CardFinans Akaryakıt Kampanyaları

CardFinans akaryakıt kampanyaları sayesinde, QNB Finans Bank'ın CardFinans kartları ile yaptığınız yakıt alımlarında puan, hediye veya indirim kazanabilirsiniz. OfisPaneli ile akaryakıt anlaşması yaparak ise her akaryakıt alımınızda indirimli fiyatlardan yararlanmanız mümkün.

İNDİRİMLİ AKARYAKIT TEKLİFİ AL

CardFinans Akaryakıt Kampanyası Avantajları Nelerdir?

CardFinans yakıt kampanyası, QNB Finans Bank ile akaryakıt şirketleri arasında gerçekleştirilen anlaşma kapsamında, akaryakıt alım işlemini CardFinans kullanılarak yapıldığında müşteriye sunulan avantajları içermektedir. Bu tarz akaryakıt kredi kartı kampanyalarında genellikle belirli bir miktar yakıt alımının söz konusu kredi kartı ile gerçekleştirilmesi durumunda puan veya hediye gibi avantajlar sunulmaktadır. Söz konusu miktarlar, ilgili akaryakıt şirketi ile banka arasındaki anlaşmaya bağlıdır.

Image
card-finans

Kredi kartı akaryakıt kampanyaları alışveriş işlemindeki tüm paydaşlar için fayda oluşturan bir pazarlama stratejisidir. CardFinans yakıt kampanyası örneğini göz önünde bulunduracak olursak; bu kampanyada sunulan avantaj sayesinde son tüketici akaryakıt alımına teşvik edilmektedir. Söz konusu tüketicinin kampanyadan faydalanabilmesi için belirlenen miktarlarda yakıt alımı gerçekleştirmesi gerekir. Ayrıca bu alışverişi CardFinans kredi kartıyla gerçekleştirmesi gerekir ki bu durumda kredi kartının kullanımı da teşvik edilmiş olur. Akaryakıt şirketi kampanya dahilinde daha fazla satış yaparak satış oranlarını yükseltir. Böylece alışverişe konu olan 3 taraf için de fayda sağlanmış olur. Bu yüzden bu tür kampanyalar hem satışı hem de müşteri memnuniyetini artıran pazarlama stratejileri arasında yer almaktadır.


Güncel CardFinans akaryakıt kampanyaları için buraya tıklayabilirsiniz.

CardFinans Benzin Kampanyası Nerelerde Geçerli?

CardFinans benzin kampanyası, QNB Finansbank ile iş birliği gerçekleştiren akaryakıt şirketlerinde geçerli olmaktadır. Akaryakıt kampanyaları belirli tarihler arasında geçerli olmaktadır. Bu süre içerisinde, söz konusu kampanya dahilinde belirlenen miktarlarda akaryakıt alımı gerçekleştirildiğinde CardFinans benzin kampanyasından faydalanılabilmektedir.


Şirketlere yönelik avantajlı tedarikçi anlaşmaları sunan OfisPaneli’nden hemen teklif alarak avantajlı akaryakıt anlaşması için ilk adımı atabilirsiniz. OfisPaneli’nin avantajlı tedarik anlaşması sayesinde kredi kartı akaryakıt kampanyalarını takip etmek yerine, sürekli indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Hemen teklif almak için buradaki formu doldurabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA