OfisPaneli, şirketiniz için en avantajlı akaryakıt anlaşmasını yapmanızı sağlayarak, akaryakıt giderlerinizi minimuma düşürmekte; akaryakıt işlemlerinizin yönetimini ve kontrolünü tek bir panelden gerçekleştirebilmenizi sağlayarak tarafınıza raporlamalar sunmaktadır. Ayrıca hangi aracın kaç kilometre yolda ne kadar yakıt tükettiğini görmenizi de sağlamakta ve böylece araçlarınızı performanslarını ölçebilmenize de olanak oluşturmaktadır.

Kampanya Akaryakıt

Kampanya akaryakıt, akaryakıt hizmetlerinden avantajlı bir şekilde faydalanmayı sağlamaktadır. Kampanya akaryakıt, kampanyayı sunan akaryakıt şirketlerine ve bu şirketlerin söz konusu kampanyalar için iş birliği yaptığı firmalara göre farklılıklar göstermektedir. Kampanya akaryakıtın en yoğun karşılaşıldığı türü, kredi kartı akaryakıt kampanyalarıdır. Bankalar akaryakıt firmaları ile iş birliği gerçekleştirerek kredi kartları ile belli bir miktarda akaryakıt alımı yapıldığında, akaryakıtı belirli bir oranda indirimli alma veya alınan akaryakıt karşılığında hediye veya hediye çeki verme gibi kampanyalar geliştirirler. Ayrıca akaryakıt şirketleri tekil kullanıcıların dışında, firmalar için de avantajlı kampanyalar üretmektedirler. OfisPaneli, şirketinizin en avantajlı akaryakıt anlaşmasını yapmanızı sağlayarak şirketinize artı değer katmaktadır.

akaryakit-kampanyalari

Güncel Akaryakıt Kampanyaları

Güncel akaryakıt kampanyaları, içinde bulunduğumuz yılda hayata geçirilen veya içinde bulunduğumuz zaman diliminde de geçerliliğini sürdüren akaryakıt kampanyalarına denilmektedir. Firmalar kampanyalarını sürekli yenilemekte; toplumun büyük bir ihtiyacı olan akaryakıt hizmetleri sayesinde reklam yaparak bilinirliğini ve prestijini daha da artırmak isteyen şirketler sürekli olarak akaryakıt firmalarıyla iş birlikleri geliştirmekte ve yeni güncel akaryakıt kampanyaları üretmektedirler. Bu güncel akaryakıt kampanyaları akaryakıt müşterileri için avantajlı olmalarının yanı sıra, kampanyayı gerçekleştiren markaların da satışlarını olumlu etkilemekte ve onlar için de artı değer oluşturmaktadır.

Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları 2016

Kredi kartı akaryakıt kampanyaları 2016 yılında da diğer yıllarda olduğu gibi yenilenmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir. Neredeyse tüm kredi kartları, akaryakıt şirketleriyle anlaşarak çeşitli kampanyalar sunmaktadırlar. Bu kampanyalar dahilinde en sık karşılaşınlar ise; bonus akaryakıt kampanyaları, axess akaryakıt kampanyaları, worldcard akaryakıt kampanyaları, maximum kart akaryakıt kampanyaları, hsbc akaryakıt kampanyaları gibi kredi kartlarına özel olarak sunulan akaryakıt kampanyalarıdır.