Akaryakıt Kampanyaları

Kredi kartlarının güncel akaryakıt kampanyaları, akaryakıt firmalarının bireysel kampanyaları ile ilgili tüm detayları sayfanın devamında bulabilirsiniz. Yakıt giderlerinizi ayrıca, OfisPaneli ile akaryakıt anlaşması yaparak da düşürebilirsiniz.

İNDİRİMLİ AKARYAKIT TEKLİFİ AL

Güncel akaryakıt kampanyaları, içinde bulunduğumuz yılda hayata geçirilen veya içinde bulunduğumuz zaman diliminde de geçerliliğini sürdüren akaryakıt kampanyalarına denilmektedir. Firmalar kampanyalarını sürekli yenilemekte; toplumun büyük bir ihtiyacı olan akaryakıt hizmetleri sayesinde reklam yaparak bilinirliğini ve prestijini daha da artırmak isteyen şirketler sürekli olarak akaryakıt firmalarıyla iş birlikleri geliştirmekte ve yeni güncel akaryakıt kampanyaları üretmektedirler. Bu güncel akaryakıt kampanyaları akaryakıt müşterileri için avantajlı olmalarının yanı sıra, kampanyayı gerçekleştiren markaların da satışlarını olumlu etkilemekte ve onlar için de artı değer oluşturmaktadır.

OfisPaneli, şirketiniz için en avantajlı akaryakıt anlaşmasını yapmanızı sağlayarak, akaryakıt giderlerinizi minimuma düşürmekte; akaryakıt işlemlerinizin yönetimini ve kontrolünü tek bir panelden gerçekleştirebilmenizi sağlayarak tarafınıza raporlamalar sunmaktadır.

Image
akaryakit-kampanyalari

Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyaları

Kredi kartı akaryakıt kampanyaları 2017 yılında da diğer yıllarda olduğu gibi yenilenmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir. Neredeyse tüm kredi kartları, akaryakıt şirketleriyle anlaşarak çeşitli kampanyalar sunmaktadırlar. Kredi kartı benzin kampanyaları; benzin istasyonlarının, bankalar ile hayata geçirdikleri anlaşmalar doğrultusunda sunulan ve benzin alımında söz konusu banka kartlarının kullanımıyla faydalanılan kampanyalardır. Kredi kartı benzin kampanyaları, hem kredi kartlarının kullanımını artırarak ilgili bankaya fayda sağlamakta, hem kampanyayı sunan benzin istasyonunun satışlarını artırmakta hem de müşterilerin daha avantajlı bir şekilde benzin almalarını sağlamaktadır.

Bu kampanyalar dahilinde en sık karşılaşınlar ise şunlardır;

  • Güncel Worldcard kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz. 
  • Güncel Axess Kart kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz. 
  • Güncel Bonus Kart kampanyaları buradan ulaşabilirsiniz.
  • Güncel HSBC Advantage kampanyaları buradan ulaşabilirsiniz.
  • Güncel İş Bankası kampanyaları buradan ulaşabilirsiniz.
Image
akaryakit-kampanyalari

Benzin İstasyonu Kampanyaları

Benzin istasyonu kampanyaları, benzin alım işlemlerinin avantajlı fiyatlar üzerinden gerçekleştirilmesini sağlar veya çeşitli hediyeler sunarak müşteri memnuniyetini arttırır. Şirketlerin veya şahsi müşterilerin, kendileri için en uygun benzin istasyonu kampanyaları sunan firmalara yöneldikleri su götürmez bir gerçek olduğu için piyasada çok sayıda benzin kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyalar indirimli benzinden hediye çekilişlerine, sinema biletlerinden alışveriş çeklerine kadar geniş bir yelpazede çeşitlilik göstermektedir. Benzin istasyonu kampanyalarından yararlanarak benzin alımını daha ucuza gerçekleştiren müşteriler bu kampanyaları takip ederek kendileri için en fazla fayda sağlayan kampanyaları sunan akaryakıt şirketlerine yönelmektedirler. Bu yönelimin farkında olan akaryakıt şirketleri, doğrudan kendi kampanyalarını üretmekte veya çeşitli şirketlerle anlaşmalar yaparak müşterileri için sürekli güncellenen yeni kampanyalar sunmaktadırlar. Benzin istasyonu kampanyalarının büyük bir kısmını ise bankalar ile gerçekleştirilen iş birlikleri neticesinde oluşturulan kampanyalar oluşturmaktadır.

  • Güncel Shell benzin kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz.
  • Güncel BP benzin kampanyaları buradan ulaşabilirsiniz.
  • Güncel Petrol Ofisi benzin kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz.
Image
akaryakit-kampanyalari

Mazot Kampanyaları

Mazot kampanyaları mazotun uygun fiyatlardan alımını veya mazot alımıyla çeşitli hediyeler kazanımını sağlamaktadır. Güncel mazot kampanyalarının da diğer akaryakıt kampanyaları gibi, bankalar aracılığıyla gerçekleştirilenleri müşteriler tarafından daha fazla rağbet görmektedir. Kredi kartı ile faydalanılan mazot kampanyaları en çok tercih edilen kampanyalar olmaktadır.

Kredi kartı mazot kampanyaları, akaryakıt şirketlerinin bankalar ile gerçekleştirdikleri iş birliği kapsamında düzenlenen kampanyalardır. Bu kampanyalar genellikle belirli bir miktar mazot alımı yapıldığı taktirde belirli bir miktar indirim sunmaktadırlar. Bunun yanı sıra kredi kartı mazot kampanyaları dahilinde de hediyeler, hediye çekleri vb. ürün ve hizmetler sunan kampanyalar da bulunmaktadır. En sık kullanılan kredi kartı mazot kampanyaları ise yukarıda adreslerini vermiş olduğumuz kredi kartı kampanyalarıdır.

Image
mazot

Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA