’nden teklif isteyiniz. Yakıtmatik sisteminin getirdiği kolaylıkları yakından tanıyarak işletmenizi bu avantajlı fırsatlarla tanıştırarak, tek bir panelden akaryakıt alımlarınızı güvenli, hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için OfisPaneli’nden teklif talebinde bulununuz.

 

Yakıtkart Plus Nedir?

Yakıtkart Plus sistemi akaryakıt harcamalarını gider olarak göstermek maksadıyla son kullanıcıya istasyonda mali değeri olan fiş veren, turizm, servis, nakliye, lojistik firmalarının taşeronlarını hedef alarak geliştirilen yeni bir kart sistemidir.
Yakıt Plus kart sistemi aynı zamanda dolum bilgilerini ve isteğe bağlı olarak taşıt tüketim bilgilerini elektronik olarak raporlama özelliğine de sahiptir.

Yakıtkart Plus’ın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

 • Satın alınan akaryakıt giderlerinin kontrol altına alınmasını sağlar.
 • Şirketler için önem arz eden zaman ve paradan tasarrufu sağlar.
 • Filo yönetimi ve akaryakıt yönetimi konusunda kolaylık sağlar.
 • Kurumsal firma, sürücü ve muhasebe arasında akaryakıt tüketimi hususunda doğabilecek olası negatif sorunların ortadan kalmasını sağlar.
 • Akaryakıt dolumu esnasında ve sonrasında ödeme ve fatura gibi benzeri ve sıkıcı durumları ortadan kaldırır.
 • Yanlış dolumun önüne geçerek, güvenlilik esasının ortaya çıkmasına olanak tanır.
 • Kurumsal işletmelerin sürücüleri mali değeri olan yazarkasa fişinin alınmasına ve gider olarak kullanılmasına olanak sağlar.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA