İndirimli Akaryakıt Anlaşması

Akaryakıt anlaşması ile indirimli fiyatlar üzerinden şirket araçlarınızın akaryakıt ihtiyacını karşılayabilir, tüm akaryakıt masraflarınızı yönetebilirsiniz. Gelişmiş raporlama sistemleri ile araçlarınızın akaryakıt alımlarını online olarak takip edebilir, performans ölçümü yapabilirsiniz. Taşıt tanıma sistemi kullanan şirketler üzerinde yapılan araştırmalara göre akaryakıt giderleri önceki aylara oranla %15’e varan oranlarda düşüş gösterir. Şirketinizin en büyük giderlerinden biri olan akaryakıt harcamalarını düşürme imkanına ve akaryakıt tüketimine dair detaylı raporlara OfisPaneli üzerinden ulaşabilirsiniz.

Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile akaryakıt giderlerinizi düşürmeye hemen başlayın.

akaryakıt anlaşması

Akaryakıt Anlaşması Avantajları

OfisPaneli ile yapmış olduğunuz akaryakıt anlaşması ile şirketinizin akaryakıt tüketimine ilişkin bir çok kolaylık ve avantaj sizi bekliyor.

İndirimli Akaryakıt

OfisPaneli, akaryakıt dağıtım şirketlerinden indirimli akaryakıt kullanmanızı sağlıyor. Şirketinize özel hazırlanan akaryakıt anlaşması ile yakıt giderlerinizi %15’e varan oranlarda düşürebilirsiniz.

Hızlı Akaryakıt İkmali

Şirket araçlarınız her akaryakıt alımında ödeme yapmayacağı için, hızlı bir şekilde akaryakıt ikmali yapılır. Yapılan alım, sisteme otomatik olarak kaydedilir. Böylece araçlarınızın istasyonlarda harcayacağı zamandan tasarruf sağlamış olursunuz.

Ödeme Kolaylığı

Araçlarınız için yapılan akaryakıt alımları toplu olarak ayda yalnızca 2 defa faturalandırılır. Dilerseniz anlaşmalı bankalarda bulunan hesaplarınız ile otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.

Muhasebe Kolaylığı

Akaryakıt anlaşması ile her akaryakıt alımında fiş biriktirme, fişlerin takibi, kontrolü ve girişlerinin yapılması için harcanan iş gücünü ve operasyonel yükü ortadan kaldırabilirsiniz.

Akaryakıt Tüketiminde Tam Kontrol

Hangi aracınıza nerede, ne zaman ve ne kadar akaryakıt alımı yapıldığını taşıt tanıma sistemi üzerinden takip edebilirsiniz. Şirketinizin tüm araçlarının akaryakıt tüketimine ilişkin raporlara da panelinizden ulaşmanız mümkün.

Araç Performans Raporu

Araçlarınızın kilometre başına ne kadar akaryakıt harcadığının detaylı raporu ile en iyi performansa sahip araç bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Operasyonel maliyetlerinizi düşürmek için performansı yüksek olan araçlarınızı daha sık kullanmanız iyi bir seçenek olabilir.

Geniş Hizmet Ağı

OfisPaneli’nin anlaşmalı olduğu akaryakıt dağıtım şirketleri, Türkiye’nin en kaliteli hizmet veren ve geniş hizmet ağına sahip olan şirketlerdir. Her zaman yakınınızda hızlı akaryakıt ikmali yapabileceğiniz bir istasyon bulunacaktır.

Üstün Müşteri Memnuniyeti

OfisPaneli’ni kullanan şirketlerin büyüklüğü, araç sayısı fark etmeksizin her şirket bizim için değerlidir. Üstün müşteri memnuniyeti sağlamak en temel ilkemizdir.

Anlaşmalı Akaryakıt Dağıtım Şirketleri

OfisPaneli’nin anlaşmalı olduğu akaryakıt dağıtım şirketleri.

Shell Filo Çözümleri

Multinet’in şirketlere yönelik akaryakıt tedarik çözümü Petronet, Shell’in Türkiye’deki en büyük temsilcisi olmanın gücü ile şirketinizin akaryakıt ihtiyacını yaygın istasyon ağı güvencesi, tasarruflu kullanım ve tek faturada kontrol imkanları ile karşılamanıza olanak tanır.

Akaryakıt Anlaşması Süreçleri

Yerinizden bile kalkmanıza gerek olmayan OfisPaneli akaryakıt anlaşmasının süreçleri yalnızca 3 basit adımdan oluşuyor.

Aşağıda bulunan “İndirimli Akaryakıt Teklifi Al” butonuna tıklayarak formu doldurun. OfisPaneli danışmanları 30 dakika içerisinde sizinle iletişime geçerek işletmeniz için teklifleri toplamaya başlasın.

İndirimli Akaryakıt Teklifi Al

Sözleşmenizi doğrudan internet üzerinde doldurun. Sözleşmenizin bir çıktısını işletme belgelerinizle beraber OfisPaneli’ne iletin. OfisPaneli ekibi sizin için belgelerinizi tedarikçi firmaya iletsin ve akaryakıt anlaşmanız tamamlansın.

Online süreciniz tamamlandıktan sonra taşıt tanıma sistemi montajınızı yaptırın. Avantajlı koşullarla yakıt alımına ve giderlerinizi düşürmeye hemen başlayın.

Akaryakıt Anlaşması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Akaryakıt anlaşması öncesi ve sonrasında sıklıkla sorduğunuz sorular ve cevapları.

Akaryakıt anlaşması için OfisPaneli'ne ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır. Akaryakıt anlaşması öncesi veya sonrasında OfisPaneli’ne hiç bir ücret ödemenize gerek yok. Şirketinize buna ilişkin bir fatura kesilmeyecektir. Tüm bu avantaj ve kolaylıklar ücretsiz olarak şirketinize sunulmaktadır.

Şirket araçlarına anlaşmalı akaryakıt dağıtım şirketleri dışındaki bir şirketten akaryakıt alımı yapılabilir mi?

Evet. OfisPaneli aracılığı ile anlaştığınız akaryakıt şirketi dışındaki herhangi bir dağıtım şirketinden de araçlarınıza akaryakıt alımı yapabilirsiniz. Ancak bu alımlar sisteme kaydedilmeyecek ve buna ilişkin raporlara ulaşamayacaksınız.

4 Yorum

 1. Avatar

  Tekin Erkul

  Merhaba,
  Ankara’da faaliyet gösteren bir halı yıkama & temizlik işletmemiz var. 2 adet servis aracımız için indirimli akaryakıt kullanmak istiyoruz. Günlük ortalama yakıt tüketimimiz 200 TL civarı. İndirimli akaryakıtı Shell istasyonlarından mı alabiliyoruz? Bizim için ne kadar indirim yapabiliyorsunuz? Şirketim için indirimli yakıt kullanmak istiyorum. Teklif de istedim. Süreç hakkında detaylı bilgi istiyorum. Teşekkürler.

  • Burak Ünver

   Burak Ünver

   Tekin Bey merhaba,

   Şirket araçlarınız için indirimli akaryakıt anlaşması yapabilmek için https://www.ofispaneli.com/akaryakit-anlasmasi/ adresinden Akaryakıt seçimi ile başvuru formunu doldurabilir, danışmanlarımızın size hemen dönüş yapıp teklif paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

   Ayrıca 0212 272 37 37 numaralı telefondan da kendilerine ulaşabilirsiniz.

 2. Avatar

  Kürşat BEDİR

  Aracım şahıs üzerine kayıtlı şirketimiz üzerine kayıtlı değil shell kartı kullanabiliyor muyum?
  Daha önceden kargo anlaşması yaptım extra yakıt sözleşmesi de yapabiliyor muyum?

  • Avatar

   Ersin

   Merhaba Kürşat Bey, yardımcı olmamız için 0212 272 37 37 telefon numaramızdan bize ulaşabilir misiniz?

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir