İndirimli Akaryakıt Anlaşması

Akaryakıt anlaşması ile indirimli fiyatlar üzerinden şirket araçlarınızın akaryakıt ihtiyacını karşılayabilir, tüm akaryakıt masraflarınızı yönetebilirsiniz. Gelişmiş takip sistemleri ile araçlarınızı online olarak her yerden görebilir, performans ölçümü yapabilirsiniz. Taşıt tanıma sistemi kullanan şirketler üzerinde yapılan araştırmalara göre akaryakıt giderleri önceki aylara oranla %15 düşüş gösterir. Şirketinizin en büyük giderlerinden biri olan akaryakıt harcamalarını düşürme imkanına ve akaryakıt tüketimine dair detaylı rapora OfisPaneli üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
akaryakıt anlaşması

Akaryakıt Anlaşması Avantajları

OfisPaneli ile yapmış olduğunuz akaryakıt anlaşması ile şirketinizin akaryakıt tüketim ve yönetimine ilişkin bir çok kolaylık sizi bekliyor.

İndirimli Akaryakıt

OfisPaneli, akaryakıt dağıtım şirketlerinden indirimli yakıt kullanmanızı sağlıyor. Şirketinize özel hazırlanan teklif ile %15’e varan oranlarda ucuz akaryakıt kullanabilir, giderlerinizi düşürebilirsiniz.

Hızlı Akaryakıt İkmali

Şirket araçlarınız her akaryakıt alımında ödeme yapmayacağı için, hızlı bir şekilde akaryakıt ikmali yapılır. Yapılan alım, sisteme otomatik olarak kaydedilir. Araçlarınızın istasyonlarda harcayacağı zamandan tasarruf sağlamış olursunuz.

Ödeme Kolaylığı

Araçlarınız için yapılan akaryakıt alımları toplu olarak ayda yalnızca 2 defa faturalandırılır. Dilerseniz anlaşmalı bankalarda bulunan hesaplarınız ile otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Muhasebe Kolaylığı

Akaryakıt anlaşması ile her akaryakıt alımında fiş biriktirme, fişlerin takibi, kontrolü ve girişlerinin yapılması için harcanan iş gücünü ortadan kaldırabilirsiniz.

Akaryakıt Tüketiminde Tam Kontrol

Hangi aracınıza nerede, ne zaman ve ne kadar akaryakıt alımı yapıldığını OfisPaneli üzerinden takip edebilirsiniz. Şirketinizin tüm araçlarının akaryakıt tüketimine ilişkin gelişmiş raporlara ulaşabilirsiniz.

Araç Performans Raporu

Araçlarınızın kilometre başına ne kadar akaryakıt harcadığının detaylı raporu ile en iyi performansa sahip araç bilgilerine ulaşabilirsiniz. Operasyonel maliyetlerinizi düşürmek için performansı yüksek olan araçlarınızı daha sık kullanabilirsiniz.

Geniş Hizmet Ağı

OfisPaneli’nin anlaşmalı olduğu akaryakıt dağıtım şirketleri, Türkiye’nin en kaliteli hizmet veren ve geniş hizmet ağına sahip olan şirketlerdir. Her zaman yakınınızda akaryakıt ikmali yapabileceğiniz bir istasyon bulunacaktır.

Üstün Müşteri Memnuniyeti

OfisPaneli’ni kullanan şirketlerin büyüklüğü, araç sayısı fark etmeksizin her şirket bizim için değerlidir. Üstün müşteri memnuniyeti sağlamak en temel ilkemizdir.

Anlaşmalı Akaryakıt Dağıtım Şirketleri

Ofis Paneli’nin anlaşmalı olduğu akaryakıt dağıtım şirketleri.

ipragaz-elektrik

Shell

70’den fazla ülke ve bölgede yaklaşık 92.000 çalışanıyla faaliyet gösteren dünya çapında bir enerji ve petrokimya şirketler grubudur. Gelişmiş teknolojileri ve yenilikçi yaklaşımlarla, sürdürülebilir bir enerji geleceği oluşturulmasına destek vermektedir.

Akaryakıt Anlaşması Süreçleri

Online takip ve yönetimsel kolaylığı bulunan akaryakıt anlaşmamızın süreçleri.

Aşağıda bulunan “Akaryakıt Teklifi İste” butonuna tıklayarak akaryakıt tüketiminiz hakkında bizi bilgilendirin. Biz de sizin için en uygun fiyatları çalışarak en kısa sürede sizinle paylaşalım.

Akaryakıt Teklifi İste

Akaryakıt anlaşması kapsamında sizin için en uygun dağıtım şirketi ve sağlayacağımız avantajlara ilişkin sözleşme, kurye ile size ulaştırılır. Sizden gerekli evraklar istenerek anlaşmamız imzalanır.

Anlaşma sonrası size iletilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile OfisPaneli’nin şirket yönetim sistemine giriş yapabilirsiniz. Akaryakıt anlaşmasına ve diğer anlaşmalara ilişkin tüm verilere tek bir sistem üzerinde ulaşabilirsiniz.

Akaryakıt Anlaşması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Akaryakıt anlaşması öncesi ve sonrasında sıklıkla sorduğunuz sorular ve cevapları.

Akaryakıt anlaşması için OfisPaneli'ne ücret ödeyecek miyim?

Hayır. Akaryakıt anlaşması öncesi ve sonrasında OfisPaneli’ne hiç bir ücret ödemeyecek, buna ilişkin şirketinize fatura kesilmeyecektir. Tüm bu avantaj ve kolaylıklar ücretsiz olarak şirketinize sunulmaktadır.

Şirket araçlarına anlaşmalı akaryakıt dağıtım şirketleri dışındaki bir şirketten akaryakıt alımı yapılabilir mi?

Evet. OfisPaneli aracılığı ile anlaştığınız akaryakıt şirketi dışındaki herhangi bir dağıtım şirketinden de araçlarınıza akaryakıt alımı yapabilirsiniz. Ancak bu alımlar sisteme kaydedilmeyecek ve buna ilişkin raporlara ulaşamayacaksınız.

1 Yorum

  1. Tekin Erkul

    Merhaba,
    Ankara’da faaliyet gösteren bir halı yıkama & temizlik işletmemiz var. 2 adet servis aracımız için indirimli akaryakıt kullanmak istiyoruz. Günlük ortalama yakıt tüketimimiz 200 TL civarı. İndirimli akaryakıtı Shell istasyonlarından mı alabiliyoruz? Bizim için ne kadar indirim yapabiliyorsunuz? Şirketim için indirimli yakıt kullanmak istiyorum. Teklif de istedim. Süreç hakkında detaylı bilgi istiyorum. Teşekkürler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir