Shell Bonus Akaryakıt Kampanyaları

Shell Bonus akaryakıt kampanyaları, Shell istasyonlarında Garanti Bankası Bonus kart ile yapılan harcamalardan kazanılan indirim, puan veya hediyelerin tümünü kapsar. İndirimli akaryakıt kullanmak ayrıca için OfisPaneli'nden teklif alabilir ve yakıt giderlerinizi düşürebilirisiniz.

İNDİRİMLİ AKARYAKIT TEKLİFİ AL

Shell Bonus Kart Kampanyaları

Shell bonus kampanyaları, Shell istasyonlarında geçerli olan akaryakıt alışverişlerinde, anlaşmalı oldukları Garanti bankasıyla ortak çalışmasıdır. Shell bonus kampanyaları yaptığınız benzin, dizel, otogaz yakıtları alışverişlerinde kredi kartıyla yapmış olduğunuz harcamalarla aldığınız bonus puanlar karşılığıdır. Biriktirmiş olduğunuz bu bonus puanları tekrar akaryakıt alımlarınızda harcayabilirsiniz. Shell bonus kampanyaları, Shell istasyonları içinde geçerli olup, kampanya şartlarına göre şekillenir. Belirli bir yakıt fiyatı üzerinden belirli bir yakıt alma sayısı belirlenir ve bunun üzerinden belirlenen miktarda bonus puanlar kazanarak oluşur. Belirli bir harcamayla kazanılan bu bonus puanlar, kampanyanın şartları dahilinde yakıt, market alışverişi gibi yerlerde kullanabilirsiniz. Kredi kartı ile yaptığınız akaryakıt alışverişlerinde güncel kampanyaları öğrenmek için Shell Kredi Kartı Kampanyaları konumuza göz atabilirsiniz.


Tüm Shell kredi kartı kampanyalarını görmek için tıklayınız: https://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/promotions.html


Güncel Bonus Kart akaryakıt kampanyalarını görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Image
bonus-shell

Shell Bonus Akaryakıt Kampanyası

Shell istasyonların, Shell’in anlaşmış olduğu Garanti bankasıyla ortak yaptığı akaryakıt kampanyalardır. Kredi kartınızla yaptığınız her harcamada aldığınız bonus puanları ile bir çok farklı alışveriş yapabilirsiniz. Kampanyanın koşulu tekrar akaryakıt alımı ise, akaryakıt harcamalarında topladığınız bonus puanlar ile belirli puan karşılığı belirli litre bazında akaryakıt alabilir veya bir sonraki akaryakıtlarınızda indirim kazanabilirsiniz. Shell’in en son yaptığı bonus kampanyası, Shell’den 4 kere 100 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL bonus kampanyasıydı. Bu aldığınız bonus puanı ile, isterseniz akaryakıt alabilir, isterseniz başka bir yerde başka bir şekilde kullanabilirsiniz. Shell, akaryakıt müşterileri için her zaman bir kampanya yapmaya çalışmaktadır. Bir çok ünlü marka ve bankayla kampanya yapan Shell, müşterilerine daha iyi hizmet vermek için kampanyalara önem vermektedir. Yaptığınız akaryakıt harcamalarını size bonus puanlar olarak geri vererek, bu bonus puanları ihtiyacınıza göre farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Shell bonus kampanyasından yararlanmak için yukarıdaki linkler göz atabilirsiniz.


Shell’den avantajlı teklifler almak ve şirketinizin akaryakıt dahil başka bir çok giderini minimuma indirmek istiyorsanız, OfisPaneli ile iletişime geçip, teklif formu doldurarak size uygun avantajlı tekliflerimize göz atabilirsiniz. Hemen teklif alın.


 

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA