En Yakın Akaryakıt İstasyonu Nerede

En yakın akaryakıt istasyonu bilgilerini kullanarak, en yakınınızdaki istasyona kolayca ulaşabilir, anında akaryakıt tedarik edebilirsiniz. Ayrıca OfisPaneli ile Taşıt Tanıma Sistemi anlaşması yaparak şirket araçlarınızın hızlı ve indirimli yakıt ikmali yapmasını sağlayabilirsiniz.

İNDİRİMLİ AKARYAKIT TEKLİFİ AL

En Yakın Petrol İstasyonu

En yakın petrol istasyonu, bulunduğunuz konuma en kısa mesafedeki petrol istasyonuna hızla ulaşmanızı ve böylece hem zamandan hem de yoldan kazanmanızı sağlamaktadır. Bu yüzden en yakın petrol istasyonunu dilediğiniz zaman bulabilmek özellikle filosu sürekli seyir halinde olan şirketler için oldukça önemlidir. Akaryakıt ihtiyacı olan bir şirket aracı, en yakın petrol istasyonunu bilmiyorsa daha uzak bir petrol istasyonuna gitme ihtimaliyle karşı karşıyadır. Bu durum zaman ve yol kaybına sebep olur. Üstelik bu yol kaybında harcanan akaryakıt şirket giderlerinin artmasına sebep olur. Bu yüzden en yakın petrol istasyonu bilgilerine her daim ulaşabilmek özellikle filosu olan şirketler için büyük önem arz etmektedir.
Şirketlerin tedarikçi anlaşmaları konusunda avantajlı teklifler sunarak şirket giderlerinin minimize edilmesini sağlayan OfisPaneli ile siz de ayrıcalıklı akaryakıt fiyatları üzerinden teklif alabilir, şirket araçlarınızın akaryakıt masraflarını büyük oranda düşürebilirsiniz. Yakıt giderlerinizi düşürerek

Image
en-yakin-akaryakit-istasyonu

Size en yakın akaryakıt istasyonlarını bulmak için aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz.

 

  • En yakın Petrol Ofisi istasyonu için buraya tıklayabilirsiniz.
  • En yakın Shell istasyonu için buraya tıklayabilirsiniz.
  • En yakın BP istasyonu için buraya tıklayabilirsiniz.

En Yakın Benzin İstasyonunu Bulmanın Önemi

En yakın benzin istasyonunu bulmak özellikle araçları sürekli seyir halinde olan şirketler için oldukça önemlidir. Araç filosundaki herhangi bir aracın benzin ihtiyacı varsa ve bu ihtiyacını karşılamak için bulunduğu konuma en yakın benzin istasyonunu bilmiyorsa zaman ve yol kaybı yaşama ihtimali yüksektir. Bu durumda kat edilen fazla mesafe sebebiyle kaybedilen benzin şirket giderlerini artırmaktadır. Ayrıca bu yol kaybı dolayısıyla zaman da kaybedilmektedir. Zamanın en etkin şekilde yönetilmesi ise şirketler için en önemli konulardan biridir. Bu yüzden en yakın benzin istasyonu bilgilerine kolayca ulaşabilmek gerekir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık bu tarz bilgilere ulaşmak oldukça kolay ve zahmetsiz bir hale gelmiştir. Bu konuda bazı mobil uygulamalar da bulunuyor ve yol üzerindeki istasyonları size gösterebilmektedir.


Image
en-yakin-benzin-istasyonu

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA