Shell Taşıtmatik ve Avantajları

Shell taşıtmatik ile firma araçlarınızın akaryakıt giderlerini minimum seviyeye düşürün. Shell taşıtmatik hizmetine OfisPaneli ile ücretsiz başvuru yaparak geçin, avantajlar dünyasına adım atın.

ÜCRETSİZ SHELL TTS BAŞVURUSU

Shell Taşıtmatik Nedir?

Taşıtmatik sistemi, Shell tarafından sunulan akıllı otomasyon sistemidir. Başka bir ifade ile Shell taşıtmatik; şirketiniz için akaryakıt satın alma hususunda maliyet avantajı yaratır. Firma taşıtlarının yakıt alımlarının elektronik olarak kontrol altına alındığı, kredi kartı nakit para ödeme koşullarının bir kenara bırakıldığı ve lüzumsuz, fiş, kırtasiye ve benzeri manuel kayıtların ortadan kalkmasına olanak sağlayan bir sistem olarak açıklayabiliriz.
OfisPaneli bu noktada şirketlere yönelik akaryakıt tedarik çözümü sağlayarak şirket ve kurum araçlarının rahatlıkla yakıt alımı yapabilmesini ve özellikle de zamandan tasarruf etmesini sağlayarak maliyetlerin kolayca kontrol edilerek yakıt alımlarında gücünüzü arttırmaya olanak sağlamaktadır. Sizlerde şirketiniz için OfisPaneli Shell taşıtmatik sistemine başvurularınızı ücretsiz yapabilir ve teklif alabilirsiniz.

Image
shell-tasitmatik

Shell Taşıtmatik Sistemine Nasıl Dahil Olunur?

Shell taşıtmatik sistemine OfisPaneli üzerinden teklif alarak sisteme dahil olabilirsiniz. Başvurularınız tamamen ücretsizdir. Şirket araçlarının yakıt tüketimlerinin elektronik olarak kontrol altına alındığı ve bu sistem için tüm evraklar ve gerekli belgeler OfisPaneli aracılığı ile müşterilere iletilmektedir. Shell taşıtmatik sistemi adına gerekli olan evraklar ve prosedürler belirtmiş olduğunuz adresinize OfisPaneli tarafından teslim edilmektedir. Bu sayede işlemleriniz tamamlandıktan sonra servis ve montaj hizmetleri için de OfisPaneli her zaman yanınızdadır. Hemen şimdi OfisPaneli ile iletişime geçerek teklif isteyin indirimli ve tasarruflu akaryakıt alımına sizler de dahil olun!

Shell Taşıtmatik Sistemi (TTS) Avantajları Nelerdir?

Shell taşıtmatik sistemi avantajlarında yalnızca alınan akaryakıt bedeli sisteme kaydedilir ve böylece başka bir ürün alınmasının doğrudan önüne geçilmektedir. İstasyonlarda doğabilecek olası maddi kayıpların tamamen ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Tüm araçlarda akaryakıt tüketim kontrolü sağlamaktadır. Diğer önemli bir husus ise; ilgili sürücüye para ya da kredi kartı verilmesine gerek yoktur. Hem rutin alışverişlerde hem de filo yönetiminde zamandan tasarruf sağlamaktadır.

  • Shell taşıtmatik sistemi ile taşıtın deposuna eksik yakıt aktarılmasının önüne geçilir.
  • Akaryakıt alımlarına dair raporları istenildiği anda kişisel şifre yoluyla internet üzerinden kontrolü sağlanabilmektedir.
  • Akaryakıt tüketimleri en etkili ve güvenilir şekilde yönetilmesine imkan sağlar.
  • Sürücünün diğer bir araca yakıt alınmasının önüne geçer.

Şimdi OfisPaneli üzerinden Shell taşıtmatik için teklif isteyin bu avantajlı fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayın!

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA