Shell Filo Yönetimi

Shell filo yönetimi, Shell tarafından kurumsal müşterilere sunulan ayrıcalıklı ve kontrollü sistemler bütünü olarak ifade edilebilir. Shell filo yönetimini OfisPaneli aracılığı yaparak akaryakıt alımlarınızı zamanında ve tasarruflu yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ SHELL TTS BAŞVURUSU

Shell Filo Yönetimi Nedir?

Araç filolarını tasarruflu yönetmenin keyfini sürebileceği bir sistem geliştiren Shell, araç kontrollerini doğrudan yöneticilere bırakmıştır. Bu nedenle de aracınızın nerede, ne kadar akaryakıt kullandığını artık siz de Shell filo yönetimi ile kolayca takip edebilirsiniz. Filonuzun akaryakıt yönetimini ofisinizden ayrılmadan yapabilmenize olanak sağlayan Shell filo yönetimi Shell TTS internet işlemleri aracılığıyla filonuzun akaryakıt yönetimine birkaç tıkla doğrudan ulaşmanızı sağlamaktadır.

Image
shell-filo-yonetimi

OfisPaneli ile Shell Filo Yönetimi

Shell TTS filo yönetimi ile araçlarınızın kontrolü ve yönetimi her daim sizin parmaklarınızın ucunda olsun. Shell Taşıt tanıma sistemi, taşıt tanıma cihazı monte edilmesi sonrası aktif olarak çalışmaya başlamaktadır. Raporlama, Shell filo Yönetimi sayesinde akaryakıt tüketiminizi yönetmek artık çok kolay! Shell filo yönetimine OfisPaneli aracılığı ile sahip olarak akaryakıt alımlarınızı zamanında, tasarruflu ve indirimli olarak sahip olmak için teklif isteyebilirsiniz.

Shell Filo Yönetimi Avantajları Nelerdir?

Shell filo yönetimi avantajları oldukça yüksektir. Filo yönetimi şehir bazlı, bölge bazlı ve ülke genelinde kontrol edilmesi oldukça güç bir sistemdir. Kurumsal şirketlerin yönetmekte zorlandıkları ve şeffaf bir ticaret sağlamayan akaryakıt alımları çoğu zaman sürücü ile filo sahibini ve bunun paralelinde muhasebeci ile beraber akaryakıt istasyonunu karşı karşıya getirmiştir. Tamamı ile ihtiyaçlar doğrultusunda ortaya çıkan Shell filo yönetimi sistemi şimdilerde bu sistemi tercih ederek yakıt alımlarını gerçekleştiren şirketlerin yüzünü gelişmiş filo yönetimi sistemi ile güldürmektedir.
Taşıt tanıma sistemi, filo sahiplerine akaryakıt alımlarında tam ve güvenli kontrol imkanı sunmaktadır.
Taşıtlara monte edilen taşıt tanıma üniteleri sayesinde kimlik, kilometre ve yakıt sarfiyatı gibi bilgiler kolayca kontrol altına alınmaktadır.
Shell filo yönetimi avantajlarına hemen sahip olabilmek için OfisPaneli’nden teklif isteyin. OfisPaneli Shel filo yönetimi konusunda sizlere indirimli, avantajlı akaryakıt alımı hizmeti seçenekleri sunarak karlı çıkmanıza olanak sağlar. Hemen şimdi teklif isteyin!

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA