Parantez

Multinet'in Parantez uygulaması ile anlaşmalı restoranlarda yaptığınız yemek harcamalarından ekstra TATLIPARA, yani hediye Multinet bakiyesi kazanabilir ve kart bakiyenizin ay sonu gelmeden bitmesine engel olabilirsiniz.

ÜCRETSİZ YEMEK KARTI TEKLİFİ AL

Multinet kart sahibi iseniz, o zaman size Parantez hakkında detaylı bilgiler sunarak, parantez noktalarında yapacağınız harcamalar sonrasında kazançlarınız ve parantez kampanyaları hakkında detaylı bilgiler vererek sizlerinde Parantez ailesinin birer üyesi yapalım. Öncelikle Parantez Nedir? Parantez ile kazançlarınız neler? Parantez, milyonlarca Multinetli’nin eğlenerek harcama yaptığı aynı zamanda eğlenirken TATLIPARA kazandığı, bu paralarla tekrar harcama yapabilmesine olanak sağlayan dijital bir platform olarak tanımlanabilir. Parantez, yaklaşık olarak 1 milyon Multinet kart kullanıcısı ile 40 bine yaklaşan üye işyeri arasında sadakat bağı uygulaması ile iletişim kurarak her iki tarafın menfaatlerini bir çatıda toplamaktadır.

Image
multinet parantez

Parantez noktalarında mobil uygulamanızla yer işaretlemesi yaparak “Bugün buradayım” diyerek harcama yaptığınız her parantez noktasından TATLIPARA kazanabilirsiniz. Ayrıca parantezin sunduğu olanaklar bununla da sınırlı değil parantez.com üzerinden kampanyaları takip ederek birbirinden önemli sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Parantez üyesi olabilmeniz için mobil platformları tercih etmeniz gerekmektedir.

Parantez ile Bugün Buradayım

Multinet Parantez, Multinet’in bireysel kart sahipleri ve üye işyerlerine karşılıklı avantaj, fırsatlar ve kampanyalar sunan sistem olarak tanımlanmaktadır. Bu kampanyalardan haberdar olmak ve TATLIPARA kazanmak için parantez’e üye olunması gerekmektedir. Multinet bireysel kart kullanıcılarının bu noktada Parantez, Multimobil ya da parantez uygulaması üzerinden üye olmaları gerekmektedir. Parantez Multinet kart kullanıcılarına yapacakları restoran harcamaları üzerinden yaklaşık olarak %50 oranında indirim sağlamaktadır.

MultiPay uygulaması üzerinden gitmek istediğiniz restoranı seçip “Bugün buradayım” diyerek katılım sağlayabilirsiniz.

Multinet TatlıPara Nedir?

Multinet TATLIPARA ismi ile duyurulan bu avantajlı, kampanyalı fırsat sistemi bireysel Multinet kullanıcılarının sahip olduğu kartlara parantez aracılığı ile yüklenmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir