BP Online - BP Taşıtmatik Online

BP taşıtmatik online hizmeti ile akaryakıt giderlerinizi kontrol altına almak, limitler oluşturmak, raporlama, muhasebe ve faturalandırma işlemleri ile dijital ortamdan ulaşmak çok kolay. Hemen OfisPaneli’nden Taşıt tanıma sistemi için teklif isteyin, avantajlı fırsatlardan yararlanmaya başlayın!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

BP Online

BP online BP taşıt yanıma sistemi, BP taşıtmatik sistemine dahil olan firmaların giriş yapmak için tanımlı olan kullanıcı bilgileri ve şifre ile giriş yaparak gerçekleştirmek istedikleri işlemleri doğrudan yapabilmelerine olanak tanıyan sistemdir. BP online sistem dahil olan firmaların araçları için belirledikleri işlemleri yapmalarına olanak sağlayan sistemdir. Siteme giriş yaptıktan sonra işlem yapmak, güncel işlem verilerini ve yönetim raporlarını görmek, güncelleme sağlamak ve talepte bulunmak oldukça kolaydır.

Image
bp-tasitmatik2

BP Online Nedir?

BP online filo yönetimi için hayatı kolaylaştıran yeniliklerden biridir. BP online; filo sahiplerinin sahip oldukları taşıtlar için belirledikleri işlemleri tam ve kontrollü olarak yapmalarına imkan sağlayan BP tarafından hizmete sunulan sistemdir. İnsan ihtiyaçlarını karşılamak için teknolojinin gelişimi her geçen gün artmaktadır. Önerilen sistem insanların çalışmalarını kolaylaştırmak için uygulanmaktadır. BP online şirketlerin araçlarını tanımlamak için kullanan bir görüntü işleme teknolojisidir. Amaç, yönetim panelini kullanarak etkili araç tanımlama sistemi tasarlamaktır.

Teknolojinin getirdiği yeniliklerden sonuna kadar faydalanmak insanların yükünü büyük ölçüde hafifletmekte ve hayatı daha pratik şekilde yaşanır hale getirmektedir. BP online filo yönetimi için oldukça zengin bir yönetim panelidir. BP online sistemine dahil olan müşterilerin aşağıda yer alan linke tıklayarak BP taşıtmatik online servisine tanımlı olunan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirler.

 

https://www.bptasitmatikonline.com/

 

BP Online ile Gerçekleştirebileceğiniz İşlemler

BP online ile gerçekleştirebileceğiniz işlemlerin yanı sıra 7/24 hizmet sunan müşteri hizmetlerinden de destek alabilirsiniz. BP taşıtmatik sistemine dahil olan müşterilerin giriş yaptıkları panel olarak nitelendirilen BP online sistemi ile kullanıcı adınızı, şifre işlemlerinizi güncelleyebilir, yeni araç ekleme talebinde bulunabilir, tanımlı olan taşıtların yakıt cinsine, miktarına ulaşabilir, ilgili araçların akaryakıt alımlarına ilişkin limitlendirmeler getirebilir fatura ve raporlama gibi pek çok sistemi bu sisteme giriş yaptıktan sonra kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

BP online giriş servisi ile;

  • Muhasebe işlemlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.
  • Akaryakıt giderleri ve alımları konusunda tüm kontroller sizin parmaklarınızın ucunda olur.
  • Dilediğiniz yerden internet üzerinden giriş yapabilirsiniz.
  • Sisteme mobil platformlar üzerinden erişebilme kolaylığı bulunmaktadır.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA