Taşıt Tanıma Sistemi Nedir?

Taşıt tanıma sistemi, şirket araçlarınızın akaryakıt tüketimlerini anlık olarak görebildiğiniz, araç bazlı takip yapabildiğiniz ve filonuzla ilgili detaylı raporlara ulaştığınız bir sistemdir. Shell TTS kullanarak araçlarınıza yerleştiren taşıt kimlik üniteleri vasıtası ile akaryakıt giderlerinizi %15’e varan oranlarda düşürebilir, iş harici kullanımları engelleyerek akaryakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Shell TTS

Shell Taşıt Tanıma Sistemi

Şirket araçlarınızı Shell güvencesi ile kontrol altına alın.

shell-tasit-tanima-sistemi-tts

Shell

70’den fazla ülke ve bölgede yaklaşık 92.000 çalışanıyla faaliyet gösteren dünya çapında bir enerji ve petrokimya şirketler grubudur. Gelişmiş teknolojileri ve yenilikçi yaklaşımlarla, sürdürülebilir bir enerji geleceği oluşturulmasına destek vermektedir.


Shell TTS sahibi olmanıza sadece bir adım kaldı…

Formu doldurarak bize kendinizi tanıtın, işletmeniz için teklifinizi hemen alalım.


TTS Avantajları

Shell’e ait olan TTS ile hem zaman hem de para tasarrufu sağlayabilir, akaryakıt harcamalarınızı avantaja dönüştürebilirsiniz.

İndirimli Akaryakıt

OfisPaneli, akaryakıt dağıtım şirketlerinden indirimli akaryakıt kullanmanızı sağlıyor. Şirketinize özel hazırlanan akaryakıt anlaşması ile yakıt giderlerinizi %15’e varan oranlarda düşürebilirsiniz.

Akaryakıt Tüketiminde Tam Kontrol

Şirket araçlarınızın akaryakıt tüketimine dair tüm detaylar Shell Taşıt Tanıma sistemi ile haftalık olarak rapor edilir. Akaryakıt tüketiminizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Ödeme Rahatlığı

Şirket araçlarının tüm akaryakıt harcamaları ayda iki defa faturalandırılır. Ödemeleri tek bir noktaya yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalardan açtıracağınız kredi hesabı ile tüm ödemelerinizi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kilometre Başına Litre Takibi

Araçlarınızın km başına kaç litre akaryakıt kullandığını takip edebilir, performanslarını raporlayabilirsiniz.

Muhasebe Rahatlığı

Shell TTS kullanımına başladıktan sonra ayda sadece 2 fatura kesileceği için binlerce fişin kontrolü, bilgisayara girilmesi ve ödenmesi gibi işleri en güvenilir şekilde azaltarak vakit kazanabilirsiniz.

Geniş Hizmet Ağı

Türkiye’nin en büyük akaryakıt dağıtım şirketlerinden olan Shell’in binden fazla istasyonunda taşıt tanıma sistemi mevcuttur.

Hızlı Akaryakıt Doldurma

Shell istasyonları aracınızı tanıyacağı akaryakıt ikmali hızlı bir şekilde yapılır, istasyonda ödeme işlemi yapılmayacağı için araçlarınızın bekleme süresi minimuma iner.

Üstün Müşteri Memnuniyeti

OfisPaneli’ni kullanan şirketlerin büyüklüğü, araç sayısı fark etmeksizin her şirket bizim için değerlidir. Üstün müşteri memnuniyeti sağlamak en temel ilkemizdir.

Akaryakıt Anlaşması Süreçleri

Yerinizden bile kalkmanıza gerek olmayan OfisPaneli akaryakıt anlaşmasının süreçleri yalnızca 3 basit adımdan oluşuyor.

Aşağıda bulunan “İndirimli Akaryakıt Teklifi Al” butonuna tıklayarak formu doldurun. OfisPaneli danışmanları 30 dakika içerisinde sizinle iletişime geçerek işletmeniz için teklifleri toplamaya başlasın.

İndirimli Akaryakıt Teklifi Al

OfisPaneli danışmanızın ilettiği sözleşme ve evrakları doldurarak OfisPaneli’ne iletin. OfisPaneli ekibi sizin için belgelerinizi tedarikçi firmaya iletsin ve akaryakıt anlaşmanız tamamlansın.

Anlaşma süreciniz tamamlandıktan sonra taşıt tanıma sistemi mantajınızı yaptırın. Avantajlı koşullarla yakıt alımına ve giderlerinizi düşermeye hemen başlayın.

TTS ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Shell TTS anlaşması için OfisPaneli'ne ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır. Akaryakıt anlaşması öncesi veya sonrasında OfisPaneli’ne hiç bir ücret ödemenize gerek yok. Şirketinize buna ilişkin bir fatura kesilmeyecektir. Tüm bu avantaj ve kolaylıklar ücretsiz olarak şirketinize sunulmaktadır.

Shell TTS takılması, aracın garantisini bozar mı?

Taşıt tanıma üniteleri aracınıza zarar vermeden monte edildiği için, aracınızın garantisini bozmaz.

Shell TTS üniteleri başka araca taşınır mı?

Aracınıza kurulu olan üniteler, başka bir araca taşınamaz. Her araç için özel bir cihaz bulunmaktadır. Yeni aracınız için de yeni bir cihaz talep etmelisiniz.

Aracın şirkete kayıtlı olması gerekiyor mu?

Hayır. TTS kullanımı için araçların şirkete kayıtlı olmasına gerek yoktur.

Shell TTS kullanmak için belirli bir araç limiti var mıdır?

Hayır. Tek bir aracınız olsa bile Shell Taşıt Tanıma Sistemi’ni kullanarak, akaryakıt tüketiminizi kontrol altına alabilirsiniz.

Shell TTS bulunan bir araca başka bir akaryakıt dağıtım şirketinden yakıt alınabilir mi?

Evet. Sadece Shell istasyonlarından değil, diğer tüm istasyonlardan da akaryakıt alımı yapılabilir. Ancak Shell istasyonu dışında alınan akaryakıtlar, Shell TTS ile takip edilmeyecek ve buna ilişkin raporlara ulaşamayacaksınız.

Shell TTS ünite montajı için ücret ödenir mi?

Yetkili servis olan Turpak firması tarafından yapılan ünite montajları ücretsizdir. Eğer şirketinizin 5’ten fazla aracı bulunuyorsa servis adresinize gelip montajı tamamlayacaktır.

8 Yorum

 1. Avatar

  Tufan Tural

  Merhaba,
  Shell taşıt tanıma sistemini kullanırsak iskonto yapıyor musunuz? Şahıs şirketimin 2 adet aracı var. Aylık ortalama yakıt tüketimi 2000 TL. Ne kadar iskonto alabiliriz? Teşekkürler.

  • Burak Ünver

   Burak Ünver

   Tufan Bey,

   Evet, Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanımı konusunda sizlere yardımcı olabiliriz, iskonto da sağlayabiliyoruz. https://www.ofispaneli.com/akaryakit-anlasmasi/ adresi üzerinden formu doldurabilirseniz arkadaşlarım hemen şirketinize özel bir teklif çalışabilirler.

   0212 272 37 37

 2. Avatar

  Hasan Özmen

  Merhaba, Zonguldak nakliye firmasıyım. 14 kamyonum var, Shell kullanmak istiyorum. Aylık 100bin tüketim. Yardımcı olabiliyor musunuz?

  • ofispaneli

   ofispaneli

   Merhaba Hasan Bey,
   Sizin gibi Shell kullanmak isteyen nakliye firmalarına özel iskonto sağlayabiliyoruz. Ayrıca Shell Taşıt Tanıma sisteminin bir çok avantajından ücretsiz faydalanıyorsunuz.
   Arkadaşlarımızın size ulaşarak iskonto teklifini iletmeleri için bu adresteki başvuru formunu doldurabilirsiniz: https://www.ofispaneli.com/akaryakit-anlasmasi/

 3. Avatar

  FEDAİ KÖKTEN

  Kendime ait Samsun büyükşehir belediyesi terme özel halk otobüsünde üç adet otobüsün bulunmaktadır ve bunun yanında ruhrat sahibi ben olmadığım gibi İki adet daha benimle beraber çalışan belediye otobüsü vardır bunları taşıt tanıma yapmak istiyoruz ayrıyetten bindiğim aylık ortalama 5000’e 7000 km arası özel aracım bulunmaktadır bunuda aynı taşit tanıma yapmak istiyorum bana ortalama aylık yüzde kaç iskontomız olabilir eğer cevap verirseniz sevinirim benim aylik ortalama en kötü şartlarda 2500 litre mazot yakarım ona göre bir cevap verirseniz sevinirim saygılar sevgiler

  • ofispaneli

   ofispaneli

   Merhaba Fedai Bey,
   Doldurmuş olduğunuz başvuru formu bize ulaşmıştır. Arkadaşlarımız tarafından size özel hazırlanan iskontolu teklif e-posta adresinize iletilmiştir. Bundan sonraki tüm süreçlerinizi arkadaşlarımız yakından takip ediyor olacaktır. İyi günler dileriz.

 4. Avatar

  Ferhat güler

  Merhaba Amasya’da Ocak ve hafriyat işiyle uğraşmaktayım aylık 20.000 litre yakıt kullanıyoruz çalışma şartları ve fiyat alanilirmiyim iyi çalışmalar .

  • ofispaneli

   ofispaneli

   Ferhat Bey merhaba,
   Shell TTS ile Türkiye’nin her noktasındaki taşıt tanıma sistemi olan Shell istasyonlarından iskontolu yakıt almanızı, araçlarınızın anlık olarak nerede, ne kadar yakıt aldığını öğrenmenizi ve bu faturaları ayda sadece 2 defa toplu fatura ile ödemenizi sağlıyoruz. Sistemimizi sorguladığımızda henüz teklif istemediğinizi görüyoruz. Lütfen bu adresteki https://www.ofispaneli.com/akaryakit-anlasmasi/ formu doldurun, şirketinize özel çalışma yapalım, detaylı bilgiyi arkadaşlarımız iletsin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir