En Ucuz Akaryakıt, İndirimli Akaryakıt Anlaşması

İndirimli akaryakıt teklifleriyle şirketlere yönelik anlaşmalar sunan OfisPaneli’nden teklif alarak şirket araçlarınızın akaryakıt giderlerini düşürebilir, ucuz akaryakıt alımı yapabilirsiniz.

İNDİRİMLİ AKARYAKIT TEKLİFİ AL

En Ucuz Akaryakıt Nasıl Temin Edilir?

Akaryakıt fiyatları, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından belirlenen taban ve tavan fiyatlar arasında olmak zorundadır. Aksi halde ilgili akaryakıt şirketleri hakkında cezai yaptırımlar uygulanmaktadır. Bu limitler, Serbest Rekabet Piyasasının bozulmaması için konulan limitlerdir. EPDK, tavan fiyat uygulamasını bir dönem kaldırmış, fakat akaryakıt şirketlerinin olması gerekenden yüksek fiyatlar üzerinden satış gerçekleştirdiğine kanaat getirince bu uygulamayı yeniden yürürlüğe geçirmiştir. EPDK fiyat belirlerken dünyanın en büyük petrol şirketleri arasında yer alan Platss’ın fiyatlarını referans almaktadır. Küresel çapta referans fiyat belirleme yetkisine sahip olan Platts, ülkemize en yakın ve en büyük dış pazarın girişinde, yani İtalya’nın Genoa-Lavera Limanı’nda faaliyet sürdürmektedir. Platss’ın belirlediği fiyatlara ek olarak Özel Tüketim Vergisi (ÖTV), Katma Değer Vergisi (KDV), Amerikan Doları, EPDK Payı, servis gideri gibi faktörleri de hesaplamalara dahil eden EPDK, bu kapsamda Türkiye için taban ve tavan fiyatları açıklamaktadır. Akaryakıt fiyatları bu alt ve üst limitleri aşmamak şartıyla farklılıklar gösterebilmektedir. Bu farklılıkların sebebi şirket politikaları olabilirken en önemli sebebini nakliye giderleri oluşturmaktadır. Rafineriye yakın olan bölgelerde motorin, otogaz ve benzin fiyatları, uzak olan bölgelere kıyasla daha ucuz olmaktadır.


Siz de en ucuz akaryakıt fiyatlarından faydalanmak için OfisPaneli’nden hemen teklif alın, şirket araçlarınızın yakıt giderlerini düşürmeye bugün başlayın.

Image
en-ucuz-akaryakıt

OfisPaneli ile Ucuz Akaryakıt Anlaşması

En ucuz akaryakıt tekliflerini sunarak şirketlerin çözüm ortağı olan OfisPaneli fiyat avantajının yanı sıra verimlilik artıran birçok avantaj sağlamaktadır. Şirketlerin tedarikçi anlaşmalarına yönelik efektif çözümler üreten OfisPaneli, tüm akaryakıt işlemlerinin tek bir panel üzerinden yönetilmesini sağlayarak artı zaman yaratmaktadır. Ayrıca OfisPaneli ile şirket araçlarınızın akaryakıt performans takibini yapabilir, araç filonuzu en yüksek verimi oluşturacak şekilde güncelleyebilirsiniz. Şirketlerin akaryakıt giderlerini düşürmelerini sağlayan OfisPaneli sayesinde araçlarınız yakıt alırken ödeme işlemi gerçekleştirilmez. Böylece yakıt ikmali gerçekleştirmek için kaybedilen zamanın önüne geçilir ve şirketiniz için ayrıca zaman kazanımı oluşturulur. En geniş hizmet ağına sahip olan ve en güvenilir şirketlerle iş birlikleri gerçekleştiren OfisPaneli ile siz de şirketinizin efektif tedarikçi anlaşmalarına sahip olmasını sağlayabilir, hemen indirimli akaryakıt için teklif isteyebilirsiniz.


En Ucuz Benzin ve Mazot

Benzin fiyatları, bahsettiğimiz gibi şehirler arasında farklılıklar gösterebildiği gibi aynı şehrin farklı ilçeleri arasında da farklılık gösterebilmektedir. Aynı şirketinin farklı şubelerindeki fiyat farklılıklarının temel sebebi nakliye maliyetidir. Rafineriye yakın olan lokasyondaki şubelerde uzak olan şubelere oranla benzin fiyatları daha ucuz olabilmektedir. Bu yüzden en ucuz benzin için rafineriye en yakın konumdaki istasyonlara gitmek gerekir. Farklı şirketler arasındaki fiyat farklılıkları ise şirket politikalarıyla alakalıdır.

Image
en-ucuz-benzin

Ucuz benzin ve mazot fiyatları OfisPaneli ayrıcalıklarıyla şirketlere özel olarak sunulmaktadır. Mazot fiyatları konumlar arası veya şirketler arası farklılıklar gösterebilmektedir. Akaryakıt şirketleri arasında görülebilen farklılıkların temel sebebi şirket politikalarıdır. Aynı şirketin farklı şubelerinde görülebilen fiyat farklılıklarının temel sebebi ise nakliye masraflarıdır. Bu yüzden rafineriye yakın olan şubelerde uzak olan şubelere oranla mazot fiyatları daha ucuz olabilmektedir. OfisPaneli’nden hemen teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA