BP Taşıt Tanıma Sistemi

Şirketinizin filosunun akaryakıt alımlarında kazançlı çıkmak istiyorsanız taşıt tanıma sistemi için OfisPaneli üzerinden hemen teklif isteyin, akaryakıt giderlerinizi düşürmeye başlayın.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

BP Taşıt Tanıma Sistemi

BP taşıt tanıma sistemi ile akaryakıt ödemelerinizi güvenli bir şekilde kontrol altına alarak tasarruf elde edebilirsiniz. Akaryakıt giderlerinizi kontrol altında tutmak ya da bu noktada sınırlamak amacıyla kullanılan BP taşıt tanıma sisteminden hangi aracınıza nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt ikmali yapılmış, aracınız km başına ne kadar yakıt harcamış gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
BP taşıt tanıma sistemi BP istasyonlarında sürücülerin araçlarından inmeden kredi kartı, nakit para gibi ödemelere takılmadan kolayca geliştirilen akıllı otomasyon sistemi ile akaryakıt almasına olanak sağlamaktadır. BP taşıt tanıma sistemi sayesinde akaryakıt giderleri üzerinde tam ve detaylı bir kontrol sağlayabilir ve oluşabilecek zararları kolayca engelleyebilirsiniz.

Image
bp-tasit-tanima-sistemi

BP Taşıt Tanıma Sistemine Nasıl Dahil Olunur?

BP taşıt tanıma sistemine OfisPaneli üzerinden teklif isteyerek dahil olabilirsiniz. OfisPaneli, filonuzun ihtiyaçları doğrultusunda gerekli bütün prosedürleri adınıza yürüterek adım adım sisteme dahil olmanız konusunda ekibi ile destek vermektedir. Yapacağınız sözleşmelerden izlenmesi gereken bütün yollar hakkında destek veren OfisPaneli’nden şimdi teklif isteyerek hemen sisteme ve avantajlı olanaklarına sahip olabilirsiniz. BP taşıt tanıma sistemi oldukça yararlı ve tasarrufludur. BP taşıt tanıma sistemi sayesinde aracınızın akaryakıt tüketim performansını izleyebilir ve hatta aracınızın servis bakım zamanları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu noktada filo yönetimi sistemi ile BP taşıt tanıma sistemi ile entegrasyon sağlayarak geniş ağa sahip olan BP taşıt tanıma sistemi bulunan tüm istasyonlarında limitinize göre yakıt alabilir ve toplu maliyet elde edebilirsiniz.

BP Taşıt Tanıma Sistemi Nasıl Çalışır?

BP taşıt tanıma sistemi sisteme dahil olduktan sonra araçlara monte edilen üniteler doğrultusunda çalışmaktadırlar. BP üniteleri için 3 ayrı seçenek sunmaktadır. Bu ünitelere bakacak olursak;

  • Araç Kimlik Ünitesi
  • Pasif Kit
  • Anahtarlık şeklindedir.

BP sistemine dahil olan şirketler için servis ve montaj işlemleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. BP taşıt tanıma sistemi araçlarınıza takılan ve aracınızın bilgilerini içeren taşıt kimlik ünitesi, akaryakıt dolum anında pompa ile haberleşerek araç bilgilerini ve kilometre bilgilerini aktarması ile çalışan bir otomasyon sistemidir. Pompa tabancasının taşıtın deposuna yerleştirilmesi ile haberleşme gerçekleşmektedir. Araca ait bilgiler araç kimlik ünitesi ve depo anteni vasıtasıyla istasyon kontrol ünitesine aktarılmaktadır. İstasyon kontrol ünitesinden bu doğrultuda onay alınınca, pompa devreye girer ve akaryakıt alımı gerçekleşmektedir. Dolum sonunda, doluma ait bilgileri başta litre, birim fiyat, ürün cinsi, tarih, saat, taşıt plakası gibi bilgiler doğrudan merkez kontrol paneline servis edilir.

Taşıt Tanıma Sisteminin Avantajları Nelerdir?

OfisPaneli tarafından da firmalara özel olarak indirimli bir şekilde sunulan taşıt tanıma sistemleri, beraberinde birçok avantajı da getirmektedir.

-Araçtan inmeden hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde akaryakıt alımı yapılabilir. Bu sayede zaman kaybı önlenmekte ve verimlilik arttırılmaktadır.

-Araca alınacak olan akaryakıt türünde herhangi bir yanlışlık oluşmaz.

-Kolay ödeme sayesinde fatura, fiş derdi olmadan kolaylıkla muhasebe kontrolleri yapılabilmektedir.

-Kilometre kontrolü, alınan yakıt miktarı, zamanı gibi bilgiler de online olarak takip edilebildiği için herhangi bir suistimal oluşması mümkün değildir.

-Taşıt tanıma sistemi kullanan firmaların giderlerinde düşüşler meydana gelmekte ve gelirler artış göstermektedir.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA