Metropol Kart İletişim Bilgileri

Metropol Kart iletişim bilgileri, müşteri hizmetleri telefon numarası, internet sitesi bilgilerinin tüm detaylarını sayfanın devamında bulabilir, şirketiniz için en avantajlı yemek kartı anlaşmasını yapmak için OfisPaneli'ne ücretsiz başvurabilirsiniz.

ÜCRETSİZ YEMEK KARTI BAŞVURUSU YAP

Türkiye’de akıllı yemek kartı sistemi olarak hizmet veren Metropol Kart, işverenin çalışanına sağladığı öğle yemeği ücretine kolay bir çözüm yolu sunmaktadır. Kurumsal harcamaların kolay bir biçimde denetlenmesini sağlayan akıllı yemek kartı sistemleri aynı zamanda çalışanı da motive etmektedir.
Metropol Kart iletişim yoluyla kolaylıkla üye alımı yapmaktadır. Şirketlerin Metropol Kart kullanmaya başlamasının yanı sıra restoran, kafeler ve büfeler de üye iş yeri olarak kayıt yaptırabiliyor.

Image
metropol card

Metropol kart müşteri hizmetleri, her konuda üyelerine ve şirketlere destek olmaktadır. Bu numarayı arayarak isterseniz üyelik için başvuruda bulunabilir isterseniz de sistemle alakalı problemleri gidermek için destek alabilirsiniz.


Metropol Kart müşteri hizmetleri telefon numarası:  444 92 83


Metropol Kart Müşteri Hizmetleri

Metropol Kart müşteri hizmetleri numarasından bireysel ve kurumsal problemler ya da isteklerinize çözüm önerileri alabilmektesiniz. Ayrıca 0850 460 92 83 numaralı telefondan da Metropol A.Ş.’ye ulaşabilirsiniz. Metropol Kart müşteri hizmetleri telefon numarasının yanı sıra destek@metropolcard.com adresinden de destek sağlamaktadır. Bu adrese atacağınız maile kısa sürede yanıt alabilirsiniz.


Metropol Kart İnternet Sitesi

Metropol Kart ile alakalı detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak istiyorsanız ayrıca firmanın internet adresini de ziyaret edebilirsiniz. Bu adresten iş veren bakiye dolumu yapabilmekte bunun yanı sıra kart kullanıcıları da bakiyelerini öğrenebilmektedir. İş verenler online işlemlerden kurumsal olanı, çalışanlar da bireysel olan kısmı ziyaret ederek, işlerini kolaylıkla halledebilir.

http://www.metropolcard.com/


Metropol kart iletişim bilgilerini kullanarak üyelik başvurusu yapabilir, mevcut üyeliğiniz hakkında sorularınıza cevap bulabilir, destek alabilir ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Şirketinizde avantajlı yemek kartı kullanmak istiyorsanız OfisPaneli’ne hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir