Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları

Kredi kartı akaryakıt kampanyaları ile akaryakıt alımlarınızda hediye puanlar kazanabilir veya yakıt ücretinin bir kısmını ödemeyebilirsiniz. OfisPaneli ile akaryakıt anlaşması yaparak ise her zaman indirimli akaryakıt kullanabilir ve şirket giderlerinizi düşürebilirsiniz.

İNDİRİMLİ AKARYAKIT TEKLİFİ AL

Akaryakıt Kredi Kartı Kampanyaları Nasıl Oluşturulur?

Akaryakıt kart kampanyaları, akaryakıt şirketleri tarafından müşterilerin kredi kartı ile gerçekleştirecekleri akaryakıt alım işlemlerinde faydalanabilecekleri indirim ve fırsatları kapsamaktadır. Kredi kartı kampanyaları akaryakıt şirketlerinin bankalarla hayata geçirdikleri anlaşmalar ve iş birliklerine bağlı olarak farklılıklar gösterebilmektedir. Akaryakıt kart kampanyaları genellikle belirli bir miktar akaryakıt alımında belirli bir oranda indirim sunmakta veya belirli bir miktar akaryakıtın ücretsiz alınmasına fırsat sunmaktadır. Benzer şekilde akaryakıt alımında bir takım hediyeler ya da hediye puanlar kazanılmasını sağlamaktadır. Bu miktar, söz konusu akaryakıt şirketi ile banka arasında yapılan anlaşmaya göre belirlenmektedir.

Image
kredi-karti-akaryakit

Akaryakıt kampanyaları, üçlü fayda sağlayan bir pazarlama stratejisidir. Kredi kartı akaryakıt kampanyaları ele alınacak olursa, akaryakıt alımına teşvik ettiği için akaryakıt şirketinin daha fazla satış yapmasını sağlayarak akaryakıt şirketine fayda sağlamaktadır. Benzer şekilde kredi kartı kullanımını teşvik ettiği için bankaya fayda sağlamakta ve ayrıca akaryakıtı alan son tüketicinin kampanyasız akaryakıt alımına oranla daha avantajlı akaryakıt almasını sağlayarak tüketiciye de fayda sağlamaktadır. Akaryakıt kart kampanyaları akaryakıt şirketleri ile bankalar arasındaki anlaşma şartlarına göre oluşturulmaktadır.


Siz de şirket araçlarınızın akaryakıt giderlerini minimuma düşürmek için hemen OfisPaneli’nden teklif isteyip, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Böylece akaryakıt kampanyalarını sürekli takip etmek yerine OfisPaneli’nin akaryakıt anlaşması ile daima indirimli yakıt alımı yapabilir ve şirket giderlerinizi düşürebilirsiniz. Teklif almak için hemen buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA