PO Automatic Nedir - PO Automatic Sistemine Nasıl Dahil Olunur?

PO automatic filo yönetimi dahilinde tüm taşıtlarınızla, Türkiye'nin her noktasından ücret ödemeden yakıt alabilir, aynı zamanda tüm bilgileri kendi panelinizden takip edebilirsiniz. OfisPaneli'nden teklif alın filo yönetim sistemlerine avantajlı bir giriş yapın.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Po Automatic Taşıt Kimlik Ünitesi

Taşıt kimlik ünitesi; şirketlerin sahip olduğu araçlara kimlik ünitesi takılarak gerçekleştirilen işlemler bütünüdür. Böylece taşıt bilgilerini içeren bu ünite sayesinde akaryakıt dolum esnasında pompa ile iletişim kurarak taşıt bilgilerini Petrol Ofisi otomasyon sistemine aktarır. Sistemin cezbeden en önemli özelliği ise kuşkusuz bu bilgilerin online olarak internet ve uydu aracılığı ile takip edilebilmesi durumudur. Böylece şirketler tanımlanan kullanıcı şifreleri ile taşıtların yakıt alımları online olarak istenilen noktadan 7/24 anlık takibini yapabilmektedirler.

Image
petrol-ofisi-automatic

PO Automatic ile Kazanca Geçin!

Po automatic ile kazanca geçin, tereddütleri ve zaman kaybını geride bırakın. Po automatic otomasyon sistemine dahil olan şirketler akıllı filo yönetimi sistemi ile ürün ve hizmet garantisine sahip olurken, aynı zamanda muhasebe alanında avantaj fırsatı yakalıyor. Po automatic sistemi başta kontrol kolaylığı sağlamakla kalmayıp, elektronik raporlama sistemi, bütçe planlamalarında analiz, olası durumlar için bazı suistimallerin önüne geçmek gibi daha pek çok avantaj hizmeti sunmaktadır. Belirli limitler dahilinde hizmet ağının kullanımına olanak sağlayan po automatic hızlı ve kolay alım gücü sayesinde işletmelerin iş gücünden vakit kazanmasına da olanak sağlamaktadır.

Po Automatic Sistemine Nasıl Dahil Olunur?

Taşıt tanıma sistemi kullanmaya başlamak için OfisPaneli üzerinden ücretsiz teklif isteyerek işlemlerinizi, hızlı, güvenli ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Şirketlerin Po automatic sistemine dahil olabilmeleri için OfisPaneli her aşamada destek hizmeti vermektedir. Bu hizmet kalemlerinin içinde yer alan online teklif isteme, filo bilgi formunun doldurulması, bankalarda yapması gereken işlemler, sözleşmenin müşterilerin tarafına ulaştırılması, araç sayısı ve montaj için uygun gün ve saatleri gibi daha pek çok konuda OfisPaneli uzman destek ekibi ile hizmet sunmaktadır.

Po Automatic Servis ve Montaj İşlemleri

Petrol Ofisi servis ve montaj işlemleri doğrultusunda Türkiye’nin her bölgesinden hizmet vermektedir. Hizmet noktaları ve geniş ağ sistemi için aşağıda yer alan link üzerinden servis ve montaj noktalarına ulaşabilirsiniz. https://automatic.petrolofisi.com.tr/

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA