Shell TTS Müşteri Girişi

Shell TTS giriş, Shell Taşıt Tanıma Sistemi’ne dahil olan müşterilerin giriş yaptığı ve aynı zamanda filo yönetimi için, belirli limit miktarları ve tüm yakıt alım giderlerini kontrol edebildikleri yönetim panelidir.
Siz de OfisPaneli’nden teklif alıp Shell TTS’e dahil olarak avantajlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ SHELL TTS BAŞVURUSU

Shell TTS Müşteri Girişi

Shell TTS müşteri girişi kurumsal müşteriler için hazırlanmış olan yönetim sistemidir.

Ticari taşıtlara sahip olan işletmelerin özellikle akaryakıt tüketiminde tam kontrol sağlamaları için tercih edebilecekleri sistemlerin başında Shell Taşıt Tanıma Sistemi gelmektedir.

Shell geniş hizmet ağı ile kurumsal şirketlere hizmet vermektedir. Zamanı değerli kullanarak çeşitli prosedürleri kısaltıp, daha güvenli ve şeffaf bir ticaret yapılabilmesine imkan tanıyan sistem aynı zamanda muhasebe rahatlığı konusunda da kolaylık sağlamaktadır.

Image
shell-tts-giri

Şirket araçlarının sürücüleri bu yöntem sayesinde hızlı akaryakıt doldurma gibi pratik ve akıllı sistemlerden faydalanırken, filo sahipleri kişiselleştirilmiş yönetim paneli olan Shell TTS müşteri girişi sayesinde hem kontrollü akaryakıt giderlerini hesaplayabilmekte hem de ödeme rahatlığına sahip olabilmektedirler.
Shell TTS müşteri girişi hizmetlerini kullanabilmek için kurumsal şirketlerin bu sisteme dahil olmaları gerekmektedir. OfisPaneli aracılığı ile Shell’e ait olan TTS dahilinde araçlarınızın yakıt alımına ilişkin ticari anlaşmaya sahip olan her şirket aşağıda belirtilen link ile Shell TTS müşteri girişi yaparak tüm avantajlardan kolayca yararlanabilmektedir.

Shell TTS Müşteri Giriş Ekranı

 

Akaryakıt alımlarınızı yönetebileceğiniz ve kontrolünü sıfır riskle yürütebileceğiniz Shell TTS müşteri girişi yüzde yüz güvenlidir. OfisPaneli ile araçlarınızın yakıt alımına ilişkin hem indirimli yakıt alımı sağlayarak, tüm akaryakıt harcamalarınızı doğrudan avantaja dönüştürebilirsiniz. OfisPaneli’nden hemen teklif isteyebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA