Shell Taşıt Tanıma Sistemi Montaj İşlemleri

Şirketiniz için OfisPaneli üzerinden Shell Taşıt Tanıma sistemine ücretsiz başvurularınızı yapabilir hem de Shell taşıt tanıma montaj işlemleri için destek alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ SHELL TTS BAŞVURUSU

Shell Taşıt Tanıma Montaj

Shell taşıt tanıma montaj işlemleri Shell taşıt tanıma sistemine dahil olan müşterilerin gerçekleştireceği ikinci adımdır.

Geniş istasyon ağıyla şirketlerin akaryakıt tüketimlerini istenilen limitler dahilinde sunabilmelerine olanak tanıtan Shell taşıt tanıma sistemi ve montaj işlemleri için izlenmesi gereken bir takım yollar bulunmaktadır. Shell gelişmiş otomasyon altyapısı sayesinde yüksek kontrol ve düşük maliyet‎ ile akaryakıt giderlerinizi düşürerek tasarruf sağlayabilirsiniz. Shell taşıt tanıma montaj ve başvuru hizmetleri ücretsizdir.

Image
shell-tasit-tanima-montaj

Shell Taşıt Tanıma Sistemleri ve Taşıt Kimlik Üniteleri

Shell taşıt tanıma sistemi, firma taşıtlarına monte edilerek otomatik yakıt almasını sağlayan ünitelerdir. Bu ünitelerin montaj ve servis hizmetleri Shell aracılığı ile ücretsiz olarak sunulmaktadır. Shell müşterisi olan kurumsal firmalara 3 çeşit taşıt tanıma ünitesi seçeneği sunulmaktadır. Bu 3 çeşit üniteyi yakından tanıyacak olursak; akıllı anahtarlık, akıllı halka, taşıt kimlik ünitesi şeklinde tanımlayabiliriz.
Akıllı Anahtarlık
Akıllı anahtarlık elde taşınabilen, içinde akıllı çip yerleştirilerek sunulan ünite hizmetidir. Bu üniteyi tercih edenler için herhangi bir servis ve montaj işlemi gerekmemektedir.
Akıllı Halka
Bir diğer ünite ise akıllı halka adını verdiğimiz ve depo kapağına montajı yapılan halkaya benzer elektronik anten şeklindedir. Akıllı halkanın montaj süresi oldukça basit ve fazla süre gerektirmemektedir.
Taşıt Kimlik Ünitesi
Taşıt kimlik ünitesi diğer seçeneklere nazaran oldukça teferruatlı, detay ve süre gerektiren bir sistemdir. Bu işlem esnasında ilgili ünite aracın depo kapağına ve bununla beraber, anten ve iç bagaja montaj edilen bir sistemdir. Taşıt kimlik ünitesi aracın km sayacını okuma özelliğine sahip olduğu için dikkatte gerektirmektedir.

Shell Taşıt Tanıma Montajı Nerede Yapılır?

Kurumsal firmalar için TTS servis ve montaj hizmeti ve TTS söküm işlemleri Turpak servisi aracılığı ile sağlanmaktadır. Turpak tarafından verilen hizmetler tamamen ücretsizdir. Eğer montajı yapılacak araç sayısı 3 araçtan fazla ise bu noktada TTS montaj servisi firma adresinize randevu vererek randevu tarihinde ve saatinde firma adresinize montaj ekibi göndererek işlemleri tamamlar.
Shell taşıt tanıma montaj servisleri için Türkiye genelinde randevu alınarak işlemler sağlanmaktadır. Aşağıda yer alan iletişim bilgisi üzerinden Turpak firmasından bilgi ve destek alabileceğiniz gibi linke tıklayarak servis hizmet noktalarına da erişim sağlayabilirsiniz.

Turpak müşteri hizmetleri randevu talep numarası: 0 (212 ) 315 41 36

Turpak servis hizmet noktalarıhttps://www.turpak.com.tr/tr/destek/istasyon-servis/Istasyon-Servis-Agimiz/101/78/0

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA