BP Akaryakıt Kampanyaları

BP akaryakıt kampanyaları, BP istasyonlarında yapılan akaryakıt harcamalarından indirim, hediye veya puan kazanımlarını kapsayan kampanyalardır. Avantajlı akaryakıt fiyatlarından yararlanmak için OfisPaneli'nden hemen akaryakıt teklifi alabilirsiniz.

AVANTAJLI AKARYAKIT TEKLİFİ AL

BP akaryakıt kampanyaları, BP istasyonlarında gerçekleştirilen akaryakıt alım işlemlerinin daha avantajlı olarak yapılmasına olanak sağlayan ve müşteri memnuniyeti odaklı satış – pazarlama stratejileridir.


BP Kampanya Bilgileri

BP kampanya bilgileri, BP istasyonlarında geçerli olan kampanyalardan nasıl ve hangi koşullarda faydalanılabileceğini gösteren bilgilerdir. BP akaryakıt kampanyaları, direkt olarak BP tarafından sunulabildiği gibi BP’nin çeşitli kurum ve kuruluşlarla gerçekleştirdiği iş birlikleri neticesinde de sunulabilmektedir. Bu kampanyalar, akaryakıt alımının indirimli bir şekilde gerçekleştirilmesi, BP puan kazanılması veya akaryakıt alımında bir takım hediye veya indirim kazanılması gibi fırsatlar sağlamaktadır.


BP istasyonlarında yararlanılabilecek BP kampanyalarının bilgilerine linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: http://www.bp.com/tr_tr/on-the-road/turkey/kampanyalar.html


Image
bp-akaryakit-kampanyalari

BP Club Kart Kampanyaları

BP Club kart kampanyaları, BP istasyonlarından kolayca erişilebilen başvuru formu doldurularak alınan BP Club kart’ın, müşterilere sağladığı avantajlardır. BP Club card ile, birçok BP hizmetinden ayrıcalıklı olarak faydalanılabilmektedir. BP Club Programı’na dahil olan BP istasyonlarından gerçekleştirilen akaryakıt alımlarından sonra, BP kart ilgili görevliye verilerek puanların karta yüklenmesi işlemi gerçekleştirilmektedir. BP Clup kart ile kazanılan puanlar BP istasyonlarından bedava akaryakıt alımı gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

BP Club Kart Nasıl Alınır?

BP Club kart, BP istasyonlarındaki başvuru formu doldurularak çok kısa bir sürede alınabilmektedir. Kart alındıktan sonra, AKTIF yazarak bir boşluk bırakıp, kartın üzerindeki 16 haneli kart numarasını, ardından adınızı ve yine bir boşluk bıraktıktan sonra soyadınızı yazıp 2802’ye kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra BP club kartınız aktif hale gelecektir.


BP Club Card ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız: https://www.bpclubcard.com/Web/AnonymousPages/Index.aspx


BP Kredi Kartı Kampanyaları

BP kredi kartı kampanyaları, BP’nin bankalarla gerçekleştirdiği iş birlikleri neticesinde oluşturulmuş kampanyalardır. Bu kampanyalarda ilgili bankaların kredi kartı kullanılarak yapılan akaryakıt alımlarından birçok avantaj elde edilebilmektedir. BP kredi kartı kampanyaları dahilinde, dönem dönem değişmekle birlikte, BP bonus kampanya, BP BP maksimum kampanya, BP world kampanya gibi kredi kartı kampanyaları yer almaktadır.


Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA