Metropol Card

Metropol Card nedir, Metropol card avantajları nelerdir, Metropol card hakkında sıkça sorulan soruları sayfanın devamında bulabilir, OfisPaneli'ne başvurarak şirketiniz için avantajlı yemek kartı anlaşması yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ YEMEK KARTI TEKLİFİ AL

Metropol Yemek Kartı

Maaş dışında bulunan personel harcamalarını gerçekleştirebileceğiniz Metropol kart ile farklı tüm harcamalar tek bir kart üzerinden yönetilebilmektedir. Yemek kartı şirketleri arasında olan Metropol kartın kullanımı da oldukça basittir.

Kaliteli ve hızlı çözüm önerileri sunan Metropol Kart, kurumlara yemek kartı sistemi sunmaktadır. Personellere yemek ücreti verilmesini ve bu ücretlerin sadece yemekte kullanılmasını sağlayan bu kart ile işverenler problemlerini halledebilmektedir. Anlaşmalı çok sayıda market ve restoranda geçerli olan Metropol Kart, online bir biçimde hızlı ve güvenilir bakiye yüklemesi yapmanızı sağlamaktadır.
Metropol Kart, firmanın sisteminde RestPay olarak adlandırılmaktadır. Şirketlerin çalışanlarına sunduğu yemek ödeneklerinin tek bir kartla yönetilmesini sağlayan bu akıllı sistem sayesinde ödemeler de online yapılmaktadır. Metropol kart yemek kartı ayrıca üyelerine birçok avantajı da sunmaktadır.

Image
metropol card

Metropol Kart yemek kartı, kullanımı basit olan akılı bir ödeme sistemidir. Bakiyeler bu kart sayesinde online olarak yüklenebilmekte ve iş veren tarafından da rahatlıkla takip edilebilmektedir.


Metropol Kart Üye İşyerleri

Akıllı yemek kartı sistemleri, hem iş verene hem çalışana hem de üye olan iş yerlerine büyük avantajlar sağlamaktadır. Markası ne olursa olsun bu akıllı kartların avantajları bulunmaktadır. Peki nedir bu avantajlar? Neden akıllı yemek kartı sistemi kullanmak gereklidir?

  • Akıllı yemek kartı sistemi kullanan işveren, vergi konusunda rahatlama yaşar. Yüzde 80’e varan vergi indirimlerinden yararlanabilir.
  • İşveren bu akıllı kartlar sayesinde çalışanının yemek harcamalarını kontrol altına alabilmektedir.
  • Bütçe planlamaları ve harcamalar kolaylaşmaktadır.
  • Çalışan açısından ise istediği yemeği yiyebilme rahatlığını kazanmaktadır. Bu sayede motivasyonu da yükselmiş olur. Bunun yanı sıra harcamalarda küsuratlar boşa gitmez ve harcamalarını rahatlıkla kontrol altına alabilir.
  • Üye iş yerlerinin avantajlarına gelecek olursak, onlar da bu kartlar sayesinde müşteri kazanmaktadır.

Metropol Kart Üye İşyeri Başvurusu Nasıl Yapılır?

Metropol Kart Üye İşyeri Sözleşmesi imzalayarak, iş yerleri Metropol Kart’ın ağına kaydolabilir. Bu ağ hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Google’da kısa bir araştırma yapabilir ayrıca firmanın internet sitesindeki içeriklerden de bilgi alabilirsiniz.


Metropol Kart Paraya Çevirme

Akıllı yemek kartı sistemleri, illegal bir yöntemle paraya çevrilebilmektedir. Bu durum asla önerilmez ve yapan kişilerin kartlarına el koyulur.

Yemek kartları ile sadece gıda alışverişi yapılabilmektedir. Bu nedenle bazen bazı çalışanlar Metropol Kartı paraya çeviren yerler aramaya başlar. Bu şekilde nakit elde ederek, parayı dilediği yerde kullanabilecektir. Bu yöntem illegal bir yöntemdir fakat bazı yerler bunu faaliyete geçirmektedir. Komisyon karşılığında kartı nakite çeviren birçok büfe bulunmaktadır. Bu büfelere giderek talebinizi ilettiğiniz takdirde sizden belli bir ücret alarak paranızı nakite çevirebilirler. Örneğin 200 lira istediğiniz diyelim, sizin kartınızdan 220 TL çekerek, 200 lirayı size verir. Böylece kendisi de kar etmiş olur.

Şirketinizin yemek giderlerini düşürmek mi istiyorsunuz?

Formu doldurarak bize kendinizi tanıtın, işletmeniz için teklifleri toplamaya hemen başlayalım.

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Up, Multinet up iştirakleri ve/veya sözleşmeli iş ortakları ile paylaşılmasına, bu bilgilerin tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

Metropol Kart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular:

Metropol Kart Hangi Harcamalarda Kullanılabilir?

Metropol Kart, iş veren tarafından dolduran bakiye neticesinde personeller aracılığı ile yemek harcamalarında kullanılabilmektedir. Tıpkı kredi kartı gibi POS cihazlarında rahatlıkla kullanılan bu kart sayesinde iş veren de yemek konusundaki problemi halledebilmektedir ve vergi avantajlarına sahip olmaktadır.

Metropol Kart nasıl kullanılır?
  • Metropol Kart, sadece üye iş yerlerinde kullanılabilmektedir.
  • Kullanım bakiyesi, iş verenin belirlediği limit ile sınırlıdır. Yüklenen miktar bittiği zaman kart kullanılamaz.
Metropol Kart Bakiyesi Ay Sonunda Ne Olur?

Metropol Kart’ta bulunan bakiye o ay içerisinde bitmediyse diğer aya aktarılabilmektedir. Yani içerisinde bulunan bakiye yalnızca o ay için yüklenmez, sonraki aylara devredebilir.

Metropol Karta Nasıl Bakiye Yüklenir?

Kartın bakiyesi online bir biçimde işi veren tarafından rahatlıkla yüklenebilmektedir. Bunun yanı sıra kart kullanıcıları kalan bakiyelerini de online ağ üzerinden kontrol edebilmektedir.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir