Bonus Card Akaryakıt Kampanyaları

Bonus Card akaryakıt kampanyaları sayesinde, Garanti Bankası Bonus Kartları ile yaptığınız yakıt alımlarında puan, hediye veya indirim kazanabilirsiniz. OfisPaneli ile akaryakıt anlaşması yaparsanız ise her akaryakıt alımınızda indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

İNDİRİMLİ AKARYAKIT TEKLİFİ AL

Bonus Card Akaryakıt Kampanyalarının Avantajları

Bonus Card akaryakıt kampanyaları, bir Garanti Bankası kredi kartı olan Bonus Card ile akaryakıt alım işlemi gerçekleştirildiğinde Bonus Card müşterilerine indirim, hediye veya puan gibi fırsatlar sunan bir pazarlama stratejisidir. Akaryakıt şirketleri ve bazen de üçüncü kurumlarla hayata geçirilen iş birlikleri kapsamında Bonus Card kullanılarak belirli bir miktar akaryakıt alındığında belirli bir miktar indirim, puan, hediye veya hediye çeki gibi fırsatlar verilmektedir. Bu fırsatlar, Bonus Card ile söz konusu şirketlerin gerçekleştirdiği anlaşmaya göre belirlenmektedir. Bu tür kampanyalar çok yönlü fayda sağlayan satış politikaları arasında yer almaktadır.

Image
bonus-yakit

Örnek vermek gerekirse; akaryakıt kampanyaları arasında birinin kredi kartı ile benzin alımında indirim fırsatları sunduğunu düşünelim. Bu durumda yakıt indirimli olduğu için son tüketici için cazip gelecek ve satın alma eğilimini artıracaktır. Dolayısıyla akaryakıt şirketinin satışlarını arttıracaktır. Üstelik bu alım işlemi kredi kartı ile gerçekleştirileceği için kredi kartının kullanımına da teşvik etmiş olacak ve söz konusu banka için de kazanç sağlayacaktır. Tabi ki tüm bunların gerçekleşmesinde ana sebep, tüketicinin akaryakıtı normalde alacağından daha avantajlı bir şekilde alabilecek olmasıdır. Yani hem son tüketici, hem akaryakıt şirketi hem de banka için çok yönlü fayda sağlanmış olacaktır. Yani süreçteki tüm paydaşlar için fayda sağlanmış olur.


Güncel Bonus Card akaryakıt kampanyaları için buraya tıklayabilirsiniz.


Bonus Card Akaryakıt Kampanyaları Nerelerde Geçerli?

Bonus benzin kampanyası, Garanti Bankası ile iş birliği gerçekleştirilen akaryakıt şirketlerinde geçerli olmaktadır. Bu şirketler sürekli değişkenlik gösterebilirken bazen birçok şirketle farklı anlaşmalara hayat verilerek farklı kampanyalar da sunulabilmektedir.
Bonus benzin kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak ve Bonus Card’ın hangi akaryakıt şirketlerinde güncel benzin kampanyaları bulunduğunu öğrenmek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


Şirketlere yönelik avantajlı tedarikçi anlaşmaları sunan OfisPaneli’nden hemen teklif alarak avantajlı akaryakıt anlaşması için ilk adımı atabilirsiniz. OfisPaneli’nin avantajlı tedarik anlaşması sayesinde kredi kartı akaryakıt kampanyalarını takip etmek yerine, sürekli indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Hemen teklif almak için www.ofispaneli.com/akaryakit-anlasmasi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA