Akaryakıt İndirim Fırsatları, İndirimli Akaryakıt Satan Şirketler

Akaryakıt indirim fırsatları sunarak şirketlerin avantajlı anlaşmalara sahip olmasını sağlayan OfisPaneli’nden teklif alın, şirket araçlarınızın yakıt giderlerini minimuma düşürün.

İNDİRİMLİ AKARYAKIT TEKLİFİ AL

İndirimli Akaryakıt Anlaşması Yapmak Mümkün Mü?

İndirimli akaryakıt teklifleriyle şirketlerin çözüm ortağı olan OfisPaneli, akaryakıt şirketleri ile gerçekleştirdiği anlaşmalar kapsamında, şirketlere yönelik avantajlı teklifler sunmaktadır. Ayrıca OfisPaneli, tüm tedarikçi işlemlerinin tek bir panel üzerinden yönetilmesini sağlayarak, zaman kayıplarının önüne geçmekte ve şirketler için zaman tasarrufu ve operasyonel kolaylık oluşturmaktadır. OfisPaneli’nin sunduğu sistem sayesinde şirketler, araçlarının akaryakıt performans takibini gerçekleştirebilmekte ve bu performanslara göre araç filosunu en yüksek verimi sağlayacak şekilde güncelleyebilmektedirler. Tüm OfisPaneli ayrıcalıklarından faydalanmak için siz de hemen teklif isteyin, akaryakıt indirim fırsatlarından yararlanarak, şirket araçlarınızın yakıt giderlerini %15’e ulaşan oranlarda düşürün.

OfisPaneli, birçok köklü akaryakıt firmasıyla gerçekleştirdiği anlaşmalar kapsamında avantajlı akaryakıt anlaşmaları sunmaktadır. Sadece akaryakıt konusunda değil, birçok tedarikçi ihtiyacı konusunda şirketlere yönelik efektif teklifler hazırlayan OfisPaneli, şirket giderlerinin düşürülmesinde etkin bir rol oynamaktadır.

Hemen indirimli akaryakıt anlaşması için teklif alabilirsiniz: www.ofispaneli.com/akaryakit-anlasmasi/

Image
akaryakit-anlamasi

İndirimli Akaryakıt Satan Şirketler

İndirimli akaryakıt, akaryakıt şirketlerinin satış artırmak amacıyla hayata geçirdikleri anlaşmalar ve kampanyalara bağlı olarak değişmektedir. Akaryakıt firmaları; bankalar, süpermarketler gibi birçok kurum ve markayla anlaşmalar gerçekleştirerek indirimli akaryakıt sunabilmektedirler. Ancak akaryakıt fiyatları ne kadar indirimli olursa olsun, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından açıklanan taban ve tavan fiyatlar arasında olmak zorundadır. Bu limitler serbest rekabet piyasasının bozulmaması için belirlenmiştir ve aşıldığı taktirde ilgili akaryakıt şirketleri hakkında yasal yaptırımlar uygulanmaktadır. Bu limitlerin dışındaki fiyatlardan satış yapan şirketleri EPDK’ya bildirebilirsiniz. Akaryakıt indirim fırsatları sadece akaryakıtın satış fiyatlarında görülmeyebilir. Firmalar gerçekleştirdikleri anlaşmalar kapsamında hediye kartları, belirli bir alım miktarı gerçekleştirildiğinde bir miktar bedava yakıt gibi akaryakıt kampanyaları sunarak akaryakıt fiyatlarında dolaylı yoldan indirim yapabilmektedirler.
Toplumların ve ülkelerin akaryakıt ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet veren petrol şirketleri bu kampanyalar ile müşteri memnuniyetini yükselterek akaryakıt satışlarının artmasını sağlamakta; kampanya dahilinde anlaşma yaptığı kurum veya markaların da satışlarını ve bilinirliklerini artırmaktadır. Dolayısıyla bu tür anlaşmalar hem nihai tüketiciler, hem akaryakıt şirketleri hem de iş birliği yapılan markalar açısından, üç taraflı fayda sağlamaktadır.

Siz de indirimli fiyatlardan faydalanarak şirket araçlarınızın yakıt giderlerini düşürmek için OfisPaneli’nden hemen teklif alın, avantajlı fırsatları kaçırmayın.

Image
benzin-indirimi

Benzin Fiyatları Düşecek Mi?

Benzin fiyatları düşecek mi sorusunun cevabı büyük oranda Dolar kuruyla ilgili olmaktadır. ABD Doları değer kazandığında bu durum akaryakıt fiyatlarına da zam olarak yansırken dolar kuru düştüğünde akaryakıt fiyatlarında da düşme görülebilmektedir. Tavan fiyat limitinin kaldırıldığı dönemlerde bazen akaryakıt şirketlerinin çok yüksek fiyatlardan satış gerçekleştirdiğine kanaat getiren EPDK, akaryakıt şirketlerini indirim yapmaları konusunda uyarmaktaydı. Ancak bu durumun şirketler tarafından suistimal edildiği görülerek yeniden tavan fiyat uygulamasına geçildi.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA