İndirimli Elektrik Anlaşması

Elektrik faturası aylık ortalama 82 TL ve üzerinde olan şirketler; OfisPaneli ile indirimli elektrik kullanıyor, yılda iki aylık fatura bedelinden kurtuluyor. Ayrıca gelişmiş paneli ile tüm elektrik faturalarının takip ve yönetimini yapıyor.

elektrik anlaşması

OfisPaneli Elektrik Anlaşması Avantajları

İndirimli Elektrik

Şirketinizin elektrik ihtiyacına OfisPaneli’nin anlaşmalı olduğu elektrik tedarikçileri ile %15’e kadar fiyat avantajı sağlayabilirsiniz.

Elektrik Tasarruf Raporu

Gelişmiş raporlama sistemimiz ile tüm elektrik faturalarınızı yönetebilir, ne kadar tasarruf sağladığınızın raporuna her yerden ulaşabilirsiniz.

Online Başvuru

İndirimli elektrik kullanmaya başlamak için “Teklif Al” butonuna tıklayarak 30 saniyede süreci başlatabilirsiniz.

Serbest Tüketici Avantajları

Aylık fatura tutarı 82 TL üzerinde olanlar serbest tüketici olarak nitelendirilmekte ve ucuz elektrik kullanma avantajına sahip olmaktadır.

Sabit Fiyat

Yapacağımız anlaşma ile kazandığınız indirim oranı sabit olacak, faturanızda beklenmedik sürprizlerle karşılaşmayacaksınız.

Anlaşmalı Elektrik Dağıtım Şirketleri

OfisPaneli üzerinden yararlanacağınız indirimli elektrik için anlaşmalı olduğumuz elektrik dağıtım şirketleri.

ipragaz-elektrik

İpragaz Elektrik

Enerji sektörünün köklü ve güçlü markası İpragaz, sunduğu kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla elektrik piyasasının önemli bir oyuncusu olmayı hedefliyor. Güçlü satış kadrosu ve yaygın bayi ağıyla, 50 yılı aşkın süredir Türkiye’nin enerji ihtiyaçlarına farklı çözümler üreten İpragaz, şimdi de elektrik sektörünü aydınlatıyor.

Elektrik Anlaşması Hakkında Sık Sorulan Sorular

OfisPaneli elektrik anlaşması hakkında merak edebileceğiniz soruları cevaplandırıyoruz. Cevabını bulamadığınız soruları aşağıdan yorum yaparak bize ulaştırabilirsiniz.

OfisPaneli elektrik anlaşmasından sonra extra ücret öder miyim?

Hayır, OfisPaneli ile indirimli elektrikten yararlandığınız elektrik dağıtım şirketinin tarifelerinden farklı ekstra bir ücret ödemezsiniz. Şirketinize özel indirim oranları ile sürekli olarak elektrik fatura tasarrufu sağlarsınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir