Shell Kampanyaları, En Güncel Akaryakıt Kampanyaları

Güncel Shell kampanyalarına göz atmak, Shell kampanyalarından yararlanma koşullarını görmek için yazının devamını okuyabilirsiniz. Ayrıca Shell'den indirimli akaryakıt almak için OfisPaneli'nden teklif alıp akaryakıt anlaşması için ilk adımı atabilirsiniz.

İNDİRİMLİ AKARYAKIT TEKLİFİ AL

Shell Kampanyaları

Shell, bünyesinde bulundurduğu istasyonlarda müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek, yaptıkları harcamaların geri dönüşünü sağlamak için bir takım kampanyalar düzenlemektedir. Yaptıkları kampanyalarda, akaryakıt alımında sağladıkları indirimler, verdikleri puanlarla tekrar benzin doldurmada veya kış lastiklerinde indirimler gibi bir çok kampanyası mevcuttur. Müşterilerinin istasyonlardan mutlu ayrılmaları için bir çok kampanya düzenleyen Shell, müşterilerini tekrar gelmelerini sağlar veya yeni müşterilerinin ilk tercihleri olmasını sağlamayı amaçlar. Araç sahiplerinin daha fazla yakıt alması onlar için daha fazla kampanyadan yararlanması demektir. Shell kampanyalarında, müşterinin çıkarlarını düşünerek onların Shell dünyasından daha iyi yararlanmasını sağlar. Hem kartlar üzerinden hem de sosyal medya üzerinden bir çok kampanyadan müşterilerinin yararlanmasını ve onların daha mutlu olmasını sağlamayı amaçlarlar. Araç sahipleri aldıkları akaryakıt kadar, Shell Club kartları ile puan kazanarak daha fazla akaryakıt almalarını hatta topladıkları puanları kullanarak akaryakıt almalarını sağlamaktadır.


Güncel Shell kampanyalarının hepsini görmek için tıklayınız : http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/promotions.html


Image
shell-kampanyalari

Shell Akaryakıt Kampanyaları

Shell hemen her ay bir akaryakıt kampanyası düzenlemektedir. Yaptığı bu kampanyalar ile müşterilerinin akaryakıttan sadece araçların değil sahiplerinin de yararlanmasını amaçlıyor. Akaryakıt kampanyalarında yapılan harcamalara ek olarak puan biriktirerek indirimli akaryakıt veya puanlarla akaryakıt alma gibi bir avantaj sağlıyor. Bazı akaryakıt kampanyaları, kredi kartı ile yaptığınız takdirde bankanızın anlaşması ile para puanlara dönüşüyor. Bazen de Shell’in anlaşmalı olduğu marketler, lastik firmaları gibi firmalardan indirimli alışverişler yapabiliyorsunuz. Shell akaryakıt kampanyaları, müşterilerin istediklerine ses vererek, onların ihtiyaçlarını bir şekilde karşılamak için düzenleniyor. Bazen bahsettiğimiz gibi sosyal medya yolu ile akaryakıt kampanyaları düzenleyen Shell, çekilmiş olduğunuz fotoğraflar ile altına koyduğunuz Shell etiketleri ile akaryakıt ihtiyacınızı, kampanyalardan kazanmış olduğunuz indirimli kuponlar veya puanlar ile sağlayabiliyorsunuz. Bir çok firma ile anlaşmalı olan Shell, müşterilerinin sadece benzin değil, başka bir çok konuda da ihtiyaçlarının göz önüne alarak, farklı farklı kampanyanlar ile karşımıza çıkıyor.

Shell yakıt kampanyaları, yakıt türünüz ne olursa olsun, sizi bütün kampanyalara dahil eder. Her yakıt çeşidinde aynı kampanyayı kullanan Shell, hiç bir müşterisini diğerinden ayırmaz, kampanyalarına herkesi dahil etmeyi amaçlar. Yaptıkları büyük indirimler ile istasyonlardan mutlu ayrılmanızı sağlayan Shell, kampanya dahilinde almış olduğunuz yakıt türüne bakmaksızın, Shell ClubSmart kart ile puan biriktirmenizi, yakıt ihtiyacınız kampanya dahilinde indirimli almanızı sağlar.

ClubSmart kart detayları için tıklayınız: https://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/shellsmart.html


Şirketinizin avantajlı yakıt fiyatlarından yararlanmasını istiyorsanız OfisPaneli ile iletişime geçebilir, sizlere sunmuş olduğumuz teklifleri değerlendirebilirsiniz. Hemen başvuruda bulunmak için: Buraya Tıklayınız


Image
shell-kampanyalari

Güncel Shell Benzin Kampanyaları

Güncel Shell benzin kampanyaları, Shell istasyonlarında şu anda geçerli olan kampanyalardır. Shell’in kendi bünyesinde yapmış olduğu bu kampanyalar, akaryakıt alışverişlerinde geçerlidir. Yine Shell istasyonlarından alabileceğiniz ClubSmart kart ile bu kampanyalardan kolayca yararlanabilirsiniz. Shell yapmış olduğu kampanyalarda, yakıt türlerinize göre yakıt almanızı sağlar. Belirli bir harcama karşılığında yapılan bu kampanyalar, insanların yakıttan sadece performans olarak değil, daha fazla avantajlarından yararlanmalarını sağlamak. Shell benzin kampanyalarında, ClubSmart kartınız ile yaptığınız akaryakıt harcamalarında biriktirdiğiniz puanlar ile yakıt alabilir veya kampanya dahilinde bu benzin harcamalarınızdan kazandığınız ve ClubSmart kartınızda bulunan puanları başka alanlarda kullanabilirsiniz.


Shell’in yapmış olduğu benzin kampanyaları dahil bütün kampanyaları aşağıda vermiş olduğumuz linkten takip edebilirsiniz.

https://www.shell.com.tr/motorists/shellden-avantajli-kampanyalar.html

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA