Shell Kredi Kartı Kampanyaları

Akaryakıt harcamalarınız da kredi kartı kullandığını takdirde Shell Kredi Kartı Kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Shell kredi kartı kampanyaları, müşterilerinin yapmış olduğu giderlerinin para puan olarak veya indirimli yakıt alışverişleri olarak kullanılabilir. Bazen de anlaşmalı marketlerde, geçerli olan para puanlar bir çok yönden müşteriler için avantaj sağlıyor. Shell kredi kartı kampanyaları, anlaşmalı bankalar koşulu ile yapılan kampanyaların, sadece Shell istasyonlarında geçerli olan şartlardır. Kampanyalardan yararlanmak için yapılması gerekenler, anlaşmalı banka kartı sahibi olmak ve Shell istasyonlarından akaryakıt almak. Yaptığınız bu harcamalar kampanya dahilinde size para puan olarak veya yine kampanya şartları dahilinde başka bir şekilde kullanımınıza sunulacaktır. Bazı kampanyalarda kredi kartı ile yapılan harcamalarda, belirli bir akaryakıt alımından sonra bir sonraki akaryakıt alımı indirimli oluyor veya belirli bir litre karşılığında ücretsiz olarak akaryakıt alabiliyorsunuz.

Shell dünyasının güncel kredi kartı kampanyalarına tıklayarak ulaşabilirsiniz : http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/promotions.html

shell-kredi-karti-kampanyalari

Shell ClubSmart Kart Kampanyaları

Shell’ in kendi bünyesinde vermiş olduğu ClubSmart Kartlar her benzin alımından biriktirdiğiniz puanlar ile birlikte bir sonraki yakıt alımınız daha ucuza gelecektir. Shell istasyonlardan Shell Clubsmart kart ile aldığınız akaryakıtlar, kartı okuttuğunuz zaman puan kazandıracaktır. Bu aldığınız puanlar 500′ e ulaştığı zaman Shell V-Power Nitro+ yakıtlarında 5TL indirim kazanmış olacaksınız. ClubSmart kartla ilgili her defasında farklı bir kampanya ile karşımıza çıkan Shell, sadece yakıt değil, başka alanlarda da ClubSmart kart il biriktirdiğiniz puanlar ile yararlana biliyorsunuz. Shell’ in kredi kartı kampanyaları başlattığı zaman, ClubSmart kartlarının da kullanmasını sağlayarak, orada biriken puanlarla benzin alımında veya anlaşmış olduğu bankanın bünyesinde farklı bir alanda da kullanmanızı sağlayacaktır. Shell bünyesinde dahil olan ClubSmart kartlar, normal kredi kartı değil, sadece Shell’ in akaryakıt istasyonlarında geçerli olan bir kart türüdür. Çoğu zaman da sadece akaryakıt alımlarında kullanılır. Yeni bir kampanya olmadığı sürece akaryakıt alışverişlerinizde kartınızı kullanarak, bir çok puan toplayabilirsiniz.

ClubSmart kart ile detaylı bilgileri : https://www.shellsmart.com/smart/index.html?site=tr-tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Daha farklı kampanyalardan yararlanmak için OfisPaneli’ nde yer alan danışmanlarımız ile görüşebilir, teklif isteyebilirsiniz. Şirketiniz bünyesinde yapmış olduğunuz akaryakıt ve diğer giderleri azaltmak için bizimle irtibata geçebilir, sizin için hazırlamış olduğumuz avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçip, kısmak istediğiniz giderleri söyleyerek şirketinizin büyümesinde size yük olan giderleri minimuma indirebilirsiniz.