BP Taşıtmatik Nedir - BP Taşıtmatik Nasıl Çalışır?

Akaryakıt alımlarınızda tam kontrol sağlamak, indirim ve tasarruf elde etmek için OfisPaneli ile iletişime geçerek taşıt tanıma sistemine dahil olabilirsiniz. Avantajlı fırsatlar için hemen OfisPaneli’nden teklif isteyin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

BP Taşıtmatik Nedir?

BP taşıtmatik yöntemi ile artık filonuza ait araçların akaryakıt alımları BP taşıtmatik sistemi ile kontrol altında! BP Taşıtmatik sistemi; BP aracılığı ile filolara özel geliştirilen çözüm sunan akıllı otomasyon sistemidir. Bu otomasyon sistemi sayesinde akaryakıtınızı hiçbir koşulda aracınızdan inmeden alıp, ikmal sırasında herhangi bir ödeme yapmadan akaryakıt giderlerinizi, hem kontrol altına alabilir, hem de akaryakıt alımlarınızı indirimli ve tasarruflu bir hale getirebilirsiniz.

Akaryakıt alımlarınızda tam kontrol sağlamak, indirim ve tasarruf elde etmek için OfisPaneli ile iletişime geçerek BP taşıtmatik sistemine dahil olabilirsiniz. BP taşıtmatik sisteminin avantajlı fırsatı için hemen OfisPaneli’nden teklif isteyin!

Image
bp-tasitmatik

BP Taşıtmatik Nasıl Çalışır?

Taşıtmatik sistemi işletmelerin sahip olduğu filolara ait olan araç plakalarının, kullandığı akaryakıt cinsine göre taşıtmatik sistemine kaydedilmesi sureti ile çalışmaya başlar. Böylece araç bilgilerini içeren taşıt programlama ünitesi, ilgili araçların akaryakıt deposu girişine montajı yapılır. Bu sayede istasyonlara gelen sürücü, ilgili pompa ve akaryakıt vericisine aracını yanaştırılarak işlemlerini başlatmış olur. Bu sistem taşıtı tanıdığından dolayı akaryakıt alımı bu sayede otomatik olarak gerçekleşmektedir. Bu yöntemle istasyona giren araç sürücüsü hiç bir ödeme yapmadan, vakit kaybetmeden rutin işlerine odaklanır.

BP taşıtmatik sistemi akılı uygulamalar arasında yer almaktadır. Daha az iş gücü, zamandan tasarruf ve güvenlik esasına dayanan sistem odlukça avantajlıdır.

 • Sistem aracınıza ait olan bilgilerin BP taşıtmatik sistemine kaydedilmesi ile başlamaktadır.
 • Firmanıza ait araçların plakası, araçların kullandığı akaryakıt cinsi BP taşıtmatik sistemine kaydedilmektedir.
 • Araçlarınıza tanımlana taşıt programlama ünitesi, depo anteni, kilometre sensörü aracın akaryakıt deposu girişine montajı gerçekleştirir.
 • Bu üniteler sayesinde akaryakıt alımının gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
 • Bu şekilde BP İstasyonu’na gelen sürücüler, üzerinde BP taşıtmatik logosu bulunan pompaya aracını yanaştırarak yakıt alım işlemini gerçekleştirmektedir.

BP Taşıtmatik Sistemi Kaç Ünite İle Çalışmaktadır?

BP taşıtmatik sistemi 3 farklı ünite ile çalışmaktadır.

 • Araç Kimlik Ünitesi
 • Pasif Kit
 • Anahtarlık

BP taşıtmatik sistemine dahil olan firmalar yukarıda adı geçen 3 farklı ünite sayesinde akaryakıt alımlarını kolayca gerçekleştirmektedirler.

BP Taşıtmatik’in Avantajları Nelerdir?

Taşıtmatik sisteminin firmalara getirdiği avantajları şöyle sıralayabiliriz:

 • % 100 filo yönetimi bp taşıtmatik ile akaryakıt giderlerinize tam kontrol sağlayabilirsiniz.
 • İşletmeler için önem arz eden konulardan biri olan hatalı yakıt alımına son vermiş olursunuz.
 • Güvenli ve şeffaf raporlama sistemi ile akaryakıt alımlarınızı kontrol altına almış olursunuz.
 • BP taşıtmatik limitlendirme seçeneği sayesinde istediğiniz araca limit belirleme imkanı sağlamaktadır.
 • BP taşıtmatik yaygın istasyon ağına sahip olduğu için her noktadan ulaşmanız mümkündür.
 • Tüm karmaşıklıkları ortadan kaldıran tek fatura imkanı ile faturalandırma sistemi ile hesaplarınızı kontrol etmek daha kolay hale gelmektedir.
 • BP taşıtmatik sisteminin önemli avantajlarından biri de akaryakıt ödemelerinizde en güvenli yol olmasıdır.
 • Akaryakıt ödemelerinizi tanımlı banka hesabınızdan otomatik olarak otomatik ödeme imkanı servisi ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

BP taşıtmatik sisteminin bir diğer ayağı ise finansal alanda rahtlık sağlamasıdır. Muhasebe işlemlerinizde kolaylık ve güven sağlar.
BP taşıtmatik sistemi 7/24 kesintisiz servis hizmeti ve müşteri hizmetleri ile her an yanınızda ve ihtiyaçlarınıza anlık çözümler sunmaktadır.
Bu avantajlarla BP taşıtmatik sistemine dahil olmak için sakın geç kalmayın!

 

BP Taşıtmatik Hizmeti Veren İstasyonlara Nasıl Ulaşırım?

BP taşıtmatik hizmeti veren istasyonlara aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. BP taşıtmatik istasyon listesi için size en yakın istasyon bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
https://www.bp.com/tr_tr/on-the-road/turkey/size-en-yakin-bpyi-bulun.html

 

 

BP Taşıtmatik Raporlama

BP tasitmatik sistemi raporlama sistemi ile tek panelden istediğiniz anda internet üzerinden, çeşitli dijital platformlardan akaryakıt alımlarınızı görüntüleyebilir ve raporlar halinde kontrol edebilirsiniz.

 

 

BP Taşıtmatik Faturalama

BP taşıtmatik sistemi sayesinde faturalandırmayı dert etmeyin! Fatura tutarlarınızın yanında detaylı rapor alabileceğiniz yöntem sayesinde faturalandırma süresince tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. BP taşıtmatik alımları için sisteme dahil olan müşterilerine 10 günde bir fatura göndermektedir. Müşteriler ise ödemelerini hesap kesim tarihinden itibaren 5 gün içinde ödeme yapabilirler.

 

Şirketinizin araç filo yönetimini istediğiniz limitler dahilinde, otomatik olarak, sıfır risk ile muhasebe ve benzeri engeller takılmadan, kontrol altına almak istiyorsanız bu alanda hizmet sunan OfisPaneli’nden şimdi teklif alabilirsiniz. OfisPaneli işletmeniz için en uygun taşıtmatik sistemini avantajlı bir şekilde sunarak bu hizmetlerden faydalanmanıza olanak sağlar. Şimdi teklif isteyin!

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA