Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu ile düzenlenmiş olup trafikte yer alan ve ya trafiğe çıkacak tüm araçların yaptırması gereken sigortadır. Araçların trafikte karşılaştıkları olumsuzluk sonucu oluşan kazalarda, karşı tarafın masrafları bu sigorta ile karşılanmaktadır. Aracınız trafik sigortasını süresi dolmadan yeniletmek zorundasınız.

trafik sigortası

OfisPaneli Trafik Sigortası Avantajları

Online Başvuru

Zorunlu trafik sigortanız için online başvuru yapabilir, sizin için hazırlanan teklifi ve poliçenizi online olarak imzalayabilirsiniz. Tüm trafik sigortası süreçlerinizi dakikalar içerisinde online olarak tamamlayabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlarla Trafik Sigortası

PanelSigorta’nın aracınıza özel hazırlayıp sunacağı teklif, en uygun fiyat garantisindedir. %50’ye varan fiyat avantajı PanelSigorta’da!

Size Özel Sigorta Danışmanı

Müşterimizle özel olarak ilgilenen sigorta danışmanlarımız, merak ettiğiniz ve karşılaşacağınız her durumda bilgi almanız için yanınızda olacaktır.

Poliçe Vadenizin Takibi

Trafik sigorta süreniz ne zaman dolacak diye endişelenmeyin! Panelinizden yaklaşan poliçe sona erme tarihini takip edebilir, bilgilendirmeleri alabilirsiniz.

Trafik Sigortası Bilgilendirme Merkezi

Zorunlu trafik sigortası hesaplama isteği ve PanelSigorta aracılığı ile indirimli fiyatlar sunan trafik sigortası şirketlerinden teklif isteyebilirsiniz. Trafik sigortası hesaplama isteğiniz şirketinizin araç sayısına, araç marka ve modellerine göre belirlenmektedir.

Trafik Sigortası Hesaplama Talebi

60 saniye içerinde zorunlu trafik sigortası fiyatları için talep oluşturabilir, indirimli fiyatlardan aracınız için sigorta anlaşması yapabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatları Öner

Trafik sigortası sorgulama işlemi ve diğer tüm bilgiler OfisPaneli ile tek bir yerde! Araç plakanıza göre başlatacağınız trafik sorgulama işlemi dahilinde PanelSigorta’dan teklif isteyebilirsiniz.

Trafik Sigortası Sorgulama

OfisPaneli ile yaptıracağınız trafik sigortası için tüm işlemleri online olarak yapılmaktadır. 1 dakika içerisinde online teklif isteyebilir, tüm sigorta işlemlerinizi panel aracılığı ile yönetebilirsiniz.

Hemen Başvur

Trafik Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Trafik sigortası yaptırmak zorunlu mudur?

Trafik sigortası zorunludur ve her yıl yenilenmesi gerekmektedir.

Trafik Sigorta poliçesi ile kendi aracımın hasarı ödenir mi?

Hayır. Trafik sigortası ile aracınızın karşılaştığı kazalarda üçüncü şahıslara maddi, sakatlık ve ölüm gibi masraflar karşılanır. Aracınızın zararı için kasko yaptırmanız gerekmektedir.