Shell World Kart Akaryakıt Kampanyaları

Shell World Kart akaryakıt kampanyaları, Shell istasyonlarında Yapı Kredi World Kart ile yapılan harcamalardan kazanılan puan, hediye veya indirimlerin tamamıdır. Akaryakıt indirimi için ayrıca OfisPaneli ile akaryakıt anlaşması yapabilir, yakıt giderlerinizi düşürebilirsiniz.

İNDİRİMLİ AKARYAKIT ANLAŞMASI YAP

Shell & World Kart Kampanyaları

Shell world kart kampanyaları Shell istasyonlarında geçerli olan, World kredi kartıyla yaptığınız akaryakıt harcamalarındaki kampanyalardır. Yaptığınız harcama başına kampanya şartları gereği geçerli olup, size world puan kazandırır. Yapı Kredi bankası ile anlaşmalı olarak düzenlenen bu kampanyalar, sadece Shell istasyonlarında, Shell yakıtlarında geçerlidir. Yaptığınız her benzin, dizel ve otogaz alışverişlerinde geçerliliği olan ve belirli şartlar çerçevesinde belirli harcama tutarlarında geçerlidir. Her yıl anlaşmalı olarak bir kampanya düzenleyen Shell ve Yapı Kredi Bankası’nın son yaptığı kampanya ise, Yapı Kredi world ile Shell’den 4 kere 100 TL’lik yakıt alana 25 TL indirim, Yapı Kredi cüzdanı ile 40 TL indirim kampanyasıydı.


Güncel Shell kredi kartı kampanyalarını görmek için tıklayınız: http://www.shell.com.tr/products-services/on-the-road/promotions.html


Tüm World Kart akaryakıt kampanyalarını görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Image
shell-world-kart-kampanyasi

Shell World Kart Kampanyası

Shell istasyonlarının, Yapı Kredi Bankası ile yapmış olduğu anlaşma esaslarınca müşterilerinin kredi kartları ile yaptıkları harcamaların World puan olarak geri dönmesidir. Bu world puanları, world kart kampanyası dahilinde kullanımı değişkenlik gösterebilir. Bazen World puan yerine sistem üzerinden kayıt yaparak, belirle bir miktar karşılığında bir sonraki yakıt alımının indirimli olmasıdır. Bazen de belirli bir miktar alımından sonra World puan birikmesidir. Bu world puanları kampanya tarihleri arasında akaryakıtta kullanabilir veya ihtiyacınız dahilinde başka bir yerde kullanabilirsiniz. Shell World kampanyaları, aldığınız yakıt karşılığında indirim, World puan, bir ücretsiz dolum gibi bir çok konuda avantaj sağlayabilir. Shell dünyası müşterilerinin sadece akaryakıt alışverişi yapmasının yanı sıra, istasyonlarında daha fazla yararlanması için yapılan bu kampanyalar, araç sahiplerinin vazgeçilmezi haline geliyor


Shell’den avantajlı teklifler almak ve şirketinizin akaryakıt dahil başka bir çok giderini minimuma indirmek istiyorsanız, OfisPaneli ile iletişime geçip, teklif formu doldurarak size uygun avantajlı tekliflerimize göz atabilirsiniz.


Yorum Yap

E-posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA