Petrol Ofisi (PO) pompa satış fiyatları, Petrol Ofisi istasyonlarında satışa sunulan akaryakıtların pompa tavan fiyatlarını göstermektedir.

Petrol Ofisi Pompa Fiyatları

Petrol Ofisi pompa fiyatları, tavan fiyatları göstermekte olup, satış fiyatları Petrol Ofisi istasyonları arasında küçük farklılıklar gösterebilmektedir. Bu farklılıklar genellikle nakliye maliyetinden kaynaklanmakta ve dolayısıyla farklı şehirlerde farklı olabilmektedir. Akaryakıt fiyatları EPDK tarafından belirlenen limit fiyatı geçmemek üzere serbest rekabet piyasasına göre düzenlenmektedir. Benzer şekilde rekabeti bozacak derecede düşük fiyatlı akaryakıt satışı durumuna da EPDK müdahale etmekte ve gerekli yasal işlemleri başlatmaktadır.

 

petrol-ofisi-guncel-pompa-satis-fiyatlari

Petrol Ofisi Pompa Satış Fiyatları

Petrol Ofisi pompa satış fiyatları, Petrol Ofisi’nin sunduğu online sistem aracılığıyla detaylı olarak görülebilmektedir. Petrol Ofisi bu online sistem ile, müşterilerine hangi tarihte, hangi şehirde, hangi ilçede, hangi akaryakıt ürünün ne kadara satıldığı bilgilerini sunmaktadır. Üstelik bu sistem üzerinden Petrol Ofisi pompa satış fiyatlarına KDV’li veya KDV’siz olarak da ulaşmak mümkün olmaktadır.

Petrol Ofisi pompa satış fiyatlarının öğrenilebileceği söz konusu online sistem için tıklayınız: http://petrolofisi.com.tr/istasyonlar/akaryakit-pompa-fiyatlari

PO Pompa Fiyatları

PO pompa fiyatları, Petrol Ofisi tarafından satışa sunulan akaryakıtların litre cinsinden birim fiyatını TL olarak belirtmektedir. Güncellenen PO pompa fiyatlarına Petrol Ofisi’nin resmi web sitesinden kolayca ulaşılabilmektedir. Online sistem üzerinden tarih seçilerek arşiv taraması da yapılabilmekte ve hangi tarihte hangi PO pompa fiyatlarının uygulandığı gibi bilgilere de erişilebilmektedir.

OfisPaneli, şirketlerin en uygun fiyatlardan akaryakıt anlaşması yapmalarını sağlar ve söz konusu şirketlerin akaryakıt giderlerini minimize etmesinde etkin bir rol oynar. Siz de şirketinizin tedarikçi anlaşmalarını OfisPaneli aracılığıyla gerçekleştirebilir, şirket giderlerinizi düşürerek etkin bir zaman yönetimi gerçekleştirebilirsiniz.