Petrol Ofisi Taşıt Tanıma Sistemi ve Faydaları

Petrol Ofisi taşıt tanıma ve akıllı filo yönetimi uygulaması ile akaryakıt alımlarınızı, aracınızdan inmeden, Türkiye’nin her lokasyonundan, kredi kartı, nakit para ödemeden yapabilirsiniz. Taşıt tanıma sisteminin avantajlı dünyasına geçmek için OfisPaneli'nden hemen teklif alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Petrol Ofisi Taşıt Tanıma Başvuru

Petrol Ofisi taşıt tanıma sistemi yaygın ve geniş ağı sayesinde bugün 81 ilde yaklaşık olarak 1.958 istasyonda hizmet vermektedir. Şirketlerin yoğun olarak yaşadığı krizlerden biri de kuşkusuz araç filo yönetimi ve akaryakıt alımlarında meydana gelen sıkıntılardır. Bu tutarsızlıklardan sıyrılmak için hemen OfisPaneli’nden taşıt tanıma sistemi için teklif isteyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Image
petrol-ofisi

Petrol Ofisi Filo Yakıt Yönetim Sistemi Automatic

Petrol Ofisi Automatic sistemi elektronik akaryakıt dolum ve aynı zamanda kontrol sistemidir. Bu sistemin temel gayesi şirketlerin akaryakıt alımlarını kolaylaştırmaktır. Filo araçlarına takılan akıllı ünite sistemleri ile istasyon arasında iletişim ve haberleşme sağlayan donanımlar sayesinde artık sürücünün aracından inmeden kolayca akaryakıt alımı yapması, fiş, muhasebe evrakları için beklememesi ve kilometre hesabı, alınacak yakıt türü gibi koşullar tamamen firmalar tarafından kontrol edilebilmektedir. Firmalar internet ve uydu üzerinden kolay kontrol edilebilen yönetim paneli sayesinde Petrol Ofisi filo yakıt yönetim sistemi automatic kolaylığı ile rahat bir nefes almaktadır.

Petrol Ofisi Taşıt Tanıma Sistemi Nasıl Çalışır?

Her taşıt tanıma sisteminde olduğu gibi Petrol Ofisi yetkilileri tarafından araçlara bazı parçaların montajı yapılmaktadır. Bu parçalar bağlantı kablosu, kilometre sensörü, taşıt anteni, taşıt kimlik ünitesi ve anahtarlık şeklindedir. Alınan hizmetin türüne bağlı olarak da montajı yapılan parçalarda değişiklikler meydana gelebilmektedir.

Araçlara takılan parçalar sayesinde ilk olarak aracın kilometre ve diğer bilgileri sisteme aktarılmaktadır. Personelinizin yakıt alma amacıyla Petrol Ofisi şubesine gitmesi halinde araçtan inmeden ve herhangi bir işlem yapmadan hızlı bir şekilde benzin alabilir. Alınan benzinin miktarı ve türü de yine sisteme aktarılmaktadır. Firma tarafından talep edilmesi halinde online olarak alınan benzinin türü, kullanım süresi ve kilometre tüketimi görülebilmektedir.

AutoMatic Sisteminin Fayda ve Hizmetleri

Automatic; taşıtlara tanımlanan yakıt türünü ikmal etmektedir. Yakıt verilen taşıtın akaryakıt alımı ile ilgili tüm detayları raporları sunmaktadır. Taşıtın yakıt alımı anındaki kilometresi, taşıtın müşteri aracılığı ile iletilmiş marka, model ve plaka bilgisi, bunun yanında yakıt alımı yapılan tarih, yer, miktar, birim fiyat gibi genel raporların verilemesine aracılık eder. Sistemin fayda ve hizmetlerine baktığımız zaman;

  • Her zaman için suistimallerin önüne geçilmesi,
  • Muhasebe kanadında avantaj sağlaması,
  • Kişiselleştirilmiş kontrol kolaylığı,
  • Elektronik raporlama ve hizmet garantisini saymak mümkün.
  • Araçtan inmeden yakıt alma imkanı,
  • Personel verimliliğinin arttırılması,
  • Yakıt alımında tasarruf sağlanması ve oluşabilecek yanlışların önlenilmesi şeklindedir.

OfisPaneli ile Filo Yönetiminde İndirimli Akaryakıt Satışı

OfisPaneli ile filo yönetim sistemlerinde indirimli akaryakıt satın alarak avantajlı konuma gelebilinirsiniz. Petrol Ofisi taşıt tanıma sistemi oldukça avantajlıdır. Petrol Ofisi taşıt tanıma montaj konusunda yaygın ağı sayesinde her noktada hizmet vermektedir. Petrol Ofisi taşıt tanıma başvuru işlemleri için OfisPaneli üzerinden teklif istemeniz yeterlidir. Tüm işlemler ve ilgili tüm prosedürler OfisPaneli aracılığı ile takip edilerek şirketlere sunulmaktadır. Petrol Ofisi taşıt tanıma sistemi oldukça kullanışlı ve kontrolü basittir. Petrol Ofisi automatic kullanıcı girişi, Petrol Ofisi taşıt tanıma sistemi giriş işlemleri ile petrol ofisi taşıt tanıma limit sorgulama, Petrol Ofisi automatic limit sorgulama gibi işlemlerinizi hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Sizlerde işletmeniz için tüm sorunları ortadan kaldırarak OfisPaneli’nin anlaşmalı olduğu akaryakıt şirketlerinden indirimli akaryakıt alımı yapmak istiyorsanız hemen teklif isteyiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA